KILIÇ DOKUZLUSUDüz: Korku, kaygı, olumsuzluklar, kırılma noktası, umutsuzluk, kabuslar,

Kılıç Dokuzlusu yatağında oturan ve elleriyle yüzünü kapatmış bir kadını tasvir eder. Kadın çok kötü bir kabustan uyanmış gibi görünüyor. Üzgün, endişeli ve korkulu görünüyor. Duvarında dokuz kılıç asılı duruyor ve yataktaki desenlerde yamyam insan figürleri var.


Yorgan çeşitli astrolojik semboller ve güllerle süslenmiştir. Burada, aynı kadını daha önce Kılıç sekizlisinde gördüğümüzü hatırlıyoruz ve belki de sonunda serbest bırakıldı, ancak  katlandığı acıların kabusları tarafından kuşatıldı.

Kılıç Dokuzlusu Anlamı 


Kılıç Dokuzlusu, genellikle sizi endişelendiren ve gece uyanmanıza sebep olan bazı şeyler hakkındaki korku ve endişelerinizle ilişkilidir. Bazen bu travma ile ilişkili olabilir.

Başkalarına güvenmeniz zor gelebilir ve bu size bu travma yaşatan olaylardan kaynaklanan psikolojik bir tepki olabilir. 

Kılıç Sekizlisindeki tuzağı etkisinden kurtulamadığımız için Kılıç Dokuzlusuna geldik. 

Kılıçlar  zihin, mantık, zeka ve iletişim ile ilgilidir. Kafanızdaki Sorular sizi rahatsız ederken, başınıza gelebilecek her türlü olasılığı düşünüyorsunuz. Zihninizde sizi daha önce rahatsız eden ve kaçmayı başardığınız bir olayın tekrar geri geldiği veya gelmek üzere olduğunu duygusu var. 

Bunu Sevdiklerinizle paylaşmak, bu yükü tek başınıza taşımanızın önüne geçebilir. Rahatça konuşabileceğiniz biri var mı?

Kaygınızın daha az olduğu durumlarda, kendinizi analiz edin ve bunun sizin kontrolünüzde olup olmadığını ya da kaygıya sebep olan başka faktörler olup olmadığını düşünün. Kontrol edebileceğiniz konulara odaklanın ve yardım istemeyi öğrenin.

Aşk Anlamı

Endişeler ve korkular artabilir. Bazı kabuslar sizi gece uyutmuyor olabilir. Bu kart Çoğu zaman, korkuların kafanızdaki kadar korkunç olmadığını gösterir. Suçluluk, pişmanlık, güvensizlik, veya zihinsel sağlık sorunları ile mücadele ediyor olabilirsiniz. Bu duyguların gerçekten  rasyonel olup olmadığını kendiniz anlamanız gerekir. Anksiyete bozukluğunuz varsa, sorunlarla yüzleşmekten kaçınmanıza neden olabilir, ancak gözlerinizi açmak için çabaladıysanız bu konu üzerinde bir şeyler yapabileceğinizi görebilirsiniz.

Bekarsanız, geçmiş ilişkiler üzüntü ve pişmanlık kaynağı olabilir ve başka bir ilişkiye girmeden önce bu duygular sizi yeni ilişkilerden mahrum bırakabilir.

Kariyer Anlamı


Stres ve kaygı şu andaki çalışma durumunuzun en büyük özellikleridir. Bazen bu kart paranoyaya da işaret edebilir ve kafanızda büyüttüğünüz şeyler gerçekten inandığınız kadar kötü değildir ve bu iyi bir haber olabilir.

işiniz şu anda inanılmaz derecede ezici hissettirebilir ve bir şeyleri değiştirmeden devam ederseniz tükenebilirsiniz.

Stresiniz dış etkenlerden kaynaklanıyorsa, başka bir yerde çalışmak veya kariyer yolunuzu değiştirmek gibi somut adımlar atmanız gerekebilir. Çevrenizdeki tüm olasılıkları değerlendirip en baştan başlayabilirsiniz. Stresleriniz çoğunlukla kaygı ve akıl sağlığı sorunlarından kaynaklanıyorsa, nasıl daha olumlu düşüneceğinizi öğrenmeniz gerekebilir. Profesyonel birinin veya güvenilir bir arkadaşın yardımından faydalanabilirsiniz.

Para Anlamı


Hissettiğiniz acı gerçektir  ancak Kılıç Dokuzlusu durumunuzu gerçekçi bir şekilde görmek yerine, kendi içinizde abarttığınıza işaret edebilir. Durum buysa paniğiniz kendi olumsuz düşüncenizden olabilir. Size neler yapabileceğiniz hakkında tavsiyelerde bulunması için profesyonel birinin bakış açısını kullanmak faydalı olabilir.

Kılıç Dokuzlusu Ters Anlamı


Ters: Başa çıkmayı öğrenmek, yaşamaya bakmak, yardım bulmak, utanç, suçluluk, ruh sağlığı sorunları..  

Ters Kılıç Dokuzlusu hala dik versiyona benzer şeylere işaret ediyor - kendinizi kabuslar, endişe ve stresle terörize ettiğinizi görebilirsiniz. Geçmişinizden gelen bazı travmalar geri dönüyor ve çözülmemiş sorunların üzüntüsü altında eziliyorsunuz. 

Ama burada bir umut görüyoruz;

En azından bu kabustan ayrılma arzusu var. Terk etme çabasına girene kadar bu ıstırabın sona ermeyeceğini anlamalısınız. Bir çıkış yolunuz olduğu gibi, daha derin bir umutsuzluğa düşebileceğinizi anlamanız gerekir. Yapmanız gereken bu sonuçtan kaçınmaktır, eğer ileri adım atarsanız kendinizi bulabilirsiniz, ancak bunu yapmazsanız, kendinizi daha derine batmış olarak bulabilirsiniz. 

Hayat her zaman mücadele ister, bazen daha fazla mücadele ister.

Ters Kılıç Dokuzlusu Aşk Anlamı 


Ters Kılıç Dokuzlusu ile dürüst olmaya ve gerçeklerle yüzleşmeye hazır olabilirsiniz. Endişelerinizin ağırlığını tek başınıza taşımak kolay değildir. Partneriniz ihtiyacınız olan güvenceyi size vermek için yanınızda olabilir. 

Tartışma yoluyla sizi geceleri uyutmayan şeylerin düşündüğünüz kadar kötü olmadığını öğrenebilirsiniz. 

Bekarsanız, kendi üzerinizde alışıyor olabilirsiniz, böylece tekrar sağlıklı ve sevgi dolu bir ilişkiye girebilirsiniz. Orada aşkı tekrar bulmaya hazır hissedeceksiniz.

Ters Kılıç Dokuzlusu Kariyer Anlamı 


İşinizle ilgili olumsuzluklar daha parlak günlere doğru kayboluyor. Alternatif olarak, durumunuz gerçekten çökmüş ve çok daha kötüye gitmiş olabilir. Gerçekten bitkin olabilirsiniz, stresiniz nedeniyle işe gidemeyebilirsiniz. Tamamını anlamak için diğer kartlara bakın.

Ters Kılıç Dokuzlusu Para Anlamı 


Ters Kılıç Dokuzlusu mali durumunuzun daha iyi ya da daha kötüye gittiğini gösterebilir. Diğer kartlarınız size hangisinin olduğunu gösterecektir. 

Paranıza daha gerçekçi bir şekilde bakmayı öğrendiniz ya da daha da daha fazla kötüleşti. Korkularınız gerçekleşebilir. 

Diğerlerinin desteği şu an için yararlı olabilir. Yardım alın!

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon