KILIÇ İKİLİSİ

KILIC-İKİLİSİ-TAROT-ANLAMİ-TERS-DUZ


Düz: Çıkmazlar, zor seçimler, ortada kalmak, inkar, gizli bilgi

Kılıç ikilisi Açıklama 

Kılıç İkilisi her iki elinde birer kılıç tutan ve gözleri bağlı şekilde oturan bir kadını tasvir eder.

Arka planda gemiler ve gemilerin ilerlemesini engel olan çıkıntılar ve kayalarla çevrili bir deniz var. Karttaki gözü kapalı olan kadın, hem sorunu hem de çözümü net bir şekilde görmesini engelleyen bir durumun temsilidir.

Elinde tuttuğu ve farklı yönlere doğru bakan kılıçlar, iki seçenek olduğunu gösterir. Aynı zamanda bir çıkmazı da tasvir edebilir ve bazı sorunların mantıklı ve rasyonel bir düşünceyle ele alınması gerektiği anlamına gelir.

Kılıç İkilisi bir seçim yapmaya zorlandığımızda, içinde bulunduğumuz karışıklığı sembolize eder.

Kılıç İkilisi Anlamı


Kılıç ikilisi bir çıkmaza işaret ediyor. Bu yola çıktığınızda beklentileriniz bu değildi ve ortada kalmış hissediyorsunuz. Müdahale edecek bir güç olmadan, bu çaresizlik süresiz olarak devam edebilir. Bunun bir kısmıyla baş edebilirsiniz fakat yetersiz. Bu çıkmazdan kurtulmadıkça, artık ilerleme olamaz ve çöküş hızlı şekilde devam eder.

Kılıç ikilisi genellikle denge ve ortaklık ile ilişkilidir. İlişkilerinizi dengede tutma ihtiyacını ifade eder. İş, arkadaşlık veya romantik ilişkinizde durumun kontrolünü korumakta zorlanabilir ve kendinizi ortada kalmış hissedebilirsiniz. Çalışmanızla ilgili olarak, şu anda sıkışmış hissedebilirsiniz. Ani kararlardan ve insanlara baskı yapmaktan kaçının.

Kılıç ikilisi bir uyarıyı gösterebilir. Karttaki kadın gibi  sorunun ortadan kalkacağını umarak gözlerinizi bağlı tutmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Karşılaştığınız sorunları görmezden gelmek sorunlarınızı çözmez.

Kılıç İkilisi Tarot Aşk Anlamı 


Bekarsanız aşk hayatınızda ilerlemekte zorlanabilirsiniz. Bu kart bazı kararlar arasında sıkışmış olduğunuzu göstermektedir. İki sevgili arasında seçim yapmaya çalışıyor musunuz? Seçenekleriniz aynı derecede çekici görünüyor mu?

Eğer bir ilişkiniz varsa, belki de bir şey sizin ve partnerinizin probleminizi çözmenizi engelleyebilir. Kılıç İkilisi bir tür çıkmazı gösterir. Sorunları görmezden gelmenin zamanı değil. Uzlaşmak için birlikte dikkatlice konuşun.

Kılıç İkilisi Kariyer Anlamı

 
Kendinizi bir iş çatışmasının ortasında sıkışmış bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken tarafsız kalmaktır. Bir kişiyi diğerinden üstün görmek, gerginlik yaratabilir ve onlarla olan ilişkilerinize zarar vermekten başka işe yaramaz. 

Bazen bu kart, iş veya kariyer arasında seçim yapmaya çalıştığınız anlamına gelebilir. Kılıç İkilisi bazen seçiminizi yapmak için gereken bilgilere sahip olmadığınızı da gösterebilir. Hala vaktiniz varsa, araştırmak ve ihtiyacınız olan cevapları bulmak için kullanın.

Para Anlamı 


Bu kart, mali durumunuzu görmezden gelebileceğinizi gösterebilir. Örneğin yeni model bir cep telefonunun yanı sıra, yeni bir laptop istediniz, ancak banka hesabınızdaki durum şu anda yalnızca bir tane alabileceğinizi gösterebilir. Durum ne olursa olsun, hesap kitap işlerinizden açık ve rasyonel bir şekilde yaklaşın.

Kılıç ikilisi Ters Anlamı


Ters:
Kararsızlık, tereddüt, kaygı, çok fazla bilgi, yanlış seçimler, gerçeklerin ortaya çıkması...

Kılıç İkilisi'ni ters gördüğümüz durum, iki gücün birbiriyle savaştığı efsanevi bir çıkmazdır. Bu savaş hem iç hem de dış olayları temsil edebilir ve siz de karar verici olmak zorundasınız.

Kendinizi çıkmazda bulabilirsiniz, iki arada bir derede kalabilirsiniz. Baskı çok fazladır ve karar veremezsiniz. Kararı verirken, iki kötü sonuç arasında seçim yapmak zor olacaktır. Endişelenmeyin, burada daha önemli olan bir seçim yapmaktır, O andan itibaren sonuçlarla başa çıkabilirsiniz.

AŞK-TERS


Bekarsanız kendinizi iki potansiyel sevgili arasında seçim yapmaya çalışırken bulabilirsiniz. Zaten bir ilişkiniz varsa, sevgilinizle hayatınızın diğer yönleri arasında seçim yapabilirsiniz. Her zamankinden daha kararsız ve karışık hissedebilirsiniz. Romantik hayatınız hakkında acı veren seçimler yapabilirsiniz. 

Bununla birlikte, bir seçim yapmak için ne kadar uzun süre beklerseniz, kaygınız o kadar artar ve daha fazla sorun yaratır. Bazen hazır olmadığınızda yanlış kararlar vermek zorunda kalabilirsiniz. Şimdi bir seçim yapmak ve sonuçlarla uğraşmak  hissettiğiniz yükü serbest bırakabilir. İçgüdülerinizi dinleyin.

Kariyer Anlamı-TERS


İş yerindeki çatışmalar artıyor ve sizin için çok fazla stres yaratıyor olabilir. İki kavga arasında sıkışıp kalırsanız, ne yapmayı seçerseniz seçin doğru seçim yok gibi görünüyor. 

Alternatif olarak, işyerindeki büyük kararlardan kendinizi sorumlu tutabilirsiniz; büyük projeler olabilir veya iki kariyer arasında seçim yapabilirsiniz. Geri dönüşümü olmayan bu kararların arkasında çok fazla endişe var. İşler her zamankinden daha belirsiz olabilir.

Para Anlamı -TERS 


Gerçeği fark ettikten sonra doğru kararlar vermek daha kolay hale gelir. Bu kart öğrenmeye çalıştığınız finansal bilgiyi tam olarak anlamadığınızı gösterebilir. Her seferinde biraz bilgi edinin ve her hafta bir şeye odaklanın.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon