TILSIM BEŞLİSİ TAROT

tilsim-beslisi-tarot-karti

TILSIM BEŞLİSİ AÇIKLAMA 

DÜZ : Geçici maddi sıkıntılar, olumsuz koşullar, dışlanmışlık hissi, mali kayıp, durgunluk, her şeyin size karşı olduğu hissi, sıkıntılar, mücadeleler, şanssızlıklar, evsizlik, yoksulluk, işsizlik, mali çöküntü, iflas, serserilik, yabancılaşma, hastalık, boşanma, ayrılık, skandallar, utanç... 

Tılsım Beşlisi Anlamı 


Tılsım beşlisi sıkıntı ve olumsuz koşulları temsil ettiği için pek de iyi bir kart değildir. Dünyanın size karşı olduğunu ve hiç bir şeyin yolunda gitmediğini hissediyor olabilirsiniz. Kötü şans, mücadele ve sıkıntı anlamına gelebilir. Evsizlik, işsizlik ve yoksulluk bu küçük arkana kartının özellikleridir.

Hayatınızı altüst eden hastalık, boşanma, dağılma veya skandalları gösterebilir.

Şayet dışlanmış hissediyorsanız, öncelikle bu durumun sadece geçici olduğunu unutmayın ve size sunulan herhangi bir yardım veya desteği kabul edin. Arkadaşlarınızdan, ailenizden destek talep edebilirsiniz. Hiç biri kalmadıysa valilikten sosyal yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Hayatta hiçbir şey sonsuza kadar sürmez ve bu sıkıntı da geçer. İnsanı insan yapan şey, sıkıntılar ve bu sıkıntılardan çıkardığımız dersler değil mi?

Tılsım Beşlisi Aşk ve İlişkiler 

 
Bu kart aşk anlamı olarak pek iyi bir kart değildir. Bir ilişkiniz varsa, terk edilmiş, görmezden gelinmiş veya sevilmemiş gibi hissediyor olabilirsiniz.

Eşiniz sizi reddedebilir. Aynı zamanda bu kart ayrılık veya boşanma anlamına da gelebilir.

Bu kart ayrıca gayri meşru çocukları veya çevreniz tarafından utanç verici olarak kabul edilen bir ilişkiyi temsil edebilir. Bununla birlikte maddi sıkıntılar sağlık sorunları ile mücadele ediyor olabileceğinizi gösterebilir.

Bir ilişkiniz varsa ve birbirinizi seviyorsanız, birbirinize daha çok zaman ayırmalısınız. Bekarsanız ilgilendiğiniz biri tarafından reddedildiğinizin bir göstergesi olabilir. Yalnız ve dışlanmış hissediyor olabilirsiniz.

Tarotta Tilsim Beslisi - Kariyer 


Bu kart işsizliği veya işten çıkmayı temsil ettiği için iyi bir kart değildir.

Alternatif olarak, işinizde hem fiziksel hem de psikolojik olarak yoruluyor ancak çalışmaktan başka bir seçenek görmüyor olabilirsiniz ya da iş yerinizde dışlanmış veya kandırılmış hissediyor olabilirsiniz.

Durum ne olursa olsun, bu durum sonsuza kadar sürmeyecek, bu yüzden olumlu bakmaya ve yeni alternatifler bulmaya çalışın.

Tilsim Beslisi Maddi anlamda geçici maddi zorlukları temsil edebilir. Bu kart önemli finansal kayıplar, yoksulluk, evsizlik, iflas veya yıkımı da gösterebilir.

Henüz bu durumda değilseniz. Paranıza çok dikkat edin. Maddi güvenliğinizi korumak için önlem alın.

Tılsım beşlisi - Sağlık 

 
Tilsim beslisi bulaşıcı bir hastalık veya sağlık sorununu gösterebilir. Bu sağlık sorunları hayatınızdaki faktörler nedeniyle ortaya çıkabilir. Örneğin, mali açıdan zor bir zaman geçiriyorsanız, strese bağlı rahatsızlıklara yakalanabilirsiniz. Kalabalık bir ortamda çalışıyorsanız gribal enfeksiyon gibi bulaşıcı bir rahatsızlığa yakalanabilirsiniz.

Sağlığınıza dikkat etmeniz önemlidir. İnsanlarla fazla temas kurmaktan kaçınmalısınız. Stresi yenmek için Her gün bir kaç dakika ibadet yaparak kendinizi toparlamayı deneyin.

Tılsım beşlisi kartı, ruhsal olarak zor bir zaman geçirdiğinizi ve dünyanın size karşı olduğunu hissine kapıldığınızı gösterebilir. Etrafınızdaki insanlardan bu süreçte size yardım etmelerini isteyin. Unutmayın ki bizi biz yapan şey sıkıntılarımızdır; Eksiklerimizi ancak bu şekilde giderebiliriz. Bu sıkıntılı döneminin sonsuza dek sürmeyeceğini anlamalısınız. Bir daha bu tür sıkıntılara düşmemek için bu dönemi sabırla atlatmanız gerekir.

Tılsım Beşlisi Ters


Ters: Şansın açılması, zorlukların sonu, olumlu değişim, maddi güven, ilerleme kaydetme, olumsuzlukların üstesinden gelme, borçların ödenmesi, affetmek, sağlığın yerine gelmesi/iyileşme, memnuniyet...

Tılsım Beşlisi Ters
, zor bir zaman geçirdiyseniz, sıkıntıların sona ermesi anlamına gelen iyi bir karttır. Verdiğiniz mücadelenin sonunda, (belki de umudunuzu yitirmişken ) her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz.

Bu kart aynı zamanda, maddi ve manevi anlamda yenilenmeye işarettir. Bu Küçük Arkana kartı, bazı duygularınızı yeniden inşa etmeye ve ilerlemeye yönelik çok iyi bir işarettir. Geçmişte size sorun çıkaran insanları affedeceksiniz, çünkü bilinç düzeyiniz yükseliyor. Sizi siz yapanları affetme zamanı.

Aşk Tılsım Beşlisi Ters 


Ters Tılsım Beşlisi  aşk anlamı olarak iyiye işarettir. Mevcut İlişkinizde derinleşmek ya da artık sizin için iyi gitmeyen bir ilişkiden kurtulmak anlamına gelebilir. Eğer bekarsanız, Tılsım Beşlisi Ters aşık olacağınıza işaret eder, çünkü yalnızlıktan ve reddedilmekten bunaldınız. 

Şimdi aşkın gücünü elinize alacaksınız. Hayatınızda olumlu değişiklikler yapacak ve çevrenizdeki romantik olanaklara daha açık hissedeceksiniz. Yeni bir ilişkiyi kucaklamaya ve sevgiye şans vermeye hazırsınız. Bu pozitif enerji onları size çekecektir.

Tılsım Beşlisi Ters Para ve Kariyer Sağlık 


Tılsım Beşlisi Ters, para ve kariyer açısından çok iyi bir alamettir. Bu kart mücadelenin bittiğini ve fırsatların yakında sizi bulacağını gösterir. Maddi sıkıntılardan kurtulmayı, borçları ödemeyi ve istikrarsız bir dönemden sonra maddi güvene kavuşmayı temsil edebilir.

 Sağlık sorunları yaşıyorsanız sağlığınıza kısa sürede kavuşacağınıza işaret eder. Zor zamanlardan sonra sağlığınızın yerine geldiğini ve şansınızın açıldığını görebilirsiniz.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon