KUPA BEŞLİSİ


kupa-beslisi-ters-duz-anlami

DÜZ: Üzüntü, kayıplar, keder, umutsuzluk, suçluluk, pişmanlık, travma, yas, hoşnutsuzluk, duygusal istikrarsızlık, kayba odaklanma, olumsuz duygulara odaklanma, halvet, yalnızlık, duygusal çöküntü, boşanma, ayrılık, öfke, hayal kırıklığı...

Kupa Beşlisi Genel Anlam ve Yorum


Kupa beşlisi negatif duyguları temsil eder. Genel anlamda üzüntü, kayıp, yalnızlık ve umutsuzluğu temsil edebilir. Bu kart göründüğünde negatiflere odaklandığınızı gösterir. Bu, yaşadığınız bir tür travma ya da hoş olmayan bir değişikliğin sonucu olabilir. Bu kart kalp kırıklığı, boşanma veya ayrılık anlamına gelebilir. 

Kupa beşlisi, yas ve kederi temsil ettiği için, yakın geçmişte büyük bir üzüntü duyduğunuz anlamına gelebilir. Duygusal çöküntü ve istikrarsızlık kartıdır .

Yaşadığınız bir olaydan ötürü derin pişmanlık, öfke, üzüntü veya hayal kırıklığı hissettiğinizi gösterebilir. Aynı zamanda bu küçük Arkana kartı, terk etme kartıdır; sizin için önemli bir kişi tarafından terk edildiğinizi temsil edebilir ya da hayatınızdaki bazı planları veya insanları terk edebilirsiniz. Ayrıca bu kart yalnızlık ve soyutlanma anlamına gelebilir. Ancak, bu kartın tüm olumsuz yönlerinin altında olumlu bir mesaj var.

 Karta dikkat ederseniz, Ağlayan kişinin arkasındaki iki kupanın hala dik olduğunu göreceksiniz (fakat haberi yok). Bazen işler ne kadar kötü görünse de, her zaman gümüş bir alternatifiniz olduğunu hatırlatmanız gerekir.

Kupa Beşlisi Aşk ve İlişkiler 

 
Kupa beşlisi, bekarsanız başarısız bir ilişkinin ardından üzüntü ve umutsuzluğa düştüğünüzü gösterebilir. Ya da sevgilinizin elinizden kayıp gittiğine üzülebilir ve bu üzüntüye çok kapıldığınız için potansiyel eşlere karşı habersiz olabilirsiniz. Ayrıca pişmanlık veya suçluluk duygusu ile tükeniyor olabilirsiniz.(Belki geçmiş bir ilişkide yaptığınız hatalar yüzünden) 

Kupa beşlisi bir yas kartıdır ve bu nedenle sevdiğiniz birinin kaybını gösterebilir.

Eğer bir ilişkiniz varsa, Kupa Beşlisi ayrılık veya boşanma anlamına gelebileceği için iyiye alamet değildir. Ayrıca, mevcut ilişkinize duygusal olarak hala eski sevgilinizi hatırlıyor olabileceğinizi gösterebilir. Eğer öyleyse, bu duygulardan vaz geçmeniz gerekecektir. Kupa beşlisi vazgeçmeyi temsil edebilir ya da vazgeçme korkusunun ilişkinizde sorunlara neden olduğunu gösterebilir.

Kupa Beşlisi Para ve Kariyer 


Kupa beşlisi kariyer bağlamında, bir iş kaybını veya bir işletmenin çöküşünü gösterebilir. Eğer çalışıyorsanız, işten ayrılmış/ayrılacak bir personel veya iş ortağı olabilir ya da sizin işten çıktığınız/çıkacağınız anlamına gelebilir.

Bu sert koşullara rağmen kurtarılabilecek bir şey hala var; Bu yüzden öfke,  hayal kırıklığı veya umutsuzluğun sizi bunaltmasına asla izin vermeyin! 

Kupa beşlisi parasal anlamda bir zararı gösterebilir, bu yüzden şimdi yatırım yapma zamanı değildir. Yakın zamanda bir yas geçirdiyseniz, bu kart miras alacağınızı gösterebilir.

Kupa Beşlisi Sağlık 

 
Kupa Beşlisi zihinsel sağlık sorunlarına neden olan duygusal çöküntüyü gösterebilir. Depresyona neden olan keder veya üzüntü sonucu yakalanmış olduğunuz agorafobi, panik atak gibi bir rahatsızlığa ve kendinizi insanlardan soyutladığınız anlamına gelebilir.

Dünyaya geri dönmeye çalışın. Güvenilir bir arkadaşınızla küçük mutluluklar yaşayın ve yavaş yavaş dünyaya geri dönün.

Ters Kupa Beşlisi Anlamı


TERS: İlerlemek, yardım kabul etmek, iyileşmek, affetmek, dünyaya yeniden katılmak, duyguları bırakmak, kederi bırakmak, üzüntüyü veya suçluluğu bırakmak, umutsuzluğun üstesinden gelmek, duygusal yükü serbest bırakmak, kabullenmek...

Ters Kupa Beşlisi Genel anlamda kabullenmeyi, affetmeyi ve iyileşmeyi temsil eder. Kederinizle uzlaştınız. Hayatınızın geri kalanını pişmanlık, yas veya üzüntü içinde geçirmenin geçmişi değiştirmeyeceğini fark ederek, hayatınıza devam etmek zorunda olduğunuzu kabul ettiniz. Çevrenizdeki tüm fırsatlara karşı farkındalığınız artmaya başladı.

Ters Kupa beşlisi genellikle dünyaya yeniden katılmaya hazır olduğunuzu gösterir. Olumsuz duygularınızı ve duygusal yüklerinizi serbest bırakıyorsunuz. Bu Küçük Arkana kartıyla artık etrafınızdakilerden yardım kabul etmeye istekli olabilirsiniz; Bu daha önce umutsuzluğa kapıldığınız için, olumlu bir adım olacaktır. Size sunulan yardımı kabul etmeyecek olursanız tekrar yalnız ve soyutlanmış hissedebilirsiniz!

Ters Kupa Beşlisi Aşk ve İlişkiler 


Ters kupa beşlisi  geçmiş ilişkilerinizi ve pişmanlıklarınızı unutarak  yeni ilişkilere yelken açtığınızı gösterir. Etrafınızdaki romantizm olasılıklarını görmeye başlıyorsunuz. Hayata yeniden katılmaya ve yeni  insanlarla tanışmaya başlıyorsunuz. Sonunda geride bıraktığınız herkesi, bu günkü sizi yarattıkları için affedebilirsiniz.

Eğer bir ilişkiniz varsa, sizin ve eşinizin, birbirinizin geçmiş hatalarını affedeceğinizi gösterir. Yani İlişkide iyileşme ve yenilenme zamanını temsil eder. Alternatif olarak, ilişkinin ilerlemesini durduran eski bir acıya hala devam ettiğinizi gösterebilir.

Ters Kupa Beşlisi Para ve Kariyer 

 
Ters kupa beşlisi bir iş kaybından ya da  iş ortağı tarafından terk edildikten sonra, yeni bir iş kurmayı temsil edebilir. Bu Küçük Arkana kartı Ters çıktığında, kayıplarınızın bir kısmını telafi edebileceğinizi veya işin bir kısmını kurtarabileceğinizi görebilirsiniz. 

Ters Kupa beşlisi parasal anlamda, mali zorluklarla geçen bir dönemden sonra, mali durumunuzun iyileşeceğine işaret edebilir. Ayrıca bir mirasla ilgili sorunları veya anlaşmazlıkları da gösterebilir.

Ters Kupa Beşlisi Sağlık 

 
Ters Kupa beşlisi, geçmiş acıyı bıraktığınızın ve pozitif iyileşme sürecine girdiğinizin habercisidir. Bu kart yaşadığınız sağlık sorunlarının çözüleceğini gösterir. Ters kupa beşlisi manevi anlamda, yaşadığınız acılardan bazı önemli dersler çıkardığınız ve bu deneyimlerin sizi daha nazik, daha ruhsal ve daha empatik bir insan yaptığı anlamına gelebilir.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon