AY TAROT KARTI ANLAMI

AY KARTI ANLAMI 

Ay Tarot Kartı her şeyin göründüğü gibi olmadığını hatırlatır. Bu Büyük Arkana Kartı sezgileri temsil eder. Hayatınızdaki bazı olayların veya kişilerin göründüğü gibi olmadığını, gerçekleri anlamak için sezgilerinize güvenmeniz gerektiğini hatırlatır. 

Ay kartı, gizli veya tehlikeli anlaşmazlıkları, insanın gizli ve karanlık taraflarını, sırları ve bazen yasa dışı olayları temsil edebilir. 

Bu kart ayrıca bakış açınızdan ötürü istikrarsızlık ve güvensizlikten muzdarip olduğunuzu, ruh halinizin sürekli değiştiğini ve bu durumun sizde kaygı ve bazı korkular yarattığı anlamına gelebilir. 

tarotta-ay-kartinin-anlami-ters-duz


Bir şey hakkında sonuç bekliyorsanız, bu kart sonucun erteleneceğini ya da belirsiz olacağını söylüyor. 

AY TAROT AŞK 


Eğer bir ilişkiniz varsa belirsizliği ve güvensizliği temsil edebilir. Ay kartı bazı şeylerin göründüğü kadar mükemmel olmadığını gösterebilir.  İlişkide iletişim eksikliği anlamına gelebilir. Ayrıca bu kart aldatmaya da işaret eder, fakat bu konudaki gerçeklerden emin olana kadar beklemeniz gerekir.

Bekarsanız  sezgileriniz güçlü olduğu için çoğunlukla bir aldatmaca ile karşılaşacağınızı biliyorsunuzdur. Çok istekli olsanız da yeni ilişkilere genellikle kapalısınız. Eğer bir İlişkiniz varsa, partnerinizin gizli tarafını görmek için zaman gerekiyor.

AY Kariyer 


Kariyeriniz
hakkında endişeli olabilirsiniz. İş arkadaşlarınız veya amirleriniz arasında yanlış anlaşılmaya neden olabilecek yanlış bir iletişim olabilir.  Alternatif olarak, birisi sizden bir şeyler saklıyor olabilir. Yardım ettiğiniz kurumlara ve büyük yatırımlara dikkat etmenizi önerir.  Ay kartı, Paranızda gözü olan birinin sizi tuzağa düşürebileceği anlamına gelebilir. Aşırı paranoyak olmayın, ancak sezgilerinize güvenin, çünkü ay kartı bir sezgi kartıdır.

Ay Kartı Sağlık 


Ay kartı zihinsel sağlık sorunlarına işaret edebilir. Ayrıca Anksiyete bozukluğu ve depresyonun bir göstergesi olabilir.  Bu kart ayrıca sağlığınızla ilgili içgüdülerinize güvenmenizi söyler. Gizli bir sağlık sorununuz olduğunu düşünüyorsanız, bir check-up yapın. Kadınlar için Ay kartı, adet döngüsünü veya hormonal sağlık sorununu gösterebilir.

Ay Kartı Maneviyat 


Ay sezgi kartı olduğu için harika bir karttır. Eğer psişik alanda kendinizi geliştirmek istiyorsanız, hemen harekete geçmelisiniz. Biraz sessizlik, yalnızlık ve ibadet, manevi kapılarınızı ardına kadar açacaktır.

TERS AY KARTI 


Ters: Korkuyu yenmek, sırları açığa çıkarmak, kaygıyı azaltmak, gerçeğe ulaşmak, sakinleşmek, bazen kendini kandırmak ve sezgilere güvenmemek anlamına gelir.

Ters Ay korkularınızdan kurtulduğunuzu ve negatif enerjinizi serbest bıraktığınızı ifade eder. Bu kart aynı zamanda ortaya çıkan sırları veya yalanları da gösterebilir.  Herhangi bir korku ya da kaygı yaşıyorsanız, endişelerinizin azaldığını görebilirsiniz.

Eğer bir şey kaybettiyseniz, ters ay kartı kaybettiğiniz şeyi bulacağınıza işarettir.  Bu büyük Arkana kartı, aynı zamanda kendinizi kandırmaya işaret edebilir ve kendi fantezileriniz içinde oyalanıyor olabilirsiniz. Ters ay sağlık sorunlarınızdan kurtulacağınızı ve zihinsel olarak iyi hissedeceğinizi söylüyor. Bir konu hakkında sonuç bekliyorsanız, en kısa sürede netlik kazanacaktır.

TERS AY -AŞK 


Bu kart -Eğer ilişkiniz varsa-  aldatmanın ve yalanların meydana çıktığını/çıkacağını gösterebilir. Belki de kendinizi kandırıyorsunuz ve eşinizle ilgili bazı gerçeklere at gözlüğüyle bakıyorsunuz. Durum böyleyse, bu kart eşinizin gerçek karakterini ve ilişkiniz hakkındaki gerçekleri göreceğinizi söylüyor.

Bekarsanız, bir belirsizlik döneminden sonra özgüveninizi tekrar kazanacağınızın işareti olabilir. Ek olarak Potansiyel bir eşin sizin için uygun olmadığını gösteren işaretleri görmezden gelmemelisiniz. Hislerinize ve sezgilerinize güvenmelisiniz.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon