KUPA DOKUZLUSU

Kupa-dokuzlusu-ters-duz-anlami

Kupa dokuzlusu kartında orta yaşlı mütevazi giyimli bir adamın tahta bir bankta oturduğu görülüyor. Yüz ifadesi oldukça memnun. Başındaki kırmızı şapka aktif bir zihnin tasviridir. Arka planında, düzenli şekilde sıralanmış dokuz altın kupa olduğunu göreceksiniz. Kupa Dokuzlusu maddi manevi başarıyı sembolize eder. 

KUPA DOKUZLUSU ANLAMI 

Kupa Dokuzlusu uzun uğraşlardan sonra gelen başarıyı sembolize eder. Kaybettikten sonra mücadele ettiniz, hayatın sunduğu farklı şeyleri tattınız ve başarıya ulaştınız. Hayatınızın bu yeni aşamasını kutlarken kendinizi şımartıyorsunuz. 

Kupa Dokuzlusu ortaya çıkabilecek en hoş kartlardan biridir . Buna dilek kartı da denir, yani arzu ettiğiniz şeylerin ve tüm hayallerinizin gerçekleşmesidir. Aşırı mutluluk ve memnuniyet ile ilişkilidir.

Kupa Dokuzlusu, iş yerinizde harika bir şey olacağına dair işaret olabilir. Daha önce durdurmuş olduğunuz projenize devam etmenin zamanı geldi ya da çok arzu ettiğiniz bir şey varsa, nihayetinde bunu gerçekleştirme olasılığınız var. Bu kart Sevgi söz konusu olduğunda olumlu bir anlam taşır. Birisiyle romantik ilişkiniz varsa yeni bir seviyeye ulaşmanız mümkündür. Hâlâ bekarsanız yeni insanlarla tanışıp sosyalleşmenin zamanı geldi.

Kupa dokuzlusu Mali açıdan olumlu bir işarettir; umduğunuz mali istikrarı yakında elde edileceğiniz anlamına gelebilir. Ayrıca geçmeniz gereken bir sağlık testi varsa olumlu sonuç çıkacaktır.

TERS KUPA DOKUZLUSU ANLAMI


Ters Kupa Dokuzlusu projelerinizden tatmin edici sonuçlar aldığınızı, ancak bir şeylerin eksik olduğu hissini taşıdığınızı gösterebilir. Bu istek, elde ettiğiniz şeyler için dikkat çekmek ve tanınma isteği olabilir. Kişisel olarak hala kendinizde tatminsizlik hissediyorsunuz ve sanki arzularınız hiç bitmiyor ve bir kara delik gibi doyumsuzluk hissediyorsunuz.

Hayal ettiğiniz her şeye sahip olduğunuz görünse bile, bir şeyin derinlerde eksik olduğunu hissedebilirsiniz. Örneğin, mahalledeki en pahalı ev veya arabaya sahip olabilirsiniz, ancak arkadaşlarınızı ve ailenizi asla gözünüz görmez ve oldukça sefilsinizdir. 

Ters kupa Dokuzlusu  ne istediğinizi yeniden düşünmenizi ister. Sizin için değerli olan şeylerle temasınızı yitirmiş olabilirsiniz, bunun yerine egoyu tercih ederek başkalarını etkileyecek şeyleri kovalıyor olabilirsiniz.

Ters Kupa Dokuzlusu, mutluluğu dışarıda aramak yerine içinizde aramanız gerektiğinin bir işaretidir. Başarı ve mutluluk her insan için farklı şeyler ifade eder. Kendinize 'Başarı bana nasıl görünüyor? Ve ne zaman başarılı olduğumu nasıl bileceğim? gibi sorular sorun.

Ters Kupa Dokuzlusu bazen, isteklerinizin henüz gerçekleşmediğinden dolayı hayal kırıklığına uğradığınızı gösterir. Beklentileriniz gerçekçi olmayabilir veya hayallerinizi aktif olarak takip etmiyor olabilirsiniz. Tatmin edici olmayan hedefler seçmiş olabilirsiniz ve eğer öyleyse  onları terk etmek en iyisidir. Şimdi hedeflerinize ve hayallerinize yeniden bağlanma ve onları hayata geçirme zamanı. Kişisel değerlerinizle tam uyumlu olması için hedeflerinizi değiştirmeniz gerekebilir.

Ters Kupa Dokuzlusu  
sağlığınız ve refahınız pahasına nefsinizi aşırı şımartmamanız gerektiğine işaret edebilir. Özel zevklerinize aşırı harcama yapmaktan kaçınmalısınız. Her şeyi ölçülü tutun ve kısa süreli zevk getirse bile eylemlerinizin uzun vadeli sonuçlarına odaklanın.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon