TAROT DENGE KARTI

tarot-kartlari-denge-anlami
tarot denge kartı

Denge Kartı Açıklama


DÜZ: Gerçek denge, ılımlılık, serin kanlılık, düzen, sabır, bir araya getirme becerisi, harmanlama becerisi, ölçülü yaklaşım, barışçıl yaklaşım, denge gerektiren her işte uzmanlık, kimya ve simya dalında başarı, usta aşçı, uyum.

Denge Kartı denge, sabır ve ılımlılık kartıdır.

Enerjinizi dengelemeyi öğrendiniz ve pozitif akışa izin verdiniz. Hayatınızda gerçek bir düzen ve denge kurma vakti geldi.

Bu kart çok stresli ortamlarda bile sakin kaldığınızı söylüyor. Duygularınızı yönetmeyi ve sakin kalmayı öğrendiniz. Bol sabrınız sayesinde küçük şeyler size dokunmuyor. Geçmişte yaşadığınız büyük olaylar sizi bu duruma getirdi. Ufak şeyler artık sizi yormaz.

Denge Kartı Anlamı


Denge Kartı her zaman orta yolu izlediğinizi söylüyor. Barışı koruyarak, her şeye dengeli ve ılımlı bir yaklaşım sergiliyorsunuz. Kendinizle uyum ve işbirliği içindesiniz. Bu özelliğiniz sayesinde farklı insan gruplarını bir araya getirebilirsiniz. Birlikte çalışarak çeşitli alanlarda yeteneklerinizi ve deneyimlerinizi sergileyebilirsiniz. Analiz gücünüz kuvvetli.

Ayrıca Denge kartında simya ve kimya başarısı var. Bu Büyük Arkana kartı, sizin farklı kimyasal işlemleri ve tepkimeleri dengeli şekilde harmanlayarak başarabileceğinizi hatırlatıyor. Değerli elementler ilaçlar ya da tıbbi bir bileşim yaratabilirsiniz. 

Bu harmanlama birçok şekilde olabilir; 

Örneğin, farklı malzemeleri veya teknikleri harmanlayan bir sanatçı, farklı notaları harmanlayarak harika müzikler yapabilen bir müzisyen, yeni ve heyecan verici kokteylleri karıştıran bir barmen veya farklı malzemelerle süper yemekler yapan bir aşçı vb.

Denge tarot kartı  elde etmek istediğiniz şeyler hakkında net ve uzun vadeli bir vizyona sahip olduğunuzu gösterir. Bir şeyleri elde etmek için acele etmiyorsunuz; bunun yerine, en iyisini yaptığınızdan emin oluncaya kadar çalışıyorsunuz.

Denge Kartı öğrenme hevesinizi de yansıtır. Şu anda yaptığınız her neyse muhtemelen bu konu hakkında en iyi olanları örnek alarak, yüksek rekabet ortamına kafa tutuyorsunuz. Her an yeni şeyler öğrenerek bu bilgileri harmanlıyorsunuz. İç sesiniz sizi en doğru sonuca yönlendiriyor. Olayları sabırla dinliyor, izliyor ve takip ediyorsunuz.

Tarot Denge Ters


TERS:
Dengesizlik, kendine düşkünlük, perspektif eksikliği, anlaşmazlık, düşmanlık, pervasızlık, acelecilik

Denge Tarot kartı ters gelirse dengesizliğin işaretidir. Bu kart düz denge kartın tam aksini gösterir. Aceleci veya pervasız bir tutumunuz olduğunu gösterebilir. Aşırı içki veya uyuşturucu kullanımı, kumar, aşırı yemek, aşırı alışveriş gibi dengeyi kaçırdığınız zararlı eylemlerin göstergesi olabilir ve bu liste bu şekilde uzayıp gider.

Denge Tarot kartı ters konumdayken, iç sakinliğiniz ve huzurunuzla temasınızı kaybettiğinizi söyleyebilir, bu da sizi riskli, zararlı şeylere yönlendirebilir. Hayatınızdaki insanlarla uyum eksikliğinizi içinde olduğunuzu gösterebilir ve kendinizi en yakınlarınızla tartışırken bulabilirsiniz. 

Enerjinizi salamadığınız için, sürekli bir İç sıkıntısı ve stres içinde olabilirsiniz. Geri adım atmanız, davranışlarınıza bir göz atmanız, temel nedenleri incelemeniz ve bunları çözmeye çalışmanız gerekir.

Başarısız deneyler, tatsız yemekler, başarısız kokteyller, yemeğin tuzunu kaçırmak gibi olaylarınız varsa, bu kart doğru zamanda çıkmış demektir. Bunu doğrulamak için diğer kartlara bakınız.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon