AŞIKLAR TAROT KARTI

AŞIKLAR

Aşıklar Tarot kartı, birlik, uyum ve sevgi anlamına gelir. Aşıklar kendi içinizde dengeyi bulacağınızı temsil eder. Kendinizi ve kişisel özelliklerinizi tanıyacaksınız. Bu, hayatınıza uyum ve denge getirecek.  Aşıklar,  iki seçenek arasında kaldığınızı ve bir seçim yapacağınızı söylüyor. 

asiklar-tarot-karti-ters-duz


Bazen bir belirsizlik içinde olabilirsiniz fakat doğru seçim yapabilirsiniz. Asla kolay olanı seçmeyin. Zor yollar başarı getirir. Zor gibi görünse de, sizi başarıya götürecektir.

Aşk ve İlişkiler 


Aşıklar tarot kartı, aşk ya da ilişki anlamında en iyi kartlardan biridir! Bu bir ruh kartıdır ve iki kişi arasındaki yoğun bağı ifade eder.

Bekarsanız aşk hayatınız yoluna girecektir. İlişkilerinizde yoğun bir cazibe, tutku, romantizm ve karşılıklı anlayış olacaktır.

Eğer bir ilişkiniz varsa, bu büyük arkana kartı, ilişkinizdeki romantizmin yeniden canlanacağını söylüyor. Eşinizle aranızdaki bağ, hayal edebileceğinizden daha fazla artacak ve derinleşecektir.

Siz ve eşinizin, çoğu çiftin sadece hayal edebileceği manevi, duygusal, zihinsel ve fiziksel bir bağlantıya sahip olacağınızı gösterebilir.

Aşıklar Para ve Kariyer 


Aşıklar,  iki kişi arasındaki iş ortaklığını da temsil eder. Bu kart büyük bir ortaklıktan karşılıklı yarar sağlayacağınızı söylüyor. Siz ve iş ortağınız zihinsel olarak aynı frekansta olduğunuz için birbirinizi karşılıklı destekleyeceksiniz.

Bu kart, bir iş arkadaşınızla romantik olarak ilgilenme olasılığını da gösterebilir. İş ve aşkı karıştırmak konusunda daha dikkatli olun, içerdiği risklere ve sonuçlara hazır olduğunuzdan emin olun.

Aşıklar kartı ayrıca kariyerinizle ilgili bir karar verdiğinizi de belirtebilir. Doğru kararı vermek için tüm gücünüzü kullanın. Aynı zamanda bu kart bir iş değişikliğinin göstergesi olabilir. Aşıklar kartı, iyi paralar kazanacağınızı ve finansal fırsatları işaret edebilir.

Aşıklar Sağlık


Aşıklar kartı, sağlık sorununuz varsa kısa sürede sağlığınıza kavuşacağınızın bir göstergesidir. Aşıklar basit bir tedavi sürecinden geçeceğinizin işareti olabilir. Aşıklar kalp sağlığıyla da ilgili olabilir, bu yüzden kalbinize iyi baktığınızdan emin olun.

Aşıklar Ters Anlamı


Uyumsuzluk, güven sorunları, dengesizlik, kopukluk, ayrılık

Aşıklar Ters Genel Anlam ve Yorum 


Bu kart karar vermekte zorlandığınıza işaret ediyor ve bu kararsızlık kendi içinizde çatışmalara neden oluyor. Doğum ve ölüm arasındaki uzun yolculuğunuzda,  kendi kaderinizin efendisi olduğunuzu hatırlamanız gerekir. 

Ayette belirtildiği üzere

Biz her insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık” isra 13

Yaptığınız seçimlerin sonuçlarını yaşarken, evreni suçlamayın. Bunun yerine hesap verici olun ve geçmiş hatalardan ders çıkarın. Bunu yaparsanız, ilerleyebilirsiniz. Bu sayede gerçek benliğinizi, değerlerinizi ve inançlarınızı daha iyi anlayacak ve gelecekte aynı hataları tekrarlamaktan kaçınacaksınız.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon