KUPA ALTILISI

Kupa-altilisi-tarot-karti-anlami-ters-duzDÜZ: Anılar, yaratıcılık, nezaket, iyi niyet, basitlik, çocukluk, olgunluk, paylaşım, hediyeler, sadaka, aile, destek, koruma, çocukluk sorunları, çocukluk tacizi, çocuklar, çocukluk anıları, geçmişin etkileri, özlem, nostalji, gençlik, masumiyet...

Genel Anlamı 


Kupa Altılısı nostaljiyi, çocukluk anılarını ve geçmişe odaklanmayı temsil eder. Bu kart geçmiş olaylardan etkilendiğinizi, geçmişi anımsadığınızı veya geçmişteki birini düşündüğünüze işaret eder. Kupa Altılısı aynı zamanda Çocukların ve gençlerin küçük arkana kartıdır. Çocuk sahibi olmayı veya onlarla ilgilenmeyi temsil edebilir.

Kupa Altılısı basitlik, masumiyet, iyi niyet ve paylaşım anlamına gelebilir. Ayrıca koruma içgüdüsü ve aileyi de temsil edebilir. Bu kart, zor bir dönem geçiriyorsanız ailenizden ve yakın arkadaşlarınızdan destek alabileceğinizi hatırlatıyor olabilir. 

Kupa altılısı çocuksu veya olgunlaşmamış olduğunuzu da gösterebilir. Diğer kartlarla birleştirilirse, bazı durumlarda çocukluk istismarını gösterebilir. 

Aşk ve İlişkiler 


Eğer bir ilişkiniz varsa, Kupa Altılısı sizin ve eşinizin çocukluğunuzdan bu yana sevgili olduğunuzu gösterebilir. Diğer kartlar pozitifse, çocuk sahibi olacağınızı gösterebilir. Bekarsanız, çocukluk aşkınızla tekrar görüşüp romantik anlar yaşayacağınıza işaret edebilir. 

Kupa altılısı kariyer anlamında ekip projelerine katılmak için harika bir zaman olduğunu söyler. Ayrıca gençlerle veya çocuklarla çalışmayı da gösterebilir. Hediye veya sadaka vermeyi veya almayı temsil edebilir. Aynı zamanda bir miras alacağınıza işaret edebilir.

Sağlık 


Kupa altılısı size hastalara yardım etmeniz gerektiğini söyleyebilir. Onlar bildiğinizden daha fazla ihtiyaç sahibi olabilirler. Bu kart Ayrıca çok tempolu bir yaşamın size aşırı stres ve yük getirdiğine, hayatınızı mümkün olduğunca basitleştirmeniz gerektiğine işaret edebilir.

TERS KUPA ALTILISI


TERS: Geçmişi unutmak, geleceğe odaklanmak, olgunluk, büyümek, evden ayrılmak, bağımsızlık, can sıkıntısı, yaratıcılık eksikliği, durgunluk, geçmişe takılmak, çocukluk sorunlarını çözmek, çocukluk istismarı, çalınmış masumiyet, terapi...

Ters kupa altılısı geçmişi terk etmeye ve geleceğe odaklanmaya işaret edebilir. Büyüyüp olgunlaşmanın veya evden ayrılmanın bir göstergesidir. Ayrıca çocukluk sorunlarına işaret edebilir. 

Ters kupa altılısı çocukluk istismarı ve çalınan masumiyeti gösterebilir. Bu tarz bir istismarın üstesinden gelinebileceğini hatırlatır; 

Eğer bir terapi sürecindeyseniz iyiye alamet olabilir ve yeni bir başlangıç ​​için artık hazır olduğunuzu gösteriyor olabilir.

Ters-Aşk ve İlişkiler 


Eğer bir ilişkiniz varsa, can sıkıntısını veya ilişkinizdeki soğukluğu temsil edebilir. İlişkiniz size güven verse de sıkıcı hissedebilirsiniz. Bekarsanız,  geçmiş ilişkilerinizi unutmaya ve daha iyi bir seçim yapmaya hazır olduğunuzu gösterebilir. 

Bazen bu kart eski ilişkilerinizin tesirinden artık çıkmanızı önerir. Geçmiş ilişkinizin bir şekilde sona erdiğini ve yeni bir ilişki için çabalamanız gerektiğini hatırlamanız gerekir. Geçmişe tutunmak hiçbir şeyi değiştirmez. 

Ters Kupa Altılısı ayrıca çocukluk sorunlarının veya çocukluk istismarının yarattığı etkilerden dolayı, hak ettiğiniz aşkı bulamadığınızı veya ilişkiniz varsa partnerinize açılamadığınızı gösterebilir.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon