KADER ÇARKI TAROT

Kader Çarkı

Kader Çarkı genellikle şans ve kaderin bir göstergesidir ve bu Büyük Arkana kartı değişimi temsil eder. 

Kader çarkı düz göründüğünde büyük değişiklikler geliyor demektir. Bu değişiklikler sizin yararınıza olacak, ancak kolay olmayacak. Kader çarkı , hedeflerinize ulaşmanız için, evrenin sizin lehinize çalıştığını gösterir. Gerçekten ne istediğinize odaklanarak bu süreden en iyi şekilde faydalanın! 

kader-carki-tarot-karti-anlami

Sizin bir planınız olmasa bile, evrenin sizin için bir planı olduğunu bilin.

Kader çarkı aynı zamanda sürekli değişen döngüleri temsil eder. Bu süreç bizi zaman zaman rahatsız etse de, yaşamın bir parçası olduğunu anlamalıyız.  Bu kart aynı zamanda karma bir karttır, bu yüzden yükselirken insanlara karşı nazik olmayı unutmayın, çünkü alçalırken onlara tekrar işiniz düşebilir.

Kader Çarkı Aşk ve İlişkiler Falı


Kader çarkı, eğer bir ilişkiniz varsa olumlu bir değişikliği gösterir, bu nedenle ilişkinizde bir sonraki adımı atıyor olabilirsiniz. Aynı zamanda bu değişiklik zorlu olabilir.  Bu kart ilişkinizde kargaşa sinyalini verebilir. Bu kargaşa sizi ve partnerinizi sarsabilir. Ayrılık olmazsa ilişkiniz güçlenebilir.

Bekarsanız, evrenin size hak ettiğiniz sevgiyi getirmek için çalıştığını gösterebilir, ancak evrenle uyumlu olmak zorundasınız!  Şimdi kendinizi ortaya koyma, dışarı çıkma ve yeni insanlarla tanışma zamanı. Bu kart aynı zamanda bir kader kartıdır, bu yüzden aşk anlamında ruh eşinizi ifade edebilir.

Kader Çarkı Para ve Kariyer 

 
Kader Çarkı kariyer anlamında iyi alamet ve büyük değişikliklerin göstergesidir.  Kendi işinizi kurmak istiyorsanız veya bir kariyer değişikliği düşünüyorsanız şimdi değişiklik yapma zamanı. Evren, hayallerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için size bazen komplo kuruyor, bu yüzden kariyerinizde umduğunuz yere varacaksınız.

Kariyerinizde mutlu ve istikrarlıysanız, kader çarkı yeni değişimlerin bir göstergesi olabilir. Bu değişiklikler sizin için zor olsa da, sonuçta daha büyük ve daha iyi şeylere yol açacaktır, bu nedenle değişikliği kucaklayın.  Kader çarkı maddi olarak da değişimi gösterir;  Para açısından şanslı olacağınız ve işlerin sizin için gelişeceğinin bir göstergesidir.

Kader Çarkı Sağlık 

 
Sağlık sorunları ile mücadele ediyorsanız, Kader Çarkı lehinize dönmeye başlayabilir. Aynı şekilde, sizin için gerekli olan basit sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.  Örneğin, kendinizi zihinsel, fiziksel veya duygusal olarak çok yoruyorsanız, yaşayacağınız küçük bir hastalık sizi dinlenmeye zorlayabilir. Evren bunu sizin yerinize yapmadan önce vücudunuza iyi gelecek adımları atmalısınız.(Biraz dinlenin)

Kader Çarkı Ters


Kötü şans, kargaşa, düzensizlik, kontrol eksikliği, aksamalar, hoş olmayan değişiklik, gecikmeler, geri çekilme

Kader Çarkı Genel Anlamı Ters 


Kader Çarkı her zaman değişimi gösterir, ancak kart ters gelirse bu değişiklik muhtemelen olumsuz ve istenmeyen sonuçlar doğurur.  Ters Kader Çarkı önünüzde zorlu bir dönemin olduğunu ve değişimin zor olabileceğini gösteren güçlü bir işarettir. İyi giden işlerinizin aniden ve beklenmedik bir şekilde bozulacağını gösterebilir.  Bu ani bozulma güçsüz hissetmenizi sağlayabilir. Ancak bu durum büyük olasılıkla verdiğiniz kararların bir sonucu olacaktır. Ama endişelenmeniz yersizdir.  Bu olanlar, daha parlak ve daha iyi bir gelecek kurma fırsatı yakalamanıza yardımcı olacaktır. Bu inişler ve çıkışlar hayatın bir parçasıdır.

Kader Çarkı Aşk ve İlişkiler Ters


 Eğer bir ilişkiniz varsa ve ilişkilerinizde şanssız olduğunuzu düşünüyorsanız, kendi seçimlerinize ve davranışlarınıza bakmanız gerekir.  Aşk fırsatlarını kaçırdıysanız hatalarınızı gözden geçirin ve sebebini öğrenin. Böylece mutluluk için bir şansınız olur.

Bu hayatta her zaman öğrenmemiz gereken derslerden geçeriz ve bu derslerden faydalanmayı öğrenirsek şansımızı arttırabiliriz.

Bekar veya evli fark etmez , Ters Kader Çarkı  ilişkinizde bazı aksilikler yaşayabileceğinizin bir işaretidir.

Para ve Kariyer Ters 


Kader çarkının ters gelmesi, kariyerinizin durgunlaştığına veya kariyerinizin bir belirsizlik döneminde olduğuna işarettir. Bu büyük Arkana kartı ters geldiğinde istenmeyen değişiklikleri gösterebilir. Kariyerinizle ilgili verdiğiniz kararları yeniden değerlendirmelisiniz.

Mevcut aksaklıkların geçici olduğunu bilin. Kumar oynamayın veya finansal risk almayın. 

Ters kader çarkı bir kenara para koymayı veya kendinize bir maddi güven ortamı oluşturmayı ihmal ettiğinizi hatırlatıyor olabilir. Mevcut sıkıntılarınız sonsuza dek sürmeyecek, mali durumunuz düzeldiğinde geçmişten ders çıkaracaksınız.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon