DEĞNEK ÜÇLÜSÜ

degnek-uclusu-tarot-karti-anlami-ters-duz


DÜZ: İlerleme, genişleme, öngörü, denizaşırı fırsatlar

Açıklama


Değnek Üçlüsü sırtı dönük pozisyonda uçurumun kenarında duran, kırmızı ve yeşil cübbeli bir adamı tasvir eder. (kişinin planlarına olan bağlılığını yansıtır.)

Değnek ikilisi'ndeki konforu bıraktı; Şimdi uzak dağlara ve denize doğru geniş bir alanı süzüyor. 

Hareketin ve ilerlemenin simgesi olan üç yelkenli gemiyi izliyor. Yaklaşmakta olan zorlukları ve fırsatları kuş bakışıyla görüyor.

Değnek Üçlüsü Anlamı


Değnek Üçlüsü güvenli ve rahat bir gelecek planlamasını gösterirken, aynı zamanda planlarınızın şu anda devam ettiğini ve mevcut stratejinizi genişleterek nihai potansiyelinizi en üst seviyeye çıkarmak için daha fazla fırsat kolladığınızı gösteriyor. 

Hazırlığınız ve devamlılığınız sayesinde, her şey istikrarlı ve beklendiği gibi ilerliyor.

Değnek üçlüsü çalışma, seyahat, girişim ve öğrenme yoluyla ufkunuzu genişletmek için kullanabileceğiniz birçok şansınız olduğuna işaret ediyor.

Şu anda var olan fırsatların daha fazla farkına varıyorsunuz ve daha fazlası da var. Bu potansiyelden yararlanmanın tek yolunun mevcut ortamınızın dışında olduğunu biliyorsunuz, bu yüzden mevcut ortamınızdan ayrılmayı düşünebilirsiniz.

Büyük düşünmenin zamanı geldi. Daha fazla gelişmek ve kendinizi keşfetmek için neler yapabileceğinizi düşünün. Bu kart, sizi sınırlarınızın da ötesinde hayal kurmaya teşvik ediyor. Vizyonunuzu kabul edin ve başaracağınızdan emin olun. Değnek Üçlüsü ​​ayrıca zorluklara da dikkat çeker.

Bu karttaki adamın uzakları görebildiği göz önüne alındığında, yaklaşan gelişmelerden ve engellerden zaten haberdar olacaksınız; Olacaklar için önceden hazırlıklı olacaksınız.

Kara ve deniz resmi göz önüne alındığında, değnek üçlüsü bazen denizaşırı seyahat edeceğinizi gösterebilir. Bu kart Kendiniz hakkında daha fazla bilgi edinmeniz ve yol boyunca birçok yeni şey öğrenmeniz için bilinmeyen yerlere gitmenizi önerir. Ayrıca uluslararası iş fırsatlarını da değerlendirin.

TERS DEĞNEK ÜÇLÜSÜ


Küçük oynamak, öngörü eksikliği, beklenmedik gecikmeler

Ters Değnek üçlüsü, büyüme ve genişlemeye müsait olduğunuzu söylüyor ancak siz konfor bölgenizde kalmayı seçiyorsunuz. Sonuç olarak, kendinizi yeni fırsatlara ve gelişmelere kapatarak potansiyelinizi sınırlandırıyorsunuz.

Seni geride tutan ne? Kanatlanıp uçma zamanı geldi.

Ters Değnek Üçlüsü kişisel gelişim yolculuğunuza başlamak istediğinizi, ancak hedeflerinize ulaşamadığınızı gösteriyor. Yolunuzda beklenmeyen gelişmeler oluşmuş olabilir. İçinizde hayal kırıklığı ve zamanınızı boşa harcadığınıza dair bir his var. Ancak farkına varmadığınız şey, bu aksiliklerin hayat yolculuğumuzun önemli bir parçası olması ve kişisel evriminize katkıda bulunmasıdır.

Bu küçük arkana kartı ters geldiğinde, planlarınızın beklenmedik gelişmeler ve sinir bozucu olaylar yüzünden duraksadığına işaret edebilir. Bir görevi tamamlamak için başkalarına ihtiyaç duyabilirsiniz. Yeterince hazırlık yapmamış olabilirsiniz veya planlarınızla ilgili riskler hakkında gerçekçi olmamış olabilirsiniz. Daha gerçekçi hale getirmek için fikirlerinizi daha küçük parçalara ayırın.

Hangi zorluklarla karşılaşabileceğinizi anlamak için önceden bir risk değerlendirmesi yapın ve ardından bu riskleri önlemek veya en aza indirmek için stratejiler oluşturun.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon