KILIÇ KRALIÇESI


kilic-kralicesi-tarot-anlami

Düz Kılıç Kraliçesi: Dürüst, samimi, koruyucu, bağımsız, konuşkan, iletişimsel, esprili, komik, ilkeli, yapıcı eleştirisel, güçlü, ilginç, gerçekçi, objektif, ayırt edici, sorun çözücü , sofistike, anne, bastırılmış acı veya üzüntü.

Kılıç Kraliçesi, savunmasız olduğunuz bir zamanda devreye girecek ve sizi koruyacak ya da bir sorununuzun üstesinden gelmenize yardımcı olacak yaşlı bir kadını temsil edebilir.

Kılıç Kraliçesi Anlamı 


Kılıç Kraliçesi zeki, keskin zekâlı, esprili, dürüst ve samimi birini temsil eder. Bu Küçük Arkana kartı gerçekçi, seçici veya şüpheci olduğunuzu gösterir. Aynı zamanda açık fikirli olmayı ve kendine güvenmeyi de temsil edebilir. Aynı zamanda geçmişten artakalan bir acıyı veya üzüntüyü bastırıyor olabileceğinizi de gösterebilir.

Kılıç Kraliçesi, konuşkan, ilginç, destekleyici, olgun bir kadın veya kadınsı kişiliği temsil eder. Bu kadın hava grubundan ( Kova, İkizler veya Terazi) burcundan biri olabilir. 

Deneyimleri sayesinde çok fazla içsel güç ve bilgelik kazanmış bir kadındır. Kendini savunamayanları her zaman savunacak biridir. Güçlü empatisi ile sizi savunacağı için değer vermeniz gereken biri. Bu kişi keskin dilli, güçlü, keskin zekalı, ilkeli, adil, komik, sofistike, bağımsız ve yeteneklidir.

Kılıç Kraliçesi, çalışma ortamınızdaki yaşlı bir kadından destek, yardım veya yapıcı eleştiri alabileceğinizi gösterebilir. Bu kadın sofistike, dürüst, akıllı ve profesyonel biri. Böyle biri size ciddi anlamda mali destek yada mükemmel bir fikir verebilir.

TERS KILIÇ KRALIÇESI


Ters Kılıç Kraliçesi: Aşırı eleştirel, kötümser, empati yoksunu, kaba, kötü niyetli. dedikoducu, manipülatif, sert, kindar, intikamcı, kötü, zalim, aldatıcı, dolandırıcı, affedici, sinsi, iletişimsiz, işlevsiz, takıntılı, bağımlı, geçmişten ders almayan.

Ters Kılıç Kraliçesi yaşlı ve olgun bir kadının, hakkınızda kötü niyetli dedikodu yaymasına veya sizi aşırı derecede eleştirmesine işaret edebilir.

Ayrıca başkalarına bağımlı olduğunuzu ve arzuladığınız bağımsızlığı elde edemediğinizin bir göstergesi olabilir. Bu kart aynı zamanda soğuk bir anneye veya kötü bir üvey anneye sahip olduğunuzu temsil eder.

Ters Kılıç Kraliçesi zalim, soğuk ve kötümser olabileceği için, hoş olmayan olgun bir kadını veya kadınsı bir kişiliği temsil eder. Bu kişi hava grubu (Kova, İkizler veya Terazi) burçlarının uğursuz saatlerinde doğanlardan çıkar.

Kendini yüzeye çıkarmak için sizi dibe çekmekten çekinmeyecek empati yoksunu biri olabilir. Çevresindeki insanlara göre aşırı derecede eleştirel veya serttir. Ters Kılıç Kraliçesi yalancı, büyük dolandırıcı, sadakatsiz ya da genellikle aldatıcı olabilir.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon