TILSIM İKİLİSİ TAROT KARTI ANLAMI

tilsim-ikilisi-tarot-karti

Tılsım İkilisi

 DÜZ: Denge, denge arayışı, beceri, iniş ve çıkışlar, esneklik, cambazlık, para transferi, Kâr ve zarar, gelir ve giderler, mali kararlar, mali stres, ortaklıklar...

Tılsım İkilisi Kartı Anlamı 


Tılsım ikilisi, hayatınızın çeşitli alanlarında bir denge kurmaya çalıştığınızı gösterir. Bu küçük arkana kartı, iniş ve çıkışlarını temsil eder ve sizin bunlarla baş edebilecek kadar becerikli, uyanık ve esnek olduğunuzu gösterir.

Bununla birlikte, aynı anda çok fazla şeyi dengelemeye çalışmanın size faydadan ziyade zarar vereceğine dair bir uyarı olabilir.

Mutlu bir yaşam için fazlalıkları üzerinizden atın ve enerjinizi gereksiz yere tüketmeyin. 

Tılsım ikilisi bazı kararlar almanız gerektiğini hatırlatır, fakat bu kararlar ve seçimler sizi strese sokabilir.

Tılsım İkilisi Aşk ve İlişkiler 


Tılsım ikilisi, eğer bir ilişkiniz varsa siz ve eşinizin birlikte bir araba satın almak veya birlikte önemli miktarda kredi çekmek gibi büyük finansal kararlar alabileceğinizi gösterebilir.

Ayrıca, ilişkinizin geleceği açısından önemli bir seçim yapacağınızı gösterebilir. Bu seçimi yapmak için istekli olup olmadığınızı kendinize sorun.

Tılsım ikilisi, ilişkinizde denge kurmakta zorlandığınızı gösterebilir. Eğer denge kurmak istiyorsanız bunu bir öncelik haline getirmeniz gerektiğini unutmayın.

Bekarsanız,  yeni bir ilişki için hazır olup olmadığınızı sorgulamanıza işaret edebilir. Bir ilişki için hayatınızda bazı şeyleri değiştirmeye hazır ve istekli misiniz? Bu kart, cevap ne olursa olsun, kendinize karşı dürüst olmanız gerektiğini hatırlatır.

Tılsım İkilisi Para ve Kariyer ve iş açısından bir karar vereceğinizi gösterebilir. Örneğin, kendi işinizi kurmayı düşünüyor olabilirsiniz veya mevcut işinizi bırakıp yeni bir işe girmeyi düşünüyor olabilirsiniz, ancak bunun riskli olup olmadığından pek emin değilsiniz.

Hayatta yapmaya değer şeyler bir çeşit risk taşır, bunu önleyemeyiz. Yapabileceğiniz tek şey, riski olabildiğince en aza indirmek ve sonra yapmaya değip değmeyeceğine karar vermektir.

Tarot tılsım ikilisi, paranızı dengelemeye, gelir ve giderlerinizi , kar ve zararlarınızı hesaplamaya çalıştığınıza işarettir. Faturaları karşılamak ya da farklı sebepler için para harcıyor olabilirsiniz. Bu tarot kartı hesabınıza giriş ve çıkışları göz önünde bulundurmanız ve dikkatli tüketim yapmanız gerektiğini hatırlatır.

Tılsım ikilisi kartı, önemli finansal kararlar alacağınızı ve bu kararların sizde biraz endişe ve strese neden olabileceğini gösterebilir. Bu yorumlar biraz ürkütücü görünebilir, ancak becerikli ve esnek olduğunuz için bu duruma uyum sağlayacaksınız. Tılsım kartları genellikle olumludur ve sakin kalırsanız bazı sorunların geçici olduğunu hatırlatır. Başarı için kullanabileceğiniz fırsatlarınız var. 

Tılsım ikilisi Ters


TERS: Denge eksikliği, organizasyon eksikliği, kötü finansal kararlar, bunalım, maddi zarar, mali karışıklık, aşkı ihmal etmek, aşka odaklanamamak, çok çalışmak, çok fazla proje, çok fazla fatura, ödemelere ayak uyduramamak. 

Genel anlamı -TERS


Ters tılsım ikilisi, Baskı altında olduğunuz için kötü seçimler yaptığınızı ve bunaldığınızı gösterir. . Bir karmaşa içinde olabilirsiniz.  Ayrıca Sevdiklerinizi çok fazla ihmal ettiğiniz anlamına gelebilir. Kariyerinizde mükemmel olabilirsiniz, ancak aileniz veya partneriniz için çok az zaman ayırıyor ve onları yalnız hissettiriyor olabilirsiniz.

Ters tılsım ikilisi önceliklerinizi ve hedeflerinizi yeniden gözden geçirmeniz gerektiğini hatırlatır.

Bu kart, hayatınızda aynı anda çok fazla şeyi dengelemeye çalıştığınız anlamına gelebilir. Stresi ortadan kaldırmak için kısa bir mola vermeniz gerekir. Her şeyi halledemeyeceğinizi hissediyorsanız nefes almak için bir zaman ayırmanız gerekir. 

Ters tılsım ikilisi iş açısından olumlu bir alamet olabilir, fakat çok fazla şey yapmaktan kaçının çünkü sizi bunalıma sokabilir.

Ters tılsım ikilisi gelir ve giderlerinizin farkında olmanızı hatırlatır çünkü fazla harcamalar, büyük bir sorun haline dönüşebilir.

Aşk Anlamı


Ters tılsım ikilisi, iş ve aşk arasındaki dengeyi kurmakta zorlandığınızı gösterebilir. Yoğun işlerinizden dolayı, eşinizi ihmal ettiğinizin farkında bile olmayabilirsiniz. Kırgınlığa sebebiyet vermemek için, önceliklerinizi belirlemeli ve dengeyi kurmak için harekete geçmelisiniz.

Bekarsanız,  potansiyel iki sevgili arasında bir seçim yapmanız gerektiğini fakat yoğun işlerinizden ötürü buna vakit ayıramadığınızı ve bunaldığınızı gösterir.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon