TILSIM DÖRTLÜSÜ

tilsim-dortlusu-tarot-karti-anlami-ters-duz


Tılsım Dörtlüsü Anlamı


DÜZ: Tasarruf, güvenlik, muhafazakârlık, kıtlık, kontrol.

Tılsım Dörtlüsü, para ile ilişkilerinizi sembolize eder. Günlük hayatınızın tadını çıkarırken aynı zamanda paranızı akıllıca biriktiriyor musunuz? Yoksa umutsuzca her kuruşun hesabını yaparak parasız kalma korkusuyla para harcamaktan mı korkuyorsunuz?

Tılsım dörtlüsü her iki durumda da hedeflerinize odaklandığınızı, muhafazakar davranarak zenginlik ve bolluk yarattığınızı gösterir. Uzun vadeli mali güvenliğinize özen gösteriyor, aktif olarak para biriktiriyor ve masraflarınızı takip ediyorsunuz; Böylece bir servet biriktirebilir ve geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz.

Bir tasarruf planı, emeklilik planı ve güvenli yatırımlar yaparak birikimlerinizi koruyabilir ve paranızı istikrarlı bir şekilde çoğaltabilirsiniz.

Bununla birlikte, maddi varlığınıza rağmen kıtlık çekmeye işaret eder.

Paranızı harcamak ve rahat bir yaşam tarzının tadını çıkarmak yerine, paranızı stoklamayı tercih edersiniz, çünkü hepsini kaybedeceğinizden veya bir başkasının onu alacağından korkarsınız.

Bütçeniz o kadar muhafazakar veya katı olabilir ki, seyahat, sosyal etkinlikler, hediyeler veya eğlenceli aktiviteler de dahil olmak üzere, yaşamın birçok zevkinden mahrum kalırsınız. Tarot Tılsım Dörtlüsü, harcama ve tasarruf arasında sağlıklı bir denge kurmanızı önerir.

Tarot Tılsım Dörtlüsü maddiyata çok fazla değer verdiğinizi gösterir. Maddi şeylere bağlı olabilirsiniz, böylece eşyalarınız hayatınızın anlamı haline gelebilir.

Öz-değerinizi değerlendirirken, ne kadar kazandığınıza, kullandığınız araca, evinizin ne kadar pahalı olduğuna ve tatillerinizde nereye gittiğinize göre değerlendirirsiniz.

Ancak bu türde bir yaşam tarzını sürdürmek için çok çalışmanız gerekecek ve size servetinizin tadını çıkarmak için çok az zaman kalacak. Tarot Tılsım Dörtlüsü kartı, paraya aşırı saygı duymaktır, ancak sizin için daha önemli olan şeyleri (arkadaşlar, aile, mutluluk ve sevgi ve şükür) gözden kaçırmayın..

Eğer mali zorluklar çekiyorsanız, paranızı ve kaynaklarınızı daha dikkatli şekilde harcayın. Kazandığınızdan daha fazla harcama yapmayın. Finansal hedeflerinize ulaşarak, güvenli ve istikrarlı bir hayat sürmek için, bütçe ve tasarruf planınız olduğundan emin olun.

Bu kart para ve zenginliğin haricinde,
hayatınızda daha fazla kontrol arayışında olduğunuzu gösterir. İş yerinde, mikro yöneticilik yapıyor olabilirsiniz. İlişkinizde koruyucu ve sahiplenici olabilirsiniz. Kişisel düzeyde, esnek olmayan bir tutumunuz olabilir ve değişime direnebilirsiniz. Malınızı biriktirmeye daha meyilli olabilirsiniz.

Tılsım Dörtlüsü Aşk 


Tılsım dörtlüsü aşk anlamı olarak pek de olumlu bir kart değil. Eğer bir ilişkiniz varsa, sizin veya partnerinizin, ilişkinizi olumsuz etkileyebilecek kıskanç ve kontrolcü bir yapıya sahip olduğunuzu gösterebilir. İlişkinizi bu denli sıkıcı hale getirmemeye gayret edin. Eğer eşiniz size bir şekilde yanlış yapmışsa, affetmek veya ilişkiyi bitirmek arasında bir karar vermeniz gerekecektir.

Bekarsanız, kendinizi yeni biriyle tanışmaktan alıkoyabileceğinizi gösterir. Bunun nedeni, değişimden korkmak, açık bir zihin ve kalple yeni ilişkilere yaklaşamamak olabilir.

Alternatif olarak eski bir ilişkinin tesirinde kaldığınızı ve yeni bir ilişkiye henüz hazır olmadığınızın bir göstergesi olabilir. Nedeni ne olursa olsun, yeni bir ilişkiyi tamamen kucaklayabilmek için eski sorunları çözmeniz gerekecektir.

Tılsım dörtlüsü Ters 


TERS:
Aşırı harcama, açgözlülük, kendini koruma.

Geçmişte sizin için neyin önemli olduğu sorulduğunda, içsel cevabınız para ve servet olacaktır.

Bir zamanlar maddiyata gereğinden fazla değer vermiş olabilirsiniz ve şimdi paranın sizi mutlu etmeyeceğini fark ettiniz (sadece sevginin sizi mutlu edeceğini anladınız).

Sonuç olarak, hayatınızda daha fazla sevgi ve mutluluk arayışına girdiniz. Para artık bir numaralı önceliğiniz değil.

Tılsım dörtlüsü Ters, paranın parmaklarınızdan kaydığını,  harcama alışkanlığınızın tasarruf alışkanlığınızı  aştığını gösterebilir.

Bilinçli harcamalar yaptığınızı düşünüyor olabilirsiniz, bunun mutluluk getireceğini umuyorsunuz, ancak banka bakiyeniz azaldıkça stres ve endişeniz artabilir.

Tılsım dörtlüsü Ters, para sevginizin açgözlülüğe dönüştüğünü gösterebilir. Daha fazlasını, daha fazlasını, daha fazlasını istiyorsunuz.

Para hırsınızdan dolayı uzun saatler çalışıyor, sevdiklerinizi ihmal ediyor olabilirsiniz. Veya kendi işiniz varsa, satışlardan daha fazla kar elde etmek için bazı hileler yapıyor olabilirsiniz.

Bu şekilde arzu ettiğiniz mutluluğu yakaladığınızı düşünüyor musunuz?

Tılsım dörtlüsü Ters, Güvenlik, istikrar ve netlik için güçlü bir arzunuz olduğunu gösterir. kendiniz için istikrarlı bir ortam yaratmak için elinizden geleni yapıyorsunuz. Bunu başaracağınızdan şüphe yok.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon