SAVAŞ ARABASI

savas-arabasi-tarot


Açıklama 


Bu Tarot kartındaki kişi ,göksel etkiyi temsil eden altı köşeli yıldızlardan oluşan bir gölgelik içinde oturuyor. 

Adamın omuzlarındaki hilal ayları, dışa dönüklüğü temsil ediyor. 
Tunik üzerindeki semboller, insanın manevi dönüşümünü temsil ediyor. 
Defne ve yıldız tacı, manevi evrimde insanın en yüksek seviyesini gösterir. 
Savaş arabası pozitif ve negatif birliği temsil ediyor. 
Siyah ve beyaz sfenksler aynı anlama sahiptir. 
Şehir onun arkasındadır ve ruhsal derinliğe ulaşmak  için medeniyete ve materyalizme sırtını döndüğünü göstermektedir.

SAVAŞ ARABASI TAROT KARTI ANLAMI 


Savaş arabası  fetih, zafer ve muhalefetin üstesinden gelmeyi temsil eder. Yolunuzdaki herhangi bir engel veya zorluğun üstesinden gelmek için irade gücünüzü kullanmanız gerekecektir. 

Bu zamanda sizi çevreleyen herhangi bir karşıt güçten yararlanarak, bunları kendi lehinize nasıl çevirebileceğinizi görebilirsiniz. Kararlı, disiplinli ve çalışkan olmalısınız. Eğer öyleyseniz  bazı engellerle karşılaşacaksınız. Bu mücadele sizi daha da güçlendirecek.

Hedeflerinizi kararlılık ve güven içinde tuttuğunuz sürece başarılı olacaksınız.  Tamamen elinizdeki göreve odaklanın, yarışa girin ve kazanın. Zorluklara dayanma yeteneğinizi geliştirmelisiniz. Aslında, hedefinize ulaşmaya çalışmak, onu başarmak kadar tatmin edici olabilir.

Bir projeye devam edip etmemeniz hakkında karamsarlığa kapılabilirsiniz. Ancak bu ikilem çözülecektir.

Kendinizi kanıtlamak için cesur olmalısınız. Şu anda ihtiyaçlarınızı ve isteklerinizi ifade etmek için kendinize güvenmeniz gerekiyor. Aksi takdirde yolunuzu bulamazsınız. 

Kendinize güvenmeniz ve temel olarak kim olduğunuzu ve neyi beklediğinizi bilmeniz gerekir.

Savaş arabası saldırgan dürtülerinizi yola getirmenizi ister. Saldırganlık, doğuştan gelen mekanizmaların bir parçası olarak insan doğasının bir parçasıdır. Kolayca bastırılamaz,  çok yıkıcı olabilir ama aynı zamanda yaratıcı ve güçlü bir enerjidir.  Ancak bu kart, duygularınızın efendisi olmanız ve herhangi bir dürtü veya öfkeyi kontrol altına almanız gerektiğini söylüyor.

 Ülke genelinde yolculuğa çıkmayı düşünebilirsiniz!

Ters Savaş Arabası


Hayatınız üzerinde çok az kontrol sahibi olduğunuzu hissediyorsunuz. Rakip güçler üzerinde hakimiyetinizi kaybetmiş olabilirsiniz . Kaderin sizi savurduğu bir belirsizlikte sürükleniyor gibi hissedebilirsiniz. Eğer kaderiniz üzerinde kontrol sahibi olmayı ve nereye gittiğinizi bilmek istiyorsanız, daha disiplinli olma ve ne yaptığınıza odaklanma zamanıdır.

Güç kaybı hissi oldukça moral bozucu olabilirken, çözüm neyi kontrol edip edemeyeceğinizi bulmaktır. Bu konuda yapabileceğiniz hiçbir şey olmadığından, kontrolünüzün dışında gerçekleşen olaylara müdahale etmeyin. Bunun yerine enerjilerinizi sizin kontrolünüzde olan şeylere odaklayın. Durumu değiştirmek için neler yapabileceğinizi inceleyin.

Ters Savaş arabası, baskı altında olduğunuzu ve kontrolünüzü yitirdiğinizi gösteriyor.  Saldırganlığınızı kararlılık ve irade ile yeniden tanımlayın. Akılsız fikirlerle, alışkanlıklarla, insanlarla ve nesnelerle zaman kaybetmeden yolunuzda ilerleyin.

Geçmişte diğer insanların sorunları ile uğraşmak zorunda kaldınız. Kontrol kaybına uğramış olabilirsiniz, Sonuç olarak, güveninizden ve kişisel gücünüzden bazılarını kaybettiniz ve kendinizi yönetemez duruma geldiniz.

 Artık Yaşamınız üzerinde daha fazla kontrol sahibi olacaksınız ve başkalarının geçmişteki gibi sizi etkilemesine izin vermemek konusunda kararlısınız.

Hayatınızı dilediğiniz yöne yönlendirmek istiyorsunuz. Orijinal planınıza uygun olmasa bile yeni deneyimlere açık olun. Bir süreliğine bir başkasının yönlendirmesine izin verin ve yeni maceralardan çekinmeyin. Her zaman sürücü koltuğunda olmanız gerekmez!

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon