KUPA KRALİÇESİ

Kupa Kraliçesi besleyici, sevecen, şefkatli ve hassastır. Bu karta baktığınızda onun 'besleyici anne' enerjisini görürsünüz. Derin bakışlarında Merhamet, Empati ve sezgi var. Bu kraliçe Başkalarının ihtiyaçlarını hissedebilir ve duygularını sezebilir.


Kupa Kralicesi-ters-duz-anlami-tarot-arbak


Düz Kupa Kraliçesi: Merhametli, şefkatli, duygusal olarak kararlı, sezgisel, akışta.

Sezgileriniz Çok Kuvvetli 


Kupa Kraliçesi, son derece sezgisel, yaratıcı ve çevredeki enerjiyle akış halinde olduğunuzu söylüyor. Diğer insanları kolaylıkla okuyabilir ve iletişim kurabilirsiniz. Başkaları kişisel meseleleri ve duyguları hakkında size açılabilirler, çünkü size güveniyorlar. Her zaman doğru çözüme sahip olduğunuzu biliyorlar. Onların neler yaşadığını anında hissedebilir ve anlamlandırmalarına yardımcı olabilirsiniz. Bir Kupa kraliçesi olarak Şifacı, danışman veya sezgisel bir koç olabilirsiniz; ya da belki de sadece iyi bir arkadaş.

Hislerinize Güvenin 


Bir Kupa kraliçesi
olarak tüm işlerinizde sizi yönlendirmesi için kalbinize ve hislerinize danışabilirsiniz. Bu küçük arkana kartının enerjisi ile bir şeyin ne zaman 'doğru' ne zaman 'yanlış' olduğunu hissediyorsunuz. Mantıklı bir anlamı olmasa da  buna dikkat ediyorsunuz.

Duygusal Zeka 


Kupa Kraliçesinde  sezginize güvenmeniz ve duygularınıza dikkat etmeniz istenir. Kafanızla değil, kalbinizle düşününün ve buna güvenin. Rüya, meditasyon veya kafa gözünüzle size gelen mesajlara açık olun. Bu zor olsa da 'hislerinizi hissedin'. Zannettiğinizden daha güçlüsünüz.

Kupa Kraliçesi Ters Anlamı


İçsel duygular, öz bakım, öz sevgi, kendine dönme..

Ters Kupa Kraliçesi dikkatinizi kendinize çekmeniz ve duygusal zekanıza odaklanmanızı ister. Kupa kraliçesi olarak başkalarıyla ilgilenme konusunda harikasınız - ama şimdi kendinizle ilgilenme zamanı. Bu kart, duygusal olarak boşaltıldığınızı gösterir, çünkü sadece başkalarını desteklemekle meşgul oldunuz, kendinizle ilgilenmediniz.

Kendinize Dönün 


Sevdiklerinizle aranıza sınır koymanız gerekebilir, böylece onları sevdiğinizi bilirler ancak duygusal yönden size yüklenmezler. Herkes kendi duygularından ve yaşam deneyimlerinden sorumludur ve nasıl başa çıkacaklarını öğrenmeleri için önlerine bakmaları gerekir.

Ters Kupa Kraliçesi, diğer insanların duygusal dünyasına kapıldığınız ve her iki taraf için de sağlıklı olmayan ortak bir ilişki kurduğunuz anlamına gelebilir.

Kendinizden çok fazla şey veriyorsunuz, ancak karşılığında çok az şey alıyor olabilirsiniz. Ters Kupa Kraliçesi sezgilerinizin şu anda aşırı dozda olduğunu gösteren bir işarettir, ancak bu sezgilerinizi kendinize dönmeniz ve kendi iç sesinizi dinlenmek için kullanmanızı söyler.

Zaman Zaman Bunalıyorsunuz 


Ters Kupa Kraliçesi  duygularınızın zaman zaman sizi bunalttığına işaret edebilir. Böyle durumlarda güvenilir bir terapiste kendinizi ifade edin ve duygularınızın neden bu şekilde yoğunlaştığını sorun. Duygularınızın sizi tamamen kontrol altına almasına izin vermeyin. Kendinize biraz zaman ayırın. Ruhunuzu sakinleştirmek için huzurlu bir yer bulun. Sezgilerinizi ve iç sesinizi dikkatlice dinleyin.

Bu kart, duygularınızı bazen kısıtlamak veya tutmak zorunda kalabileceğinizi gösteriyor.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon