Şeytan Tarot Anlamı

Şeytan Tarot kartı, obsesif bozukluk veya gizli dürtüsel davranışı da gösterebilir. Kontrolden çıkmış olduğunuzu gösteren bir işaret olabilir. Bu kart aynı zamanda materyalizmin bir göstergesidir.


 
seytan-tarot-karti-anlami-ters-duz 


Şeytan Tarot kartı depresyon veya bağımlılığı ifade edebilir. Ayrıca Sıkışmış veya kısıtlanmış hissettiğinizin işareti olabilir. Kontrolünüz dışındaki dış etkiler veya kuvvetlerden etkileniyor, kendinizi güçsüz ve mağdur hissediyor olabilirsiniz.. Bu hisler Şeytan kartının yarattığı bir illüzyondur.

Şeytan Tarot kartı, obsesif bozukluk veya gizli dürtüsel davranışı da gösterebilir. Kontrolden çıkmış olduğunuzu gösteren bir işaret olabilir. Bu kart aynı zamanda materyalizmin bir göstergesidir. Maddi şeylere, statüye veya güce, aşırı derecede ilgili olduğunuzu gösterebilir. Artık bunlardan vaz geçtiniz değil mi?

Şeytan Kendi kaderinizi kontrol ettiğinizin, kendi tutum ve davranışlarınıza bağlı olduğunuzun işaretidir. Vazgeçmeyin! Hiç kimsenin eleştirisine, manipülasyonuna veya istismarına müsamaha göstermeyin.

Her zaman bazı seçenekler vardır ve yüzeyde ne kadar umutsuz gibi görünse de, durumunuzu iyileştirmek için yapabileceğiniz bir şeyler her zaman bulunur. Aynı şekilde, başkalarına nasıl davrandığınıza da dikkat edin ve hayatınızdaki insanları manipüle etmeye veya kontrol etmeye çalışmadığınızdan emin olun.

Aşk ve İlişkiler


Eğer bir ilişkiniz varsa, bu kart sizin veya partnerinizin tuzağa düştüğünü gösteren bir işaret olabilir. Ya da ilişkinize fazla odaklandığınız için eşinize bazı kısıtlamalar yaptığınızı gösterebilir. Şeytan, bu derecedeki bağımlılık düzeyinin sağlıksız olduğunu göstermektedir. Geri adım atmalı ve kendinizi gözden geçirmelisiniz.

Şeytan kartı Ayrıca sizin veya eşinizin ilişkinizi olumsuz yönde etkileyen bazı ruh sağlığı sorunlarından muzdarip olduğunuzu da gösterebilir. Bu süre zarfında size yardımcı olması için profesyonel bir danışmandan yardım isteyin. 

Şeytan Tarot kartı kıskançlık, aldatma, hakimiyet, hile, istismar, şiddet veya cinsel saldırı belirtisi olabilir. Bunu onaylamak için destek kartlarına bakın.

Herhangi bir istismar nedeniyle sıkışıp kaldığınızı düşünüyorsanız, kendinizi bu durumdan kurtarabileceğinizi unutmayın, Şeytan'ın kendinizi güçsüz hissettirmesine izin vermeyin.

Bekarsanız, sevilmek istediğiniz için sizi umursamayan insanlar tarafından kullanılmaya izin veriyor olabilirsiniz. Eğer durum buysa, benlik saygınızı geliştirene kadar flört işlerine ara verin. Ayrıca Şeytan zararlı olabilecek potansiyel bir ilişkinin göstergesi olabilir. Bu yeni aşk sizde uyuşturucu etkisi yaratabilir, aldatıcı, şiddetli veya küfürlü olabilir. İlk başta ilgi çekici ve heyecan verici gibi görünseler de, Şeytan tehlikeyi belirtir, bu yüzden böyle bir kişiyi hayatınıza sokmaktan kaçının.

Para ve Kariyer 


Şeytan Tarot Kartı kariyer bağlamında, nefret ettiğiniz bir işte sıkışıp kaldığınızı gösterebilir. Kariyerinizde gerçekten ne yapmak istediğinizi değerlendirin ve ihtiyacınız olan şeyleri yapın. Şeytan ayrıca, aldatıcı ve sizi sabote etmeye çalışan bir meslektaşı veya kişiyi de gösterebilir. Kime güvendiğinize dikkat edin, bu kişi yüzünüze gülümseyecek ve aynı anda sizi arkanızdan bıçaklayacak. 

Finansal bir bağlamda paranızın çok olacağını belirtir, Ancak kontrolden çıkarak kumar gibi riskli ve dürtüsel yatırımlardan kaçınmanızı söyler. Harcamalarınıza dikkat edin!

Sağlık 


Şeytan  bağımlılık, alkolizm, Obsesif kompulsif bozukluğu ve aşırı yeme gibi zararlı davranışları gösterebilir. Aynı zamanda depresyon, anksiyete, panik atak, bipolar bozukluk, şizofreni gibi zihinsel sağlık sorunlarının bir göstergesidir. Zihinsel bir sağlık probleminiz olduğunu düşünüyorsanız, lütfen teşhis etmek için kartlara bakmayın, bir akıl sağlığı uzmanından yardım isteyin. Şeytan ayrıca yüksek tansiyon gibi sinsi bir hastalığı da gösterebilir. Kendinizi iyi hissetmiyorsanız veya gerçek anlamda bitkin hissediyorsanız, doktora gidin ve muayene yaptırın.

Ters gelirse 


Ters Şeytan kartı, hiçbir sebep olmadan kaos ve direniş yaratmaktan keyif aldığınızı gösteriyor. Mizah duygunuz biraz zayıflamış olabilir. Güdünüz intikam olabilir ya da sadece zarar vericisiniz.

İçinizdeki kötü çocuğu sizi daha fazla belaya sokmadan önce düzeltilmeli ve değiştirmelisiniz. Bu dikkatsiz davranışlarınızdan başarıyla geçiş yapana kadar bu dürtülerinizi bastırın. Böylesi davranışlar, şu anda eğlenceli görünseler bile uzun vadede size zarar verecek. Şeytanın uzmanlık alanı göz boyamaktır.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon