KILIÇ ONLUSU

kılic-onlusu-tarot-anlami-tarot-arbak


ihanet, düşmanlık, acı, başarısızlık, çöküş, tükenmişlik, baş edememek, lanetler, çıkmazlar, kopan bağlar, drama, şiddet.

Kılıç Onlusu Genel Anlamı


Masadaki en uğursuz kartlardan biri olan Kılıç Onlusu, yüzü yere bakacak şekilde yerde yatan bir adamı gösterir. Göğsünden bacaklarına kadar kırmızı bir bezle kaplıdır. On kılıç sırtına saplanmış haldedir.

Havada korkunç bir durgunluk var: gökyüzünde korkuyu ve olumsuzluğu gösteren bir karanlık ve bulutlar var. Önündeki durgun sular bu kartın ürkütücü durgunluğunu ve kesinliğini çağırıyor. Ufka bakıldığında, doğuda güneş doğuyor ve karanlığa rağmen çok sakin bir hava var. 

Kılıç Onlusu ihanet, kötülük, acı ve düşmanları temsil ettiği için iyi bir kart değildir. Bu kart başarısızlık, çöküş, kopan bağlar, vedalar ve ihanetin kartıdır.

Sinir bozukluğunu, kronik yorgunluğu, bitkinliği ve baş edememeyi gösterebilir. Ayrıca dibe vurmayı, toslamayı veya çıkmaz bir durumda olmayı temsil edebilir. 

Kılıç Onlusu cinayet ya da şehit haberi almak, şiddet, saldırı ve lanet anlamına da gelebilir.

Kılıç Onlusu hayatınızdaki en düşük noktada olduğunu söylüyor ve bundan daha kötüsü olamaz. En azından bu durumda bile güneş doğuyor.

Kılıç Onlusu, bir tür büyük felaketi gösterir. Öngöremediğiniz aşırı büyük bir kuvvetin sizi vurmaya geldiğini gösterir. 

Burada bir ihanet var, çünkü resimdeki kişi sırtından vurulmuş.

Bu kart, ne kadar denersek deneyelim, bazı şeyleri kontrol edemeyeceğimize dair bir hatırlatma gibi görünüyor. Buradaki durum kaçınılmazdır.

Kılıç Onlusu zihniyetinizin durumunu tasvir ediyor ve yapabileceğiniz hiçbir şey yokmuş gibi hissediyorsunuz. Bu çaresizlik genellikle koşulların acısı değil, korkunun, endişenin ve çevresinin efendisi olamamanın acısıdır.

Duraklayın ve ölüm kartında olduğu gibi, her sonun yeni bir başlangıç ​​anlamına geldiğini unutmayın. Kaybettiklerinizi bırakın ve ileriye doğru yeni yola odaklanın!

AŞK ANLAMI


Bu kart ne yazık ki  sona yaklaşan bir ilişkiyi ya da keder ve acı ile dolu bir zamanı gösterebilir.

Muhtemelen ilişkiniz bir tür başarısızlıkla sonuçlanmıştı ve bunun farkındaydınız. Bazen, bu kart sadakatsizlik ve ihaneti gösterir.

Bu süreç inanılmaz derecede zor olsa da, onunla anlaşmanız ve kaçınılmaz sonu kabul etmeniz gerekir.

Kariyer Anlamı


Şu anki işinizin sonuna varmış olabilirsiniz, çünkü Kılıç Onlusu sonları belirtiyor ve kişinin bağlantılarını kesiyor.

Bazen bu kart sizi mağlup eden ofis politikaları ile uğraştığınızı da gösterebilir; belki meslektaşlarınız dedikodu yayarlar.

Para Anlamı


Mali durumunuz korkunç olabilir. Paranızı meyve vermeyen bir şeye yatırmış olabilirsiniz ve şu anda kayıplarla uğraşıyor olabilirsiniz. Kaynaklarınız konusunda dikkatli olun. Riskten kaçınmak artık sizin için yararlı olabilir.

Ters Anlamı


Ters veya düz olsun, bu kart yenilginin kesinliğine işaret eder. Bu trajediden kaçınmanın bir yolu yok. Uzun süredir devam eden bazı olaylar sonucunda bunlar oldu.

Dibe vurduğumuzda fark ettiğimiz şey artık verecek bir şeyimizin kalmadığıdır. Bununla birlikte, döngünün yeniden başlayabileceği ve işlerin daha iyi olabileceği umudu var. 

Fakat kılıç sekizlisi ve kılıç dokuzlusunda olduğu gibi, bu süreç sizin tarafınızdan başlatılmalıdır. Kendiniz tırmanmak için çaba göstermelisiniz. Olanlar korkunçtu, ama herkesin bir sorumluluğu var.

Ters Kılıç Onlusu Aşk Anlamı


Geçmiş deneyimlerden birçok yara iziniz olabilir, ancak Ters Kılıç Onlusu, iyileşme yolunda olabileceğinizi gösterebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa sizin ve partneriniz arasında daha önce kalıcı olarak kopmuş gibi görünen bağlar iyileşebilir.

Diğer durumlarda, ilişkiniz zaten çökmüş olabilir, ancak başa çıkmayı başarabilirsiniz. Hala öfke ve umutsuzluk duygularınız olabilir. Muhtemelen bu durumdan her zamankinden daha güçlü bir şekilde kurtulacaksınız.

Ters Kılıç Onlusu Kariyer Anlamı


Geçmiş streslerden kurtulma döneminiz başlıyor. Son zamanlarda sizin için çok fazla hayal kırıklığı, öfke ve kızgınlık yaratan bir işi bırakmış ya da iş pozisyonunuzu değiştirmiş olabilirsiniz.

Her ne olduysa, en kötüsü bitti. İleride olanlarla başa çıkmanın daha kolay olacağı konusunda rahat bir nefes alabilirsiniz.

Bununla birlikte bu kart işlerin kötüleştiğini ve bir şey yapmazsanız  çöküşün eşiğinde olduğunuzu gösterebilir. Yaşadığınız acının akıl sağlığınıza değip değmeyeceğini tartmanız gerekir!  

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon