DEĞNEK SEKİZLİSİ

degnek-sekizlisi-ters-duz-anlami


DÜZ: Hareket, hız, ilerleme, hızlı kararlar, ani değişiklikler, heyecan, romantik yaşam, heyecan, aşk, sürprizler, işte yükselme, iş seyahatleri, motivasyon, hızlı para, nakit girişi ve çıkışı...

Açıklama


Değnek sekizlisinde havada asılı duruyormuş gibi görünen sekiz uçan değnek tasvir edilmiştir. Bazıları onlara çiçek açan, maksimum hızda seyahat eden değnekler olarak bakabilir. 

Arka plan , hedeflerine ulaşmalarının önünde duracak hiçbir şeyin olmadığını gösteren açık bir gökyüzüdür. Değnekler, uzun bir yolculuğun sonunda karaya inmek üzereymiş gibi görünüyor.

Değnek Sekizlisi Anlamı 


Değnek Sekizlisi, değnek yedilisinin getirdiği zorlukların sona erdiği anlamına gelir. Bu kart Yaşamınızın farklı yönlerinde çığır açacak bir enerji seviyesini gösterir. İstikrarlı ve pozitif bir büyüme yaşayabilirsiniz. 

Beklediğiniz bir şeyin yakında size ulaşma ihtimali büyüktür. Sabırlı olmanız ve sadece beklemeniz gerekir. Ani ve istikrarlı bir büyüme yaşayabilirsiniz.

AŞK Anlamı

Aşk söz konusu olduğunda, değnek sekizlisi bir ilişkiye hazır olduğunuzu hatırlatır; ancak bu kart, karşı tarafı zorlamamanızı önerir. Bazı önemli yönleriniz yakında hazır hale gelecek - bu zaman zarfında bir şeyleri zorlamak olumsuz sonuçlar doğurabilir. 

Aşk hayatınızda hareketi ve heyecanı bir kez daha göreceksiniz. Bekarsanız, romantik yaşamınızın bir kez daha harekete geçtiğini göreceksiniz;  Şu anda mevcut bir ilişkiniz varsa, ilişkinize biraz heyecan veren sürprizler olabilir. Bu sürprizlerin memnuniyetle karşılanması muhtemeldir, ancak diğer kartlar daha fazla bağlam sağlamaya yardımcı olacaktır. 

Kariyer Anlamı 


Değnek Sekizlisi, ileriye doğru hızlı bir hareketi temsil eder. Kariyerinize baktığımızda, bu ilke gerçek veya mecazi anlamda hızlı hareket anlamına gelebilir. Bu kart bazen bir iş gezisine çıkmak üzere olduğunuzu gösterebilir. Kariyerinizde hızla büyüyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bu şu anda sizin için olumlu bir his. Sanki sonunda kabuğunuzdan çıkmış gibisiniz ve sonunda istediğinizi alabilirsiniz. Bu ilerleme heyecan verici ve canlandırıcı.

Para Anlamı 

Şu anda başarılı olma yeteneğiniz, gelir ve giderleri hesaplama yeteneğinize bağlıdır. Bu kartı burada görüyorsanız dürtüsel harcamalara karşı uyarılıyorsunuz. 

Mali açıdan, aceleci yatırımlar yapmak için iyi bir zaman değil. Tıpkı aşk anlamında olduğu gibi sabırlı olmanızı tavsiye ederiz. Tasarruf ve yatırım için mükemmel zamanı bekleyin. 

Ters Değnek Sekizlisi 


Ters: Kaos, gecikmeler, ivme kaybı, acelecilik, hazırlıksız olma, yanlış anlamalar, aşkta gecikmeler, telaşlı tempo, karışıklık, kariyer durgunluğu, şanssızlık, iş yerinde sıkıntı ,yavaş para akışı, sabırsızlık...

Değnek sekizlisi ters çıkarsa, anlamı genellikle sabır ile ilişkilidir. Bir şey hakkında sinirli hissetme olasılığınız vardır. Artık harekete geçtiğiniz şeyin, yeni engeller yarattığını görebilirsiniz. Geçmişi değiştiremeyeceğinizi anlamanın zamanı geldi. Kendinizi affetmeli ve stratejinizi uygulamalısınız.

İş açısından, ofisinizde veya iş yerinizde mevcut bir anlaşmazlık olabilir. Büyük bir sorunun raydan çıkmasını önlemek için bunu hızlı bir şekilde çözmeniz gerekir. Nefes alın, düşünün ve rahatlamaya çalışın. Sabırlı olun ve her şeyin yoluna gireceğine inanın.

Ters Değnek Sekizlisi Aşk Anlamı


Değnek sekizlisinin ters çıkması olası kıskançlık ile ilgili olabilir. Şu anda hissettiğiniz kıskançlığın temeli yoktur ve sadece partnerinizle olan ilişkinizi etkiler. 

Sağlık ve Maneviyat açısından odağınızı, işbirliğinizi ve kararlılığınızı geliştirmeniz gerekir. Eğer odağınızı kaybederseniz, kartın enerjisi kaybolur.

Yanlış anlaşılmalar bu aralar güçlü bir rol oynayabilir; Değnek sekizlisi ters çıkarsa, bekar veya evli olmanıza bakılmaksızın, söyledikleriniz veya yaptığınız şeyler hakkında dikkatlice düşünün. Evliyseniz, eşinizle iletişimin kopması yaşanabilir. Bu dönemi atlatana kadar doğru iletişim kurduğunuzdan emin olun.

Ters Değnek Sekizlisi Kariyer Anlamı 


Değnek sekizlisi ters çıkarsa, kariyeriniz için iki anlamı vardır. Ya işinizde yeterince hızlı hareket etmiyorsunuz ya da geçmişte çok hızlı hareket ettiniz. İş yerinde sizi hayal kırıklığına uğratan bir durum varsa, bu kart zamanında hareket etme fırsatlarını kaçırdığınızı gösterebilir. 

İlerleyemiyorsunuz, çünkü bunu yapma fırsatını kaçırıyorsunuz. Ancak, yakın zamanda kariyerinizde yükseldiyseniz, çok hızlı hareket etmiş olabilirsiniz. Yeni sorumluluklar almayı öğreneceksiniz ancak bu zaman ve sabır gerektirecek.

Ters Değnek Sekizlisi Para Anlamı 


Ters değnek sekizlisi muhtemelen para yönünden hayal kırıklığına uğradığınız anlamına gelir. Yetersiz gibi hissedebilirsiniz. İş yeriniz istediğiniz kadar ödeme yapmıyorsa, bir gün istediğiniz işe ve gelire sahip olabilirsiniz, ama bugün sabırlı olmalısınız.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon