KUPA YEDİLİSİ

kupa-yesilisi-tarot-karti-anlami-ters-duz-tarot-arbak


Düz: Birçok seçenek, olasılıklar, fırsatlar, seçimler, kararlar, erteleme, hayaller, fantezi, yanılsama, arzular, hayal gücü, halüsinasyonlar, meditasyon, ibadet

Genel Anlam ve Yorum 


Kupa Yedilisi genel anlamda bir çok seçeneğe sahip olduğunuzu temsil eder. Bu seçenekler sizi bunalmış hissettirebilir ve odaklanma güçlüğü çekebilirsiniz. Seçeneklerinizi sınırlamanız gerekebilir. Kupa yedilisi fantezi ve hayal dünyasında yaşamakta olduğunuzu gösterebilir.

Kupa Yedilisi hayatınızda kesin kararlar vermeniz gerektiğini hatırlatır. Hayal kurmak yerine, hayallerinizi gerçekleştirmek için çaba göstermeniz gerekebilir. Geleceğe dair hayaller kurmak harikadır, ancak hayallerimizin gerçekleşmesi için harekete geçmezsek  hepsi suya düşecektir. 

Aşk 


Bekarsanız, size ilgi duyan birçok potansiyel eş ve romantizm için birçok fırsatınızın olduğunu gösterir.  Eğer bir ilişkiniz varsa  mevcut ilişkinizde bir takım sorunlara ve ilişkinizi sorgulayacağınıza işaret edebilir.

Ayrıca yeni bir aşka yelken açma olasılığınız olabilir. Alternatif olarak, ilişkinizin tadını çıkarmak yerine, ilişkinizi sorgulamak için çok fazla enerji harcadığınızın bir işareti olabilir. Ayrıca, ilişkinizin eski tadını kaybettiğini görebilirsiniz, fakat İlk heyecanın gitmiş olması tutkulu ve eğlenceli bir ilişkiye sahip olamayacağınız anlamına gelmez.

Para ve Kariyer 


Bu kart kariyeriniz için birden fazla seçeneğinizin olduğunu gösteren iyi bir alamettir. Ama çiğneyebileceğinizden büyük lokma ısırmamaya gayret edin. 

Kupa yedilisi, tüm enerjinizi hayal kurmak için harcamak yerine, tüm hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için adımlar atmanız gerektiğine dair bir uyarı olabilir. 

Sonunu göremediğiniz şeyler için acele etmeyin. 

Kupa yedilisi para kazanmak için birçok fırsatınız olduğunun alametidir, ancak yatırım yapmadan önce dikkatli olmanız gerekir. Başlarda İyi görünse bile, herhangi bir yatırım fırsatını iyice kontrol etmeli ve mutlaka profesyonel bir mali danışmandan yardım almalısınız.

Kupa Yedilisi Sağlık 


Kupa yedilisi
kendinizi aşırı zorladığınızı, aynı anda çok fazla şey üstlendiğinizi ve bu durumun sizi hastalığa ya da yaralanmalara maruz bırakabileceğini gösterebilir. İş yükünüzü belirli bir seviyeye düşürmeye çalışın. Ayrıca bu kart ruh sağlığı sorunları ve halüsinasyonları da temsil eder.

TERS KUPA YEDİLİSİ ANLAMI 


Ters: Gerçeklik, itiraz, kötü seçimler, fırsatlar ve seçenekler, maneviyat eksikliği, tuzağa düşme, sorunlardan kaçma, kararlılık, kaçırılan fırsatlar, materyalist düşünceler.

Ters Kupa Yedilisi, daha önceleri hayalperest olduğunuza ve rüya aleminde yaşadığınıza, fakat bir dönemden sonra netlik kazandığınıza ve gerçeğe döndüğünüze işaret edebilir. Sonunda karamsarlıktan kurtularak gerçekleri görmeye başlamış olabilirsiniz. 

Bu kart ters çıktığında seçenek ve fırsat eksikliğine veya bir şekilde kısıtlanmaya ya da tuzağa düşmeye işaret edebilir.

Ters Aşk ve İlişkiler 


Bu kart ters çıktığında, eğer bir ilişkiniz varsa sorunlardan kaçmak yerine, ilişkinizi değerlendirmenizi ve sorunları çözmek için harekete geçmenizi söyler. Sorunları görmezden gelmek onları ortadan kaldırmaz. Bekarsanız, kendi sorunlarınızla meşgul olduğunuzu ancak sorunların çözümü için somut adımlar atmadığınızı gösterebilir.

Ters Para ve Kariyer 


Ters kupa yedilisi sıkışıp kaldığınızı ve ilerleme fırsatınızın kısıtlandığını gösterebilir. Belki de zamanında hedeflerinize yeterince odaklanmadığınız için mükemmel iş fırsatlarını kaçırdığınızı hissediyorsunuz. Kaçırdığınız şeylerin üzerinde durmayın, kendiniz için yeni fırsatlar yaratmak için proaktif adımlar atın. Ayrıca mali konularda daha kararlı olmalısınız.

Ters Sağlık 


Ters kupa Yedilisi sağlık üzerinde olumsuz etkileri olan kötü bir yaşam tarzını temsil eder. Örneğin, çok fazla yemek, alkol veya diğer zararlı maddeleri aşırı tüketmek gibi. Daha fazla kilolara ve geri dönüşü olmayan sağlık sorunlarına sebebiyet vermemek için kontrolü ele alma zamanını gelmiş olabilir. Zorlanıyorsanız bir profesyonelden yardım alın veya doktorunuzla konuşun.

Alternatif olarak, sağlık ve zindeliğe çok fazla zaman harcıyor olabilirsiniz. Rahatlamak için kendinize zaman ayırmak önemlidir. Bu kart ayrıca manevi tarafınızı ihmal ettiğiniz  ve yaşamın materyalist unsurlarına aşırı odaklandığınızı gösterir. Materyalist arayışlar size gerçek bir mutluluk getirmeyecektir. Aydınlanmak için manevi yönünüzü geliştirmeye çalışın. Kendinizi sınırlamayın, sandığınızdan çok daha fazlasını yapabilirsiniz!

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon