TILSIM PRENSİ

tarot tılsım prensi ters-tarot falı tılsım prensi-tarot kartları tılsım prensi-tılsım prensi tarot

TILSIM PRENSİ


DÜZ: İyi haberler, sağlam başlangıçlar, hedefler, planlar, fırsatlar, tutarlılık, mükemmel beklentiler, eğitim, hırslar, kararlılık, olgunluk, sadakat, sağlıklı yaşam tarzı, kehanet

Tılsım Prensi para, iş dünyası, eğitim, kariyer, mülk veya sağlık gibi dünyevi konularda iyi haberlerin işaretidir. Sağlam bir başlangıç ​​yapmayı veya gelecek başarılar için temel atmayı temsil eder. Bu küçük Arkana kartı ile verilen mesaj, ne istediğinize karar vermeniz ve hemen başlamanızdır. Başlayın ve fırsatlarınızı yakalayın.

Tılsım Prensi doğru kararlar vererek zemin hazırlarsanız uzun vadeli  hedeflerinize ulaşacağınızı söyler. Kendinizi zaman zaman geleceğiniz hakkında düşünürken bulabilirsiniz. Bu kart  kalbi genç, olgunlaşmış, sadık, sorumlu, bağımlı, hırslı, sağduyulu ve geleceğe dair mükemmel beklentileri olan bir genci, çocuğu veya kişiyi temsil eder.

Düz tılsım prensi hangi burç: Boğa, Başak veya Oğlak burçlarının, uğurlu bir saatinde doğanlardan çıkar.

Tılsım Prensi Düz Aşk 


Tılsım prensi eğer bir ilişkiniz varsa sizinle eşiniz arasında büyük bir sadakat olduğunu gösterebilir. Bununla birlikte, biraz tutku ve kıvılcım eksikliğini gösterebilir. Bu durum ilişkinizde ciddi bir sorunun göstergesi değildir, basit eğlencelerle ilişkinize ivme kazandırabilirsiniz! Bekarsanız,  aşk için bol bol fırsatınız olduğunu hatırlatır, sadece iki elinizle yakalamanız gerekir. Belirli bir kişiyle ilgileniyorsanız, tılsım prensi kartı şansınızı denemenizi söyler.

Tılsım Prensi PARA ve Kariyer 


Tılsım prensi, iyi haberleri gösteren mükemmel bir alamettir. Başarıya ulaşmak için zemin hazırlamayı, hedefler koymayı, ne istediğinize karar vermeyi ve bunun için harekete geçmeyi gösterir. İster serbest meslek sahibi olun, isterse başka biri için çalışın ya da iş arıyor olun, bu kart size fırsatlarınız olduğunu ve değerlendirmeniz gerektiğini söyler. Finansal bağlamda iyi haberler getirir. Sıkı çalışmanızdan dolayı ödül alabilirsiniz. Aynı zamanda finansal geleceğinizi güvence altına almak için yatırım yapmak anlamına gelir.

Tılsım Prensi Sağlık 


Sağlık bakımından yaşınız ne olursa olsun genç ve sağlıklı hissettiğinizi gösterebilir. Yeni bir sağlık veya fitness rejimine başlıyor olabilirsiniz. Bu kart size çaba gösterirseniz hedeflerinize ulaşacağınızı söyler.Tılsım prensi kartı'nın dünya elementiyle ilişkili olduğunu unutmayın, bu nedenle doğaya geri dönme(örneğin doğa yürüyüşü veya dağ tırmanışı yapmak gibi) veya işlenmiş gıdalar yerine organik gıdalar tüketmek hedeflerinize ulaşmada yardımcı olabilir. Tılsım Prensi ayrıca sağlık, doğum veya hamilelik açısından iyi haberlerin bir göstergesi olabilir.

Tarot Tılsım Prensi Ters 


TERS: Dünyevi konularda kötü haber, hedef eksikliği, sağduyu eksikliği, sorumsuz, tembel, aptal, olgunlaşmamak, somurtkanlık, asilik, başarısızlık, kötü beklentiler, okuldan ayrılmak, öğrenme güçlükleri, hayal kırıklığı, sadakatsizlik, sağlıksız yaşam tarzı, Tarot ve fal takıntısı, büyü yapma isteği...

Tarot tılsım prensi ters geldiğinde dünyevi konularda kötü haberlerin işareti olabilir. Bununla birlikte, zorlukların dışarıdan veya görünmeyen bir güçten değil, kendi davranışlarınızın bir sonucu olduğunu gösterebilir.

Tılsım prensi ters hedef eksikliğinizin sizi geride bıraktığının ve potansiyelinize ulaşmanızı engellediğinin göstergesidir. Bu kart tembellik, aptallık, hayal kırıklığı ve sabırsızlığı temsil eder. Bu kart, bazı şeyleri ertelemekten vaz geçmenizi ve istediğiniz şeyin peşinden gitmenizi söyler. Eğer hayallerinize ulaşmak istiyorsanız, önünüze çıkan her fırsatı değerlendirmelisiniz.

Ters tılsım prensi: Boğa, Başak veya Oğlak burçlarının uğursuz saatlerinde doğanların burcudur.

Tarot tılsım prensi ters Aşk ve İlişkiler 


Bu kart,
eğer bir ilişkiniz varsa ilişkinizde sadakatsizlik potansiyeli olduğu için dikkatli olmanızı hatırlatır. Siz ya da partnerinizde olgunluk eksikliğinin, karamsarlığın ya da somurtkan bir mizacın göstergesi olabilir. Eşinizi kandırırsanız ve kötü davranırsanız, büyük pişmanlıklar yaşayabilirsiniz.

Ayrıca bu kartta bir sıkıntı ve hayal kırıklığı var, bu nedenle ilişkiyi tekrar eğlenceli hale getirmek için biraz çaba göstermeniz gerekebilir. Bekarsanız, size şu anda ciddi bir ilişkiye hazır olmadığınızı ve potansiyel eşlere karşı dürüst olmadığınız sürece yeni ilişkilere hazır olmayacağınızı hatırlatır.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon