KUPA İKİLİSİ

kupa-ikilisi-ters-duz-anlami


DÜZ: Ortaklık, birlik, aşk, uyumluluk, mutlu  beraberlik, potansiyel ruh eşleri, ilişkiler, uyum, denge, eşitlik, cazibe, bağlantı, teklifler, anlaşmalar, evlilik, karşılıklı saygı.

Kupa İkilisi Anlamı


Kupa İkilisi hayatınızda her şeyin yolunda gittiğinin işaretidir. Kupa ikilisi pozitif bir karttır. Normalde romantik ilişkileri temsil etse de, diğer ilişkileri de temsil edebilir. Bu küçük Arkana kartı eşitliği ve dengeyi simgeler.

Aşk ve İlişkiler


Bekarsanız, güçlü ve karşılıklı bir ilişkiyi temsil eder. Ayrıca geçmişten biriyle yeniden birleşebilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz varsa, Kupa İkilisi mükemmel bir birliktelik, teklif, nişan ve evliliği temsil eder. İlişkinizin uyumlu, sevgi dolu ve dengeli olduğunu her ikiniz de görebilirsiniz.

Para ve Kariyer 

Kupa İkilisi Kariyer bağlamında  güçlü ve başarılı bir iş ortaklığını temsil edebilir. Biriyle iş ortaklığına girmeyi düşünüyorsanız, siz ve ortağınız birbirinize her konuda uyum sağlayacaksınız. Bir ortaklığa girmiyorsanız, kupa ikilisi işyerindeki uyum ve dengeyi temsil eden iyi bir işarettir. İşlerin iyi gittiğini ve meslektaşlarınızla iyi geçindiğinizi görebilirsiniz. Aşırı miktarda paranız olmayabilir ancak faturalarınızı karşılayacak ve endişelenmeyecek kadar paranız olacaktır.

Sağlık


Eğer sağlık sorunlarınız varsa, Kupa ikilisi çok yakında vücudunuzun eski dengesine döneceğini gösteren iyi bir alamettir. Hamileyseniz, Kupa ikilisi bazen ikiz hamileliği gösterebilir, bunu onaylamak için diğer kartlara bakın. Kupa ikilisi Manevi bir bağlamda  ruhunuzla bağlantınızın şu anda güçlü olduğunu gösterir. Evrenin size gönderdiği pozitif enerjiye odaklanacaksınız. 

Ters Kupa İkilisi


TERS: Uyumsuzluk, kopukluk, dengesizlik, eşitsizlik, mutsuz çiftler, ayrılık, boşanma, ortaklıkların sona ermesi, arkadaşlıkların kaybedilmesi, istismar, hakimiyet, zorbalık

Ters kupa ikilisi, hayatınızdaki uyum veya denge bozukluğunu gösterebilir. Bir çeşit eşitsizlik, istismar veya zorbalık mağduru olabileceğinizi gösterebilir. Yine bu kart, genellikle romantik bir ilişki ile ilgili olsa da, bir arkadaşınızla hoş olmayan olaylar yaşamayacağınızı  ifade edebilir. Bir evliliğin bittiğini veya eşinizle karşılıklı saygı/sevgi eşitsizliği yaşadığınızı gösterebilir. Aynı zamanda arkadaşlarınız, aileniz, iş ortaklarınız veya iş arkadaşlarınızla tartışmaların bir işareti olabilir.

Ters Aşk 


Eğer bekarsanız, Ters Kupa İkilisi uyumsuz biriyle romantizm yaşayacağınızı gösterebilir. Eğer bir ilişkiniz varsa ters kupa ikilisi iyiye alamet değildir, çünkü ayrılıkları veya boşanmaları ifade edebilir. Sorun ne olursa olsun, ilişkinizin devam etmesini istiyorsanız, bu kart size ilişkinizi yeniden dengelemeniz gerektiğini söyler. Ya da duygularınızı, sorunlarınızı veya egolarınızı kontrol ederek kendinizi dengelemeniz gerekebilir. Daha fazlası için destek kartlarına bakın.

Ters Para ve Kariyer 


Ters kupa ikilisi işyerinde bir çeşit eşitsizlik, taciz veya zorbalık kurbanı olacağınıza işaret edebilir. Mali durumunuz pek iç açıcı olmayabilir.

Ters Sağlık


Ters Kupa İkilisi  stresin ve gerginliğin sağlığınız üzerinde devasa bir etkiye neden olabileceğini gösterebilir. Baş ağrısı, migren, yüksek tansiyon veya kronik yorgunluk gibi fiziksel semptomlarla kendini gösteren bir denge eksikliği oluşabilir.. Hayatınızın diğer alanlarındaki dengesizlikleri çözmeye çalışın ve sağlık sorunlarınızın azalıp azalmadığını görün.

Ters Maneviyat

Ters kupa ikilisi evrenin size gönderdiği sevgi ve pozitif enerjiden kopuk olduğunuzu gösterebilir. Ruhunuza bağlanmakta zorlanabilirsiniz. Kendinizi ruhsal yönden iyi hissetmek için biraz meditasyon, spor veya ibadet yapmayı deneyin.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon