AZİZE TAROT

Azize Tarot kartı sağduyu, sezgi, gizem ve duygusallık kartıdır. Bu kart İçgüdülerinize ve hislerinize güvenmeniz gerektiğini hatırlatan Büyük arkana Kartıdır. Evrenin size gönderdiği işaret ve simgelere dikkat edin.


azize-tarot-karti-anlami-ask-para-kariyer

Azize Düz: ulaşılmazlık, gizem, duygusallık, maneviyat, bilgi açlığı, bilinçaltı, yüksek güç, yaratıcılık, doğurganlık

Aşk ve İlişkiler 


Azize tarot kartı eğer bir erkekseniz çekici, şehvetli bir kadına delicesine aşık olacağınızı gösterir. Eğer bir kadınsanız, bir kaç kişi tarafından çok arzulandığınızı belirtir. İnsanlar sizi dayanılmaz bulabilir. Bir İlişkiniz varsa bu kart harika bir cinsel hayatın göstergesidir.

Para ve Kariyer 


Azize Tarot kartı, İş yaşamında yakında sizin için yararlı olacak fırsatları değerlendireceğinizi gösterir. Bu kart sanatla uğraşanlar için yaratıcılığın ve ilhamın bir göstergesidir. Eğer öğrenciyseniz çalışmalarınızda size yardımcı olacak bir eğitmene işaret edebilir. Ayrıca bu kart, parasal durumunuzdan kimseye bahsetmemeniz için bir uyarıdır.

Azize  maneviyat ve bilgelik kartıdır. Bu kart, iç sesiniz ve sezgilerinizle bağlantı kurmanız ve onlara güvenmeniz gerektiğini hatırlatır. Medyumlukla ilgilenenler için harika bir karttır. Ruhunuzla iş birliği yapın!

Ters Anlamı


Azize Ters: Sezgileri bastırmak, psişik güçleri fark etmemek, dikkatsizlik , kontrolsüz patlamalar ve cinsel gerginlik, inanç eksikliği, gebelik sorunları

Ters Azize Tarot kartı tıpkı düz kartta olduğu gibi sezgilerinizin size rehberlik edeceğini ve içgüdülerinizin doğru yönde çalıştığını gösterir.  Ancak bu kart ters konumdayken, sizin bunları pek önemsemediğinizi söylüyor; Kendi içsel bilgeliğinizden faydalanmak yerine, sizden daha düşük seviyedekilerin bilgeliğine güvenmiş olabilirsiniz.

Kendinizle bağlantı kurmalı ve iç sesinize kulak vermelisiniz. İhtiyacınız olan bilgeliğe sahipsiniz. İç sesinizi dinleme vakti geldi de geçiyor. Kendinize güvenin.  İhtiyacınız olan tüm bilgelik ve bilgi sizde var.

 Alternatif olarak,  bu kart başkalarının çıkarları için kendi ihtiyaçlarınızı ihmal ettiğinizi de gösterebilir. Ayrıca başkaları tarafından arzulanmak pek hoşunuza gitmiyor olabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa  duygu patlamaları ve cinsel gerilim yaşayabilirsiniz. Kendinize biraz zaman ayırın. Herhangi sözleşme imzalamadan önce, her şeyi anladığınızdan emin olun. 

Eğer bir şeyler size ters geliyorsa muhtemelen öyledir. Sezgilerinize güvenmelisiniz.

Ters Azize Kartı Hormonal dengesizlikleri veya gebelik sorunlarını gösterebilir. Bu kart manevi dünya ile bağlantınızı kaybetmemeniz konusunda sizi uyarır. Rahatlamak ve ruhunuzu dinlemek için kendinize zaman ayırmanız yeterlidir.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon