TAROT ADALET KARTI

adalet-tarot-kart-anlami

ADALET KARTI 


Adalet  kartı adil kararlar verileceğini işaret eder. Şimdi vereceğiniz kararlar hem kendiniz hem de diğerleri için uzun vadeli etkiye sahiptir. Geçmişte verdiğiniz kararlar ilerde dikkatlice tartılacaktır. Duygularınız ruh durumunuza bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. 

Adalet Tarot kartı, tüm işlerinizde adil olmanız gerektiğini hatırlatır.

Adalet kartının diğer anlamı, dikkatin gerekliliğidir. Dikkat etmeniz gereken hususlar, kariyeriniz veya alacağınız önemli bir kararla ilgili olabilir.

Adalet Tarot Aşk 


Eğer çaba harcıyorsanız, sevgi ve aşkla yolunuz kesişecektir. Kibar, sevgi dolu ve destekleyici olursanız, karşınızdaki insanlar da sizin gibi olacaktır. Bu kart tamamen sebep-sonuç yasası ile ilgili olduğundan, partnerinize adil davrandığınızdan emin olun. Tartışmaları büyütmemeye gayret edin.

Şimdi uzlaşmanız ve biraz anlayışlı olmanız gerekiyor. Sorunlar dürüstlük ve iyi niyetle ele alındığı sürece, ilişkiniz düzene girecektir. Bekarsanız, sevgi dolu ve pozitif olmanız halinde yeni fırsatlar kapınızı çalacaktır.

Adalet Kartı Kariyer Anlamı 


Adalet kartı, herhangi bir iş anlaşmazlığınız varsa, ilişkilerinizde dürüst olduğunuz sürece her şeyin sizin lehinize çalışacağını söyler. Eğer bir anlaşmazlığınız yoksa, bu kart her zaman dürüst olmanızı ve bir hata yaptığınızda kendinizi sorgulamanız gerektiğine dair hatırlatmadır.

Bu bazen zor olabilir, fakat bu şekilde yaparsanız diğerleri dürüstlüğünüze ve gerçeğe olan bağlılığınıza güvenecek ve size saygı duyacaktır. Adil ve dengeli ilişkiler kurarsanız kariyeriniz gelişebilir.

Adalet Kartı Para Anlamı


Bu kart, parasal işlemleriniz söz konusu olduğunda, işlerinizi dürüst ve adil tutmanız gerektiğini hatırlatır. Alıp verdiklerinizin dengede olduğundan emin olmalısınız. Her şeyi dengede tutmaya devam edin. Mali durumunuz iyi.

Tarot Adalet Ters 


Ters Adalet  kartı çeşitli şeyleri gösterebilir. Örneğin, inkar halinde olduğunuzu gösterebilir. Eylemlerinizin sonuçlarını kabullenmek istemezsiniz. Suçluluk duygusundan kaçıyor olabilirsiniz. Bununla birlikte tüm yaşananların geçmişte yaptığınız eylemlerin sonuçları olduğunun farkında olmalısınız. 

Artık Geleceğiniz bugünkü eylemlerinize bağlıdır. Yanlışlarınızı telafi etmek için farkına varmak yeterlidir. Bu farkındalık, kendinizi değiştirmenizi sağlar. Ayrıca bu kart bir davanın haksız sonucunu temsil edebilir.

Adalet Tarot Aşk TERS 


Kendinizi dünyaya açmak için üzerinize düşeni yapıyor olabilirsiniz, ancak şans hala sizden yana olmayabilir.

Durum ne olursa olsun, bazen dişinizi sıkmalı ve devam etmelisiniz. Aşkla ilgili beklentilerinizin adaletli olup olmadığını kontrol etmek için iyi bir zaman olabilir. Belki de mükemmel birisini arıyorsunuz, ancak kendi kusurlarınızı görmezden geliyorsunuz. Eğer bir ilişkiniz varsa bu zor bir zaman olabilir ve adalet her zamankinden daha fazla gerekli olacak.

Adalet Tarot Kariyer - TERS 


İşinizde bazı haksız durumlarla uğraşıyor olabilirsiniz. işinizin kalitesini zayıflatmaya çalışanlar olabilir. Savaşmak cazip gelse de, bu sadece sorunu daha da kötüleştirebilir. Bu durumu nasıl ele aldığınıza dair makul, mantıklı ve açık sözlü olun.

Ters Adalet kartı bir suçun size kalacağı anlamına gelebilir. Bazen bu kart, kariyeriniz söz konusu olduğunda tam olarak dürüst olmadığınızı da gösterebilir. Bu, gelecekte sizin için sorun yaratabilir ve sürekli endişeli olmanıza yol açabilir.

Hâlâ zamanınız varsa, şimdi değişiklik yapın ve alışkanlıklarınızı değiştirin

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon