KUPA ÜÇLÜSÜ


kupa-uclusu-tarot-karti-anlami-ters-duz 

DÜZ: Toplantılar, kutlamalar, partiler, sosyalleşme, hoşgörü, festivaller, mutluluk, düğün, nişan partisi, mezuniyet, bebek, mutlu vakitler...

Kupa Üçlüsü Tarot Anlamı


Kupa Üçlüsü yeniden birleşme veya kutlama kartıdır. Geçmişten birinin hayatınıza geri döndüğünü gösterebilir. Ayrıca partileri, festivalleri, düğünleri, nişan partilerini, doğum ve buna benzer kutlamaları da gösterebilir. Bu Tarot kartı hayatınızda mutlu bir olayı dört gözle beklediğinizi gösterir. Önemli bir olayı kutlamak için buluşan bir grup insanı ifade eder. Mutlu anları, pozitif enerjiyi ve güzel duyguları gösteren çok olumlu bir karttır.

Kupa Üçlüsü Tarot Aşk ve İlişkiler


Bekarsanız, geçmişte aşk yaşadığınız birinin tekrar ortaya çıkabileceğini gösterebilir. Ayrıca, uzun süren yalnızlık döneminizden sonra bol miktarda talipleriniz olacağı anlamına gelebilir.. Eğer bir ilişkiniz varsa (nişan, düğün, doğum vb.) sabırsızlıkla beklediğiniz bir kutlama yapacağınızı gösterebilir. Bu kart mutlu anları veya etkinlikleri dört gözle beklediğinize işaret eder. Ayrıca eşinizle birlikte bir çok davete katıldığınızı gösteriyor olabilir.

KUPA ÜÇLÜSÜ Kariyer


Kariyer bağlamında  işiniz veya kariyerinizle ilgili bir kutlama yapacağınızı gösterebilir. Bu bir mezuniyet, bir işletme için başarılı bir lansman etkinliği, bir projenin başarılı bir şekilde tamamlanmasını kutlamak şeklinde olabilir. Katıldığınız herhangi bir ekip çalışmasında güzel sonuçlar alacaksınız. Bu kart aynı zamanda promosyon veya iş teklifine işaret edebilir. Finansal anlamda, size bol miktarda paranızın olabileceğini, ancak tüm bu kutlamalarla çok fazla harcama yapacağınızı söyler.

KUPA ÜÇLÜSÜ Sağlık

İnsanlarla sürekli temas halinde olacağınız partiler ve etkinliklerde, bulaşıcı bir hastalığa yakalanmamak için ellerinizi sürekli su ve sabunla yıkamanız gerektiğini hatırlatır.-

KUPA ÜÇLÜSÜ TERS


TERS: Hoşgörü, dedikodu, sosyal yaşam eksikliği, arkadaşsızlık, iptal edilen kutlamalar, bozulan nişan, iptal edilen düğünler, hile...

Ters Kupa Üçlüsü genel anlamda bazı kutlamaların iptal edildiğini gösterebilir. Bu, iptal edilen bir parti, iptal edilen bir düğün veya bir nişan olmak üzere birkaç şekilde olabilir. 

Ters Kupa Üçlüsü hiç sosyal yaşantınızın olmadığını veya arkadaşlarınızdan ayrı yaşadığınızı gösterebilir. Bu kart Düz Kupa Üçlüsünün aksine, bazı kötü arkadaşlarla bir araya geldiğinize işaret edebilir.

Sizinle empati kurmasını beklediğiniz kötü insanların arkanızdan dedikodu yaptıklarını gösterebilir. Arkadaşınız olduğunu düşündüğünüz bu kişiler, güzelliğinizi ya da farklı bir yönünüzü kıskanarak, dedikodu ile sizi sabote etmeye çalışabilirler. Ayrıca Ters Kupa Üçlüsü , kabadayı ve sarhoş bir misafirin, partinizin içine edeceğine işaret edebilir.

Ters Kupa Üçlüsü Aşk ve İlişkiler


Bekarsanız kısa sürecek bir ilişkiye işaret edebilir. İlişki güzel başlasa da çabuk bitecek. Ayrıca , bitmiş ve kokuşmuş bir ilişkiye tekrar başlamak zorunda hissedebilirsiniz ve bir daha aynı ilişkiye başlamamak üzere hemen ayrılabilirsiniz.

Bir ilişkiniz varsa iyiye alamet değildir, çünkü iptal edilen düğünler veya nişanı temsil eder. Ayrıca ilişkinizde sorun çıkarmaya çalışan birini de gösterebilir. Bu, dedikodu veya söylentilerle ilişkinizi sabote etmeye çalışan üçüncü bir taraf olabilir. Bununla birlikte, yüzünüze gülüp arkanızdan iş çeviren birine işaret edebilir. Arkanı kolla.

Ters Kupa Üçlüsü Para ve Kariyer


Kariyer bağlamında  işyerinizdeki veya ekibinizdeki bazı kişilerin, ne kadar iyi gibi görünseler de sizi kötü göstermek için gizlice sabotaj yaptıklarını veya bir projeye zarar verdiklerini gösterebilir. Ayrıca, işyerinizde dedikodular olabilir Bu yüzden sadece işinize odaklanmaya çalışın, profesyonel kalın ve dedikodulara kulak asmayın. Ters Kupa Üçlüsü ayrıca, bir promosyonun iptal edildiğini gösterebilir. Para anlamında , İptal edilen bir etkinliğin masrafları sizde stres yaratabilir. Ayrıca, aşırı harcamalar canınızı sıkabilir.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon