KILIÇ YEDİLİSİ

Kılıc -yedilisi-tarot-falı-ters-duz-anlami-ask-para-kariyer


Kılıç Yedilisi Açıklama 

Kılıç Yedilisinde elinde beş kılıç taşıyarak kamptan gizlice kaçan bir adam var. Arkasında iki kılıç daha yerde duruyor.

Gizlilik içinde bir şeyden kaçma, acelecilik, aldatma veya ihanet ile ilgili bir durum olduğunu söyleyebiliriz.

Adamın yüzündeki ifade kendine olan güveni gösteriyor ve başarısından emin görünüyor. Ne yazık ki sol tarafta hırsızlığı keşfeden bir grup asker var gibi görünüyor. Bayrak ve silahla peşinden koşuyorlar.

Kılıç Yedilisi Anlamı 


Kılıç Yedilisi genel olarak ihanet, aldatma ve gizli bir iş çevirme hakkındadır. Bu kartı çektiğinizde sizin veya hayatınızdaki birinin bir şeyden kurtulmakta zorluk çektiği anlamına gelebilir.

Sinsi olduğumuz ve yakalanamayacağımızı düşündüğümüz durumlar var. Yakalandığımız zaman, utanç, ceza veya daha kötü sonuçlarla yüzleşmek zorundayız.

Bazen bu kart ayaklarınız üzerinde durmak için bazı kurnazlıklar yapmak zorunda olduğunuzu gösterir. Fakat Şimdi sırrın ortaya çıkma tehlikesi var.

Bir yerden gizlice kaçmak cazip gelebilir, ancak beklendiği gibi olmayabilir. Gizlice kaçarak fark edilemeyeceğinizi umuyorsunuz. Belki de bu sorunun zaman içinde kendi kendine düzeleceğini umuyordunuz ve ihmal ettiniz.

Asıl soru, kaçma sırasında karşılaştığınız bu sorunu çözüp çözemeyeceğiniz. Uzaklaştığınızı düşünüyor olsanız da, durumun sizi köşeye sıkıştırdığını ve kaçmaya çalışırken keşfedildiğinizi anlarsınız.

Kılıç Yedilisi kaçma isteği yaşayacağınız durumları gösterir. Bazı şeyleri kendi başınıza keşfetme dürtüsüne sahip olabilirsiniz. Bağımsızlığınızı savunmak istiyorsanız bu etkili bir yaklaşım olabilir. Kılıç Yedilisi sembolizmi sizi bu yolda ilerlemeye teşvik ediyor olabilir; bazen harika işler haydut bir dehadan çıkar!

Kılıç Yedilisi AŞK Anlamı 


Kılıç Yedilisi ile yalanlar bol olabilir. Özellikle yeni biriyle tanışmışsanız, şu anda dikkatli olmanız sizin için önemli olabilir.

Romantik yaşamınızdaki birine karşı dürüst olmayabilirsiniz ve en kritik durumlarda bile sadakatsiz olabilirsiniz. İçgüdüleriniz size yalan söylendiğini söylüyorsa, bununla yüzleşmeniz ve dürüstçe tartışmanız gerekebilir. Bu sizseniz, eylemlerinizin uzun vadeli sonuçlarını göz önünde bulundurun. En nazik yalan bile büyük sorunlara dönüşebilir. Bekarsanız, potansiyel aşklarınıza karşı dürüst olun.

Kılıç Yedilisi Kariyer Anlamı 


İşyerinizde bazı karanlık karakterler olabilir. Yalanlar ve hilekarlık sizi şaşırtabilir. Dedikodu ile sizi sabote etmeye çalışan meslektaşlarınızla veya size kötü davranan patronlarla uğraşıyor olabilirsiniz. Bu durumda kime güvendiğiniz konusunda dikkatli olun; güven en az beklediğiniz yerden gelebilir. 

Bazen Kılıç Yedilisi projelerinizi gerçekleştirmek için yeni bir stratejiye ihtiyaç duyacağınızı da önerebilir. Belli bir dereceye kadar taktiksel çalışmak sizin için bir avantaj olabilir.

Kaynaklarınızla ilgili bir tür hile, aldatmaca veya hırsızlık olabileceğinden, şu anda mali durumunuza dikkat edin. Bazı şeyler isteğiniz dışınızda gerçekleşebilir, ancak hızlı çözümler bulmaya çalışıyorsanız, şüpheli veya gerçek olamayacak kadar iyi hissettiren şeylerden uzak durun.

Kılıç Yedilisi Ters Anlamı


Kılıç Yedilisi ters çıkarsa,  diğer kartların içeriğine bağlı olarak birden çok anlama sahip olabilir. Öncelikle yaklaşım biçiminizi değiştirmeniz gerekebilir. Kullandığınız taktikler çalışmıyor.

Bu kartın düz çıkması aldatma ve hile ile elde edilen kurnaz bir zafer anlamına gelse de, ters çıkması bu tür davranışların daha aşırı bir versiyonunu temsil edebilir. Ya da bunun yerine, bir tür vicdan yenilenmesi olabilir.

Ters Kılıç Yedilisi Aşk 


Yalanlara ve aldatmaya bir son verilebilir. Sahtekârlık eninde sonunda ortaya çıkar ve bu kart gerçeğin şimdi ortaya çıktığını gösterir. Eğer aldatan iseniz, herhangi bir haksızlığı itiraf etmek daha önemlidir.  

Sahtekârlığın ağırlığını taşımak kolay değildir; çünkü sürekli yakalanma kaygısı yaşatır.

Ters Kılıç Yedilisi Kariyer Anlamı 


Gerçekler şimdi ortaya çıkıyor ve eğer başkaları şu anda gerçeğe aykırı davranıyorsa, yalanları ortaya çıkabilir. İster bu aldatmacanın kurbanı olun, ister suçluluk ve utanç duyan kişi siz olun, failin itiraf etmeye ve belki de uzlaşmaya gitmesi muhtemeldir.

Unutmayın ki, hayal kırıklığı yaşansa da kişinin tutumu gelecekteki kaderini belirleyecektir. 

Kılıç Yedilisi, işinizde kullandığınız stratejilerin ve yaklaşımın işe yaramadığının basit bir ifadesidir ve projelerinizi değiştirmeniz gerekecektir.

Mali işlerinizde tamamen dürüst müsünüz? Yoksa hırsız ya da dolandırıcı kurbanı mı oldunuz? 

Gerçek şu anda ortaya çıkıyor ve onurlu bir yolda yürümemiş olanlar için bazı kötü sonuçlar doğabilir.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon