TAROT GÜÇ KARTI

GÜÇ-TAROT-KARTI-ANLAMI-ters-duz

GÜÇ TAROT KARTI ANLAMI 


Güç kartı, kararlılığı ve gücü temsil eder. Bununla birlikte insan ruhunun herhangi bir engeli aşma yeteneğini anlatır.

Güç tarot kartı, hayattaki engellere dayanabileceğinizi hatırlatır. Altta yatan büyük bir sabrınız ve büyük bir dayanma gücünüz var. Yapmanız gerekenler konusunda kararlısınız ve bu durumu soğukkanlılıkla koruyorsunuz.

Tarot güç kartı, iç güç, kişisel güç, irade ve kararlılıkla beslendiğinizi söylüyor. Başkalarını kontrol etmek için hükmetmek yerine, onları sessizce etkiliyor ve ikna ediyorsunuz. Gücünüz  korku, zorluk veya şüphelerin üstesinden gelmek için size güven veriyor.

Zor bir zaman geçirdiyseniz veya stresliyseniz, Güç kartı sizi devam etmek için içinizdeki gücü kullanmaya teşvik ediyor. Siz sadık bir arkadaş ve sağlam bir destekçisiniz, başkaları size ihtiyaç duyduğunda ortaya çıkmaya hazırsınız ve desteğinize ihtiyaç duyanlara yardım etmek için kendinizi mecbur hissedebilirsiniz.

Bazen bu kart, sizi  hayvani içgüdülerinizi ve ham duygularınızı evcilleştirmeye çağırır. Bazı durumlarda öfke, üzüntü, suçluluk veya utanç gibi duyguların ortaya çıkması normaldir. Ancak, Şimdi içgüdüsel dürtülerinizin farkına varmanız ve onları daha iyimser şekilde dengelemeniz gereken bir zamandasınız. Artık öfke ya da nefretle hareket etme zamanı değil. Affederek, sevgi ve şefkatle hareket edin.

Güç kartı ters gelirse,


Ters Güç kartı iç gücünüzle, güven ve inanç seviyenizle uyum sağlamanızı söylüyor. Kendinize güveniyor musunuz, yoksa tükeniyor musunuz? Kısa süre önce bir aksilik yaşadıysanız, savunmasız olabilirsiniz ve özgüveniniz olmayabilir. Özünüzde bulunan Çekirdek gücünüzün her zaman sizinle olduğunu bilin ve şimdi bu güce yeniden bağlanmak için iyi bir zaman.

Aslında, daha fazla güç ve dayanıklılığa sahipsiniz, bu yüzden kendinize iyi davranın. Bu geçici zorlukların üstesinden gelmek ve başarmak için gereken donanıma sahip olduğunuzun farkına varmanız gerekiyor.

Enerji seviyenizi kontrol edin. Özellikle kendinizi başkalarına hizmet etmeye adadıysanız veya bir hedefe ulaşmak için çok zorlandıysanız, Ters Güç kartı, geçici bir süre dinlenip enerji seviyenizi stoklama ve geri yükleme davetiyesidir. Kendinize iyi davranmanız çok önemlidir, böylece başkalarıyla da ilgilenebilirsiniz.

Ayrıca Ters Güç kartı, ani parlamalara yatkın olduğunuzu, başkalarına saldıracak kadar saldırgan olduğunuzu gösterebilir. Düşünmeden hareket edebilir ve daha sonra pişman olacağınız bir şeyi yapabilirsiniz. Bu duygularla nasıl başa çıkacağınızı anlamak için profesyonel bir yardımcı arayın.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon