Yay Burcu Kadını Kıskanç mıdır ?

 Yay Burcu Kadını Kıskanç mıdır?

Yay Burcu Kadını Kıskanç mıdır


Tıpkı erkek meslektaşı gibi, Yay burcundaki kadın da enerjik ve cesurdur.  O  tutkulu biridir ve  her zaman yeni şeyler keşfetmekle ilgilenir.

Yay kadını aşkın o kadar da ciddi bir şey olmadığını düşünen bir bayandır. Eğer kendisiyle aynı ilgi alanlarına sahip biriyle karşılaşırsa, o kişiyle biraz eğlenir ve hepsi bu kadar.

Bir ilişkide asla kontrolcü olmaz ve nadiren kıskanır. Böyle hissetmesine izin vermeyen bir bağımsızlığı ve doğallığı var.

Ayrıca partnerinin onsuz ne yaptığını düşünemeyecek kadar meşgul. Başka bir deyişle, kıskanç bir Yay kadını bulmak nadirdir.

Kıskanç ve sahiplenici bir partner Yay burcu kadınını rahatsız eder. Yay kadını her şeyden çok bağımsız olmayı sever. Eğer onunlaysan, bunu anlamalısın.

Bazı insanlar garip olduklarını düşünebilir, ama Yay burcu kadınları çok nadiren kıskanırlar.

Mutlu ve açık sözlü oldukları için, insanlar genellikle onlara karşı gıpta ederler.

Kolay gelsin, beklediğinizden daha erken yatağa atlayacak. Cinselliğine inanıyor ve her zaman iyi vakit geçireceksiniz.

Başkalarının onun hakkında ne düşünebileceği umurunda değil. Bu bayan hayatını nasıl yaşayacağını biliyor ve nereye giderse gitsin macera arıyor.

Kıskançlık gibi olumsuz bir şey ilişkisini tehdit ederse, Yay burcu kadını bir kenara oturup işlerin kendi kendine çözülmesini beklemez.

Stres için başka bir sebebe ihtiyacı olmadığı için soruna farklı açılardan saldıracaktır. Bir şey ya da biri tarafından rahatsız edildiğinde korkunç olabilir.

Kendini sempatik ve yeni fikirlere açık görüyor ama öyle değil. Sevgilisinin onu aldattığını öğrenir öğrenmez, ayrılacak ve ona ihanet edenlerle bir daha asla iletişim kurmayacak.


Ücretsiz Tarot Falınız İçin Buraya Tıklayın


Yay Kadını Özellikleri

çalışkan ve zekidirler. Bilgili ve tecrübeli yaylar iyi de bir yönetici olurlar. Ancak bunu başarmaları için kendilerinde bazı zaafları kontrol altında tutmaları gerekmektedir. Aksi halde ne kadar çalışırlarsa çalışsınlar en üst makama çıkmaları imkansız hale gelir. Gerçi bu zaaflarına uygun meslekler de yok değildir ama yöneticilik farklı bir durumdur.

Eleştirmekten büyük keyif alırlar. Onlar için her olayın eleştirisinin yapılması mümkündür. Hal bu ki bu her kes için kabul gören bir tutum değildir. Çoğu insan, kendisi için özel olan şeylerin eleştirilmesinden hoşlanmaz. Hatta bu tür konularda çok tutucu insanlarda vardır. Eleştirinin dozunu ayarlayamayan yaylar dost kaybeder yahut düşman kazanırlar. Bu sebeple onlarla çalışmak isteyen kişi sayısı azalır. Bazen yükselmek isterken bu huylarından dolayı düşüş te yaşadıkları olur.

Değişken tavırları da makamlarının yükselmesi konusunda kendilerine engeldir. Çünkü yöneticilik, kararlılık gerektiren, duyguların ikinci plana atılma gereksiniminin sıklıkla yaşandığı bir iştir. Yaylar risk almayı severler ve yönettikleri yeri de riske atmaktan korkmazlar. Bu da ani yükselişler kadar düşüşler de yaşatabilir. Yay burcu kadını olanların bu özelliğini bilenler yayların kendilerini yönetmesini istemezler.

Yay Burcu Kadını Çocukken

çift karakterleri vardır. Ne zaman hangi hal içerisine gireceklerini kestirmek güçtür. Ama yine de yay burçları nerede olacaklarını iyi bilir, hiç bir zaman arada kalan konumunda olmazlar. bazen çok soğuk davranırken, bazense çok sıcak, cıvıl cıvıl olurlar. Yay burcu çocukları çok zekidirler. Kendilerinden beklenmeyecek kadar zor konularda, beklenmedik hareketleri ile büyüklerini şaşırtırlar.

Yay burcu çocukları çok sevimli olurlar. Her kes onları sevip, kucaklamak ister. Değişken tavırları ile ilgi odağı olurlar. Çok sakin ve çekingen bir halden, çok hareketli ve öfkeli bir hale geçiverirler. Yay burcu çocukları genellikle çok hareketli olurlar. hatta biraz da afacan. Oradan oraya atlayan, hiç bir şeyden sakınmayan tavırlarıyla ele avuca sığmaz bir yapıda olurlar. Büyükleri genellikle yay burcu kadını çocuklarını takip etmekte zorlanırlar.

Yay burcu kadını çocukken yaramaz tavırları ile dikkat çeker. Bir şekilde ilgi odağı olmayı başarırlar. Ya çok çalışkan ve başarılı bir öğrenci olarak, ya çok konuşarak, ya da yaramazlık yaparak mutlaka dikkatleri üzerlerine toplarlar.

Çalışkandır

Çalışkan ve hareketlidirler. Yay burcu kadını olanlar sürekli bir koşuşturma içerisindedirler. Zihinsel faaliyetleri sürekli ve çok hızlı bir işleyiş içerisindedir. Bedenleri ile çalıştıkları kadar dilleri ile de çalışırlar. Yay burçları çalışırken biraz dağınıktır. Ancak başka burçlar gibi bu dağınıklıktan fazla etkilenmezler. Onlar her nasılsa aradıkları şeyi bulmasını bilirler.

çalışkanlıkları kadar şanslarına da güvenirler. Çok şanslı olduklarını düşündükleri için genellikle rahattırlar. İşte bu düşünceleri onların kolaylıkla risk almalarına olanak tanır. Aldıkları riskler, kimi zaman büyük kazançlar sağlarlarken, kimi zamansa bütün çalışarak kazandıklarının ellerinden uçup gitmesine sebep olur.

düzensizliklerini kontrol altına aldıkları müddetçe, çalışkanlıkları ile başaramayacakları iş yoktur.

Gezmeyi Sever

Seyahat etmek onlar için büyük keyiftir. Bu yay burçlarının insanlığın yaşam tarzına olan merakından kaynaklanır. Onlar sadece kendisinin değil tüm insanların nasıl ve hangi şartlarda bir yaşam sürdüğünü, hangi şartlara göre yaşadığını incelemek isterler. Yay burcu kadını bunu öğrenmenin en iyi yolu olarak gezmeyi seçer. Bunu yaparken de bir plana sadık kalmak istemez. Gittiği yerleri seçmez, bir gittikleri yere de bir daha gitmezler. Çünkü buna vakit yoktur ve daha gezilip görülmesi gereken çok fazla yer vardır.

doğal güzellikleri görmek için değil, oradaki yaşamı incelemek için gezerler. Oradaki kültürü, inanç değerlerini, her türlü insan ilişkilerini incelerler. Yay burçları okuyarak değil, gezerek öğrenmeyi tercih ederler. Yay burcu kadını için çok okuyan değil, çok gezen bilir teorisi doğrudur.

gezerek öğrendikleri bilgilerden yeni fikirler çıkarır, bunları da üstün konuşma yeteneklerini kullanarak başkalarına iletirler.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon