DEĞNEK YEDİLİSİ

degnek-yedilisi-tarot-anlami-ters-duz


Düz: Korunma, kendinizi savunma, bölgeyi koruma

Açıklama 

Değnek Yedilisi, uzun boylu bir devi andıran ve küçük rakipler tarafından kendisine meydan okunan bir adamın imajına sahiptir. Bu adam Pozisyonunu korumakta kararlı ve rakiplerine e misilleme yapıyor gibi görünüyor. Farklı ayakkabılarla engebeli bir zeminde pozisyonunu korumaya çalışıyor. Değnek yedilisi, zor koşullarda hayatta kalma iç güdüsünü temsil eden bir karttır. Aynı zamanda bazı düşmanlarınız olduğuna işarettir.

Değnek Yedilisi Anlamı 


Değnek Yedilisi değnek beşlisi'ne benzer bir anlama sahiptir; her iki kart da başarıya ulaştıktan sonraki mücadeleyi gösterir. Bununla birlikte Değnek yedilisi daha farklıdır. Pozisyonunuzu korumak için değil, konumunuzu korumak için atmanız gereken mücadele hakkındadır. 

Bu kart, başarıya devam etmek için karşılaştığımız zorluklarla ilgilidir. Ünvanınızı korumak ve kendinizi kanıtlamak için mücadeleye hazır olmalısınız. Rakipleriniz de kendileri için aynı şeyleri isteyecektir, bu yüzden onlardan önde olmanız gerekir.

Değnek Yedilisinin genel mesajı, tüm meydan okumalara direnerek pozisyonunuzu korumaktır.

Bu pozisyonu savunmanız ve yerinize geçmeye çalışanlara karşı tavır almanız gerekecek. Bu süre zarfında aksilikler olabilir, ancak savaşmaya devam etmeniz ve yerinizi korumanız gerekir.

Değnek Yedilisi Aşk Anlamı


Eğer bir ilişkiniz varsa kendinizi ilişkiniz için mücadele ederken bulabilirsiniz. İtirazlar olabilir; Örneğin aileler, ve birlikte olmanıza karşı olan diğer kişiler..

ilişkinize karşı çıkan bir çok etkiye rağmen, ilişkiyi sürdürebilmek için çok çaba harcamanız gerekebilir. Tüm bu dış faktörlere rağmen , ilişkinizin doğru yolda olduğuna inanabilirsiniz. Bu duyguyla devam etmeniz  işler zorlaştığında enerjinizi korumanıza yardımcı olacaktır.

Değnek Yedilisi Kariyer Anlamı 


Değnek Yedilisi Genel olarak zorlukları ve azmi belirtir. Kart düz geldiğinde karşılaşacağınız sorunları çözebildiğinizi (belki de hazırlıksız yakalandığınızı) gösterir. Diğerleri size saldırıyor veya işteki konumunuzu kıskanıyor olabilir. 

İç güveninizi kucaklayın ve korkmadan ilerleyin. Pozisyonunuza ya da ahlakınıza meydan okumalar şu aralar fazla olabilir. Neyse ki, korkuları veya endişeleri aşma gücüne sahipsiniz ve inancınızı ortaya koyarak başarılı bir şekilde karşı koyabilirsiniz. 

Değnek Yedilisi Para Anlamı 


Değnek yedilisi  uzun vadeli yatırımlardaki başarı ile ilgilidir. Pozisyonunuz şu anda istikrarlı olmasına rağmen, bu istikrarın bozulabileceğine dair bilinçlisiniz ve kazançlarınızı korumak için adımlar atıyorsunuz. Bu adımlar finansal planlama, emeklilik fonu başlatmak, bir ev satın almak veya daha fazla tasarruf etmeye başlamak şeklinde olabilir. Yatırımlarınız ne şekilde olursa olsun, bu seçimler gelecekte size daha iyi hizmet edecektir (daha önce olduğu gibi). Değnek yedilisi başkalarının kıskançlığı ile de ilişkilidir; Bu nedenle, finansal başarınızı kıskanan insanlar görürseniz şaşırmayın.

TERS Değnek Yedilisi Anlamı


Ters: Pes etme, yenilgiyi kabul etme, kendine inanç eksikliği, teslim olma

Ters değnek yedilisi  biraz sıkıntılı bir kart. Karşılaştığınız tüm sorumluluklar ve zorluklardan bunalmış olabileceğiniz anlamına gelir. Ayrıca savunmasız ve yetersiz hissettiren bir rekabet ortamında olduğunuzu da hissedebilirsiniz.

Ters değnek yedilisi başkaları tarafından sürekli olarak eleştirilme ve yargılanma duygularınızı da yansıtabilir. Arkadaşlarınız ve aileniz kararlarınız hakkında sizi sorguluyor olabilir ve siz bu tutumlarından dolayı bunalmış hissedebilirsiniz.

Çatışmalardan
kaçınmak ve geri adım atmak, Ters Değnek Yedilisiyle orantılıdır. Bu mutsuzluğa yol açabilir, çünkü herhangi biri tarafından size meydan okunduğunda kaçar ve hedeflerinizden feragat edersiniz. 

Bu pozisyona gelmek için verdiğiniz mücadeleyi hatırlayın ve bunun şimdi vazgeçmeye değer olduğuna gerçekten inanıp inanmadığınızı dikkatlice düşünün. 

Değnek Yedilisinin ters çıkması, moral bozukluğunuzdan dolayı tüm ilişkilerinizde agresif tutumlar sergilediğinizi gösterebilir. 

Şimdi ya mücadele ederek kazanacaksınız ya da moral bozukluğuyla yaşayacaksınız. Seçim size kalmış.

Ters Değnek Yedilisi Aşk Anlamı 


Ters değnek yedilisi çok mücadele verdiğiniz bir ilişkinin sarsıntıda olabileceğini gösterebilir. Etrafınızdakiler bunu açıkça görebilir; sizin hakkınızda endişelenebilirler. 

Aşk, gerçeği görmenizi zorlaştırıyor olabilir. Alternatif olarak, siz ikiniz doğru nedenlerle bir araya gelseniz bile, sizi birbirinizden ayırmaya çalışan dış etkenlere karşı savunmasız hissedebilirsiniz ve bu ilişkinizi zorlayabilir.

Ters Değnek Yedilisi Kariyer Anlamı 


Yerinizi korumak için verdiğiniz mücadele işe yaramıyor olabilir. Geçmiş zaferlerinizi, ilkelerinizi veya pozisyonunuzu korumak için hazır hissetmeyebilirsiniz. Şu anda, iş pozisyonunuzu veya işinizi korumanız çok önemlidir, ancak bunu yapmaya istekli veya hazır değilsinizdir. 

İnsanlar çoğu zaman başarınızı kıskanabilir. Şimdi olduğu gibi, sizi zayıflatmaya çalışan insanlar için tetikte olmanız gerekebilir. Son zamanlarda yaptığınız seçimler sizi savunmasız bıraktı. Dikkatli olmalısınız.

Ters Değnek Yedilisi Para Anlamı 

Ters değnek yedilisi maddi açıdan dikkatli olmanızı söyler. Mali istikrarınıza aşırı güvenmeyin. Geliriniz ne olursa olsun, ekonomik düşüşler hayatın bir parçasıdır. Değnek Yedilisi bunu hatırlatıyor. 

Tasarruf etmeniz ve geleceği göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu küçük arkana kartı Kazançlarınızı gereksiz harcamalara yatırmamanızı önerir. Akılsız harcamaya meyilli hissediyor olsanız bile, böyle bir aktivite asla tavsiye edilmez.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon