TILSIM ŞÖVALYESİ

Tılsım Şövalyesi sağduyuyu, sorumluluğu, pratikliği, istediğiniz şey için çok çalışmayı ve başladığınızı bitirmek anlamına gelir. 

G tilsim-sovalyesi-tarot-karti-ters-duz-anlami


TILSIM ŞÖVALYESİ 

DÜZ: Hasta, pratik, sadık, sorumlu, sebatkar, koruyucu, muhafazakar, inatçı, hırslı, çalışkan, kârlı, tuttuğunu koparan, istediğini şey için çalışan, hayallerini sebat yoluyla gerçekleştiren, bilinçli.

Tılsım Şövalyesi Anlamı


Bu Küçük Arkana kartı, azim ve kararlılıkla tüm isteklerinize veya hayallerinize ulaşmanızı ifade eden bir dilek kartıdır. Ayrıca bu kart çevreye duyarlı olmayı ve hayvan sever olmayı da temsil edebilir. 

Tılsım şovalyesi ayrıca evinizi, ailenizi veya size yakın olanları korumayı ve kollamayı da ifade edebilir. Bu kart istikrarlı, güvenilir, sadık ve sabırlı olan bir yetişkini (genellikle 20-35 yaş ve genellikle erkeği) temsil eder. Hırslı, çalışkan, koruyucu ve dürüst biridir. Ayrıca muhafazakar ve biraz inatçı olabilir. Tılsım şovalyesi'nin duygularını göstermeyle ilgili sorunları olabilir. Bunun nedeni, sevgisini göstermekle güçlük çeken bir baba tarafından yetiştirilmiş olmasıdır.

Tılsım Şövalyesi hangi burç: Kart düz geldiyse Boğa, Başak veya Oğlak burçlarının uğurlu saatlerinde doğanlarından çıkar. 

Aşk ve İlişkiler 


Tılsım şövalyesi istikrarlı ve kararlı bir ilişkinin iyi bir göstergesidir. Bu kişi pratik, sabırlı, sadık ve koruyucu bir şövalye olacaktır. Rahat bir yaşam tarzına odaklanacak ve bunu başarmak için çok çalışacaktır. Bekarsanız, hayatınızda bir eşten daha fazlasını istediğinizi gösterir. Yakında istediğiniz güvenlik, destek ve sevgiyi sağlayabilecek birini bulabilirsiniz, ancak tılsım şövalyesi aynı hedeflere sahip bir eş isteyeceğinden, bu tür bir ilişkiye hazır olduğunuzdan emin olmanız gerekir. 

 Para ve Kariyer


Bu tarot kartı kariyer hedeflerinize ulaşmaya odaklandığınızı gösterir. Uzun vadeli hedeflerinizi sıkı çalışma ve azim yoluyla gerçekleştirmekte kararlı olduğunuzun bir göstergesi olabilir. Eğer çalışkan biriyseniz ve sağduyulu bir yaklaşımınız varsa, işinizin takdir edildiğini ve ödüllendirildiğinizi göreceksiniz. 

Bu kart ayrıca, tarım veya peyzaj gibi doğaya bağlı bir işe uygun olabileceğinizi de gösterebilir. Tılsım şövalyesi genellikle kendi işinin patronu olmayı tercih eder. Bu kart uzun vadeli finansal hedeflerinize ulaşmak için çok çalıştığınızı gösterir. Bu kart Tutumlu olduğunuzu, ancak lüks ve kaliteyi takdir ettiğinizi gösterir.

Sağlık


Hastaysanız veya bir yaralanmanız varsa, Tılsım Şövalyesi fiziksel gücünüzü ve enerjinizi yeniden kazanacağınızı gösteren bir karttır. Bu kart Ayrıca doğru beslenmenin, doğru egzersiz yapmanın ve yeterince dinlenmenin çok önemli olduğunu söyler.

Maneviyat 


 Tılsım şövalyesi Manevi bağlamda bir dilek kartıdır. Eğer sebat ederseniz isteklerinizin gerçekleşeceğini söyler. Bu Küçük Arkana kartı göründüğünde manevi kargaşadan geçiyorsanız  engellerinizin üstesinden geleceğinizi söyler.

Ters Anlamı 


TERS: Sabırsız, tembel, ilgisiz, sağduyusuz, kararsız, vasıfsız, güvenilmez, sadakatsiz, sorumsuz, zayıf, kumarbaz, bilinçsiz, başladığını bitiremeyen, sıkıcı, inatçı, ultra muhafazakar, kötümser, paracı / materyalist / takıntılı, işkolik,

Ters Tılsım Şövalyesi çalışmaya istekli olmayan ve başladığı işi bitirmeden ödül isteyen, sağduyusuz, sorumsuz ve pratik olmayan birini temsil edebilir. Bu Küçük Arkana kartı Ters çıktığında, hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için gereken çabayı göstermezseniz her şeyin parmaklarınızın arasından kayacağını hatırlatan bir karttır. 

Aynı zamanda hayvanlara ve çevreye karşı bilinçsiz ve ihmalkar olmayı da temsil edebilir. Bu kart ters çıktığında, sadakatsiz ve sabırsız olan bir yetişkini (genellikle 20-35 yaş ve genellikle erkeği) temsil eder. Son derece tembel, zayıf ve kumarbaz olabilir. Alternatif olarak, para, güç, iş, ve maddeye bağımlı bir işkolik olabilir. Donuk, kötümser, sıkıcı ve ultra muhafazakar olabilir veya diğer insanların görüşlerine karşı saygısız inatçı olabilir.

Ters Tılsım Şövalyesi hangi burç: Kart Ters geldiyse Boğa, Başak veya Oğlak burçlarının uğursuz saatlerinde doğanlarından çıkar.

TERS Aşk ve İlişkiler 


Ters Tılsım şövalyesi aşk anlamı olarak çabadan yoksun istikrarsız bir ilişkiyi gösterdiği için iyiye alamet değildir. İlişkinin sıkıcı hale geldiğini gösterebilir. İlişkinin sürmesini istiyorsanız, ona bir tutku enjekte etmeniz gerekir. Bu kişi tembel, zayıf, kumarbaz ve sürekli kaybeden biri olabilir. Sadakatsiz olabilir. Partneriyle sadece servet veya sosyal statü için ilgilenebilir. Verdiği sözleri tutmaz. Alternatif olarak, çok fazla materyalist ve para odaklı olabilir. 

Bekarsanız, ilişkilerinizde istikrarlı ve kararlı olmadığınızı gösterir. 

TERS Para ve Kariyer 


Ters tılsım şovalyesi kariyer hedeflerinize ulaşmak için hırs ve odaklanma eksikliğiniz olduğunu gösterebilir. Uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için işinizi yeterince takip etmediğinizin bir göstergesi olabilir. 

Başarılı olmak için iş ruhuna, becerilere veya vicdana sahip olmadığınızı veya uzun vadede akılsız riskler aldığınızı gösterebilir. Tılsım Şövalyesi Alternatif olarak, çok fazla çalıştığınızın ve kariyerinize çok fazla odaklandığınızın bir göstergesi olabilir. Bu durumda, biraz rahatlamaya ve eğlenmeye çalışın. 

Ters tılsım şövalyesi mali bir bağlamda, kayıpları veya kumarı temsil ettiği için iyiye alamet değildir. Paranızı anlamsız şekilde harcıyor veya riskli yatırımlar yapıyor olabilirsiniz. Daha dikkatli olun ve herhangi bir yatırımı iyice araştırdığınızdan emin olun.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon