DEĞNEK ONLUSU


Tarotta-Degnek-onlusu-anlami
değnek onlusu

Düz: Yük, sorumluluk, görev, stres, yükümlülük, mücadeleler, ağır aşk yükü, aşk sorumluluğu, stres, ilişkide sorun, aşırı çalışmak, iş yükünü tek başına taşımak, meslektaşların yardımına ihtiyaç duymak, mali yük, büyük kaçınılmaz giderler, günlük mücadele...

Açıklama


Değnek onlusunda, bir adamın yakınlardaki kasabaya on değnek taşıdığı gösterilmiştir. Değnek Onlusu'ndaki bu görüntü, hayatta yeterince mücadele etmiş ve başarılı olmuş bir kişiyi gösterir ve şimdi hasadını nihai varış noktasına taşıyor. 

Hedefe çok yakın olmasa da, yaşam mücadelesinin en zor kısmını bitirdiğini ve başarısını kutlamaya hazırlandığını gösteriyor.

Değnek Onlusu Anlamı


Bu kart, mücadele çemberini zaten tamamladığınızı gösteriyor. Başarı için çok fazla kaynak ve çok fazla enerji harcadıktan sonra, nihayet engelleri aştınız. Alın terinize değdi ve çabalarınız nihayet ödüllendirildi.  Kendinizi yoksulluk ve ıstırapların bittiği bir bolluk dünyasında yaşarken bulabilirsiniz.

Tüm bunlar Kulağa hoş gelse de, bu kart size çok fazla sorumluluk yükünü de beraberinde getiriyor. Artık aile ve arkadaş çevrenizdeki tek sorun çözücüsünüz ve bu da sizi başka bir zorluk dünyasına itebilir. 

Bu noktada, başarınızı korumak için sorumluluklarınız da sizi bekliyor olacak. Başladığınız işler gelişiyor. Ana sorun, kontrolün kaybedilmesi durumunda bu sorunların sizi bunaltabileceğidir

Kulağa hoş ve tatmin edici gelse de, bu kart çok fazla sorumluluk yükü gösteriyor.

Değnek Onlusu, insanların ilk başarıdan sonra nasıl bir sorumluluk yüklendiğini ifade eder. Üniversiteden mezun olmak, bir iş bulmak, bir projeyi nihayete erdirmek ve daha sonra gerçek dünyaya dalmak gibidir. 

Bir anda kendinizi ebeveynlerinize bakarken veya bir aile kurarken bulabilirsiniz. Zamanla tüm bunlar bir yük haline gelir, çünkü tüm bu görevleri yerine getirirken bir noktadan sonra hiçbir şeyin yeterli olmadığını görürsünüz.

Kartın genel dersi, insanların ılımlı olması, her şeyi çözemeyeceklerini anlamaları, bazı şeylerin serbest bırakılması, başkalarına verilen yükün sırtlanması gerekliliğidir.

Aşk Anlamı


Değnek Onlusu ile sırtınızda ağır bir yük hissedebilirsiniz. Hayatınızın diğer yönleri (örneğin iş veya mali durumlar) son zamanlarda üzerinize fazlasıyla çökmüş ve romantik olmanızı zorlaştırmış olabilir. Yaşadığınız stres aşk hayatınızı  bir yük haline getirebilir. Eğer evliyseniz, eşinizden yardım istemekten korkmayın. 
Sevgiliniz endişelerinizi hafifletebilir ve böylece her ikinizin birbirine daha yakın olma şansı da artabilir. 

Bekarsanız, kendi başınıza biraz zaman geçirmekten korkmayın; herkes bir eş bulmaya odaklanmadan önce kendine odaklanmalıdır. Kendine iyi bak.

Kariyer Anlamı


Değnek Onlusu bir yük kartıdır. Bu ilke, çalışma hayatınızda kolayca uygulanabilir. Kartın düz gelmesi, aşırı çalıştığınızı gösterir. Kendi başınıza halletmeniz gereken çok fazla projeniz olabilir.
Yükünüzü hafifletmenin veya başkalarıyla paylaşmanın mümkün olup olmadığına bakın. Yardım istemekten veya düzenli bir iş dağılımı hakkında konuşmaktan çekinmeyin. 

Para Anlamı


Değnek Onlusu size ağır gelen mali bir yüke işaret edebilir. Bu birçok şekilde olabilir. Okul ya da işletme kredisi gibi büyük bir masraf şu anda size özellikle baskı yapıyor olabilir. Birisiyle bu sorunların en iyi şekilde nasıl çözülebileceği hakkında konuşabilirsiniz. Bir uzmanın sizi uzun vadede başarıya götürebileceğini unutmayın. 

Değnek Onlusu TERS Anlamı


Ters: Çok fazla sorumluluk, çökmek, duygusal destek aramak, iş yükü, mali yükten kurtulmak, yardım bulmak, daha derin ekonomik sıkıntı.

Bu kart ters gelirse duygusal yükleri temsil eder.

Değnek onlusu ters geldiğinde, gereksiz bazı duygusal yükler yüklendiğiniz anlamına gelir. Etrafınıza bakın ve sizi rahatsız eden şeyleri görün. Hepsini bırakarak özgür bir varlık olun. Hayatınıza değer katmayan ne varsa kıymetli zamanınıza değmez, bu yüzden bırakın.

TERS Aşk Anlamı 


Siz ve eşiniz yaşamın yükünü paylaşıyorsunuz. Ancak ağır yükler paylaşılmamaktadır ve bu ilişkinizin bozulmasına neden olabilir. Ekip olarak çalışmaya özen gösterin. Birbirinizin yükünü hafifletin ve eşinize güvenin; Paylaşılan her şey eğlencelidir. Bu zevkli olacak.

Bekarsanız, yaşamın yükünü bir süre tek başınıza sırtlayacaksınız.

TERS Kariyer Anlamı


Ters Değnek Onlusu iş yüklerinin sona ermesini temsil eder. Artık fazla çalışmak istemiyorsunuz ve dinlenmek için zamanınız olacak. 

TERS  Para Anlamı 


Ekonomik yönden sıkıntılı dönemden çıkmış olabilirsiniz. Mali durumunuzu baltalayan temel sorunları çözmek için adımlar attıysanız, bu kart nihayet durumun kontrolünü ele geçirebileceğinizi belirtebilir. 

Sonuç olarak, mali durumunuz yakında iyileşecektir. Alternatif olarak, mali durumunuzu neyin bozduğunu anlamak için çabalamadıysanız, ekonomik sorunlarınız daha çok derinleşebilir.

 Bu kart size özgüdür; Bu yüzden anlamını belirlemek için mali durumunuzu ne kadar iyi kontrol ettiğinizi düşünün.

Bazen seçtiğiniz diğer kartlar hangisinin doğru olduğunu göstermeye yardımcı olabilir. Bununla birlikte, mali durumunuzu yönetmek için attığınız adımları yanıtlayamıyorsanız, muhtemelen yeterince kararlı davranmıyor olabilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon