DEĞNEK İKİLİSİ ANLAMI

Değnek İkilisi elinde küçük bir küre tutan  kırmızı elbiseli ve şapkalı bir adamı gösterir. Dünya tam anlamıyla onun elindedir ve ufkunu genişletebilirse önündeki muazzam potansiyeli görebilir. 

 değnek ası-değnek yedilisi-değnek kralı-değnek sekizlisi

DÜZ: Gelecek planlaması, ilerleme, kararlar, keşif

Değnek (Asa) İkilisi Açıklama 

Değnek İkilisi, elinde küçük bir küre tutan  kırmızı elbise ve şapka giymiş bir adamı gösterir. Dünya tam anlamıyla onun elindedir ve ufkunu genişletebilirse önündeki muazzam potansiyeli görebilir.

Şimdilik kale sınırlarının içinde duruyor. Önemli fırsatları düşünürken  henüz onları takip etmek için bölgesinden ayrılmadığını öne sürüyor; Şimdilik planlama aşamasında. Eli bir değnek üzerinde duruyor ve kalenin duvarına ikinci bir değneği sabitlemiş,( hala dışarı çıkmaya hazır olmadığını gösterir)

Arka plandaki verimli toprak ve kayalık, ortaya çıkabilecek zorlukların üstesinden geldiği sürece başarabileceğini vaat ediyor. 

Değnek İkilisi, kıvılcımını Değnek Asından alır ve onu net bir eyleme dönüştürür. Bir Keşif aşamasından geçtiniz ve ne yapmak istediğinizi biliyorsunuz. Tüm olasılıkları hesaba katarak değişime giden yolu dikkatlice planlıyorsunuz. Çabalarınızın işe yarayacağından emin olduğunuz sürece büyümeye ve yeni keşiflere açıksınız. Bu küçük arkana kartı  hareket etmeye hazır olmadığınızı ve devam etmeden önce net bir plan yaptığınızı gösterir.

Değnek ikilisi keşifle ilgilidir; Özellikle bölgenizin dışına çıkıp yeni dünyaları ve deneyimleri keşfetmekle ilgili. 

Bu kart size kendinizi tanıma konusunda güven verir. Hedefinizin ne olduğunu biliyorsunuz ve nihai amacına ulaştığından eminsiniz. Bir sonraki adımınızda sezgilerinizin ve tutkunuzun sizi yönlendirmesine izin verin.

Değnek ikilisi uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için plan yapmaya hazır olduğunuzu gösterir. Şimdi bir değişim planı yapmaya hazır hissediyorsunuz - uzun vadeli gelecek planı için kesin adımlar atacaksınız. Ufkunuzu genişletmek için denizaşırı seyahat, ileri düzeyde eğitim veya önemli bir kariyer değişikliği düşünüyor olabilirsiniz. Dikkatli planlama ve denetimli bir yaklaşımla kendinizi başarıya hazırlayacaksınız.

Değnek İkilisi genellikle alınan kararları temsil eder. Bildiklerinize bağlı kalmak ya da risk almak arasında bir seçim yapabilirsiniz. Dünyanın size verebileceği daha büyük veya daha anlamlı bir şeyler olduğunu anlıyorsunuz, ancak bu fırsattan yararlanmak için bazı alışkanlıklarınızı bırakmanız gerektiğini de biliyorsunuz. Mevcut koşullara zaten çok yatırım yapmış olsanız da, seçeneklerinizi araştırmanız ve keşfetmeniz gerekir.

Ters Değnek İkilisi


TERS:
Kişisel hedefler, iç uyum, bilinmeyen korku, planlama eksikliği...

degnek-ikilisi-duz-ters-anlami-tarot-arbak 

Ters Değnek İkilisi , sizi kişisel hedeflerinize odaklanmaya teşvik eder. Sizin için neyin önemli olduğunu ve neyin sizi aydınlattığını iyi düşünün. 
 
Bir yola girmiş olabilirsiniz, ancak bu yolun amacınızla uygun olup olmadığını anlamak için geri dönmenizi ve hayallerinizi tekrar gözden geçirip gerekli ayarlamaları yapmanız önerilir.

Ters Değnek ikilisi, verimli bir fikriniz olduğunu, ancak bunu geleceğe uyarlamak için strateji eksikliğinizin olduğunu gösterir.

Sonuç olarak gelişigüzel ve verimsiz bir şekilde çalıştığınız için, istediğiniz yere istediğiniz kadar çabuk ulaşamıyorsunuz.

Bir şair “Plansız bir hedef sadece bir dilektir” diyor; Bu yüzden hedeflerinizi ortaya koymak için açık bir planınız olduğundan emin olun. Başlangıçta hissettiğiniz enerjiye ve coşkuya geri dönün. Bir sonraki adıma sizi yönlendirmelerine izin verin.

Eğer plan aşamasındaysanız , kendinize şu soruları sorun: 

"Gerçekten ne istiyorum? Beni engelleyen ne? "

Kolay yolu tercih ediyor olabilirsiniz, fakat büyümek ve ilerlemek için daha zor olanı seçmelisiniz. 

Ters Değnek ikilisi, güçlü potansiyelinize rağmen bilinmeyene adım atmakta isteksiz olduğunuzu vurgulayabilir ve siz  bildiklerinize bağlı kalmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Bir üst seviyeye ulaşmak için yeni alanlar keşfetmeniz gerektiğini bilin.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon