DEĞNEK KRALI

degnek-krali-tarot-anlami-ters-duz


Düz: liderlik, vizyon, büyüklük, kontrolü ele almak, cesur kararlar, cesaret, iyimserlik

AÇIKLAMA


Değnek Kralı yaratıcılığı ve hayatın tutkusunu temsil eden bir adamı tasvir eder. Pelerini ateşi temsil ederken, "Taht" güç sembolü olan semender ve aslan ile süslenmiştir.

Kendi Kuyruğunu ısırmaya çalışan semender, tüm engelleri aşan sonsuzluğu ve genel güdüyü temsil eder. 

Değnek Kralı Anlamı


Değnek Kralı iyi bir liderdir ve aynı zamanda son derece yeteneklidir. Kral kendine belirli bir amaç veya hedef belirlediğinde, gerçeğe dönüşmesi için ona uygun bir şekilde yaklaşacaktır. 

Değnek Kralı aynı zamanda son derece yeteneklidir.  İster büyük ister küçük olsun, her türlü zorluğu dört gözle bekliyor, çünkü sorunların çözümü ile ilişkisi doğadan geliyor.

Değnek Kralı Aşk Anlamı


Değnek Kralı tüm kaynakları ile cömert ve doğal bir lider olarak görünür.  Bazen ateşli doğaları gereği oldukça öfkeli olabilirler, ancak öfkeleri parladığı gibi söner. 

Bazı insanlar Değnek Kralı'nı oldukça yorucu bulabilir, ancak her duruma heyecan vericidir.  Bu kart bir odaklanma ve azim sürecini gösterebilir. Şimdi aşk için fazladan çaba harcıyor olabilirsiniz ve bunun büyük ödülleri olabilir. Bir ilişkiniz varsa, bu kart mutlu bir karttır.

Değnek Kralı Kariyer Anlamı


Değnek kralı alanınızdaki başarıyı ve saygıyı gösterebilir. Kralı görürseniz, muhtemelen yüksek bir konumdasınız demektir. Başkalarına akıl hocalığı yapabilirsiniz.  

Alternatif olarak çevrenizdeki insanlar sizi ahlaki değerlere sahip - övgüye değer bir insan olarak görebilir.

Kral ayrıca iş dünyasında parlamayı gösteriyor. Kariyeriniz şu anda iyiye gidiyor. Bu geçici bir durum değil. Başarınız uzun vadeli. Zaferleriniz muhtemelen cesurca davranmanız ve gerektiğinde ihtiyatlı olmanızın sonucudur.

Değnek Kralı Para Anlamı


Muhtemelen istikrarlı bir durumdasınız, çünkü gerektiğinde tasarruf edebilirsiniz; ancak vakti geldiğinde para harcamaya istekli olursunuz. Değnek Kralı olarak bu ilkeleri uygulamaya devam edin. Para biriktirmek akıllıca olabilir, ancak özellikle başkalarına para harcamak bir takdir işaretidir. Bu dengeyi koruyacak kadar akıllısınız. Yatırımlar ve satın almalar hakkındaki kararlarınıza güvenin. Şu anda yaşadığınız istikrar ve başarı, daha kalıcı olma potansiyeline sahiptir. İyi alışkanlıklarınız, aktif olarak uygulamaya devam ettiğiniz sürece başarınızı sürdürecektir.


Değnek Kralı Ters Anlamı


Ters: güçlü, otoriter, zorba, kısır, güçsüz, etkisiz, zayıf lider


Ters Değnek kralının olumsuz yönü,  tahmin edebileceğiniz gibi kibir ile ilişkilidir. Hedef arayışında oldukça agresifleşebilir. Hedefine giderken düz gider. A
celeci bir yapıya ve ani kararlar almaya eğilimli bir kişiliğe işarettir. Bu kişi saldırgan ve zorba olabilir. 

Değnek Kralı Ters çıktığında, bu kart yangının en kötü niteliği olan spektrumu temsil eder - bencillik ve acımasızlık. Son derece manipülatif olabilir. Kart kesinlikle güçlü ve zayıf yönlere dikkat çekiyor.

TERS Değnek Kralı Aşk 


Ters Değnek Kralı kibirli, agresif ve otoriter bir kabadayıya işaret edebilir. Kontrolcü , egemen ve egoist olabilir. 

İlişkiler ve romantizm ile ilgili sorunlar yaşıyorsanız, bu tutumlarınız buna sebep oluyor olabilir. 

Doğru şeyi yaptığınızı düşünüyor ve başkalarını kendileri olmaya itiyor olabilirsiniz; 
Ancak herkesin kendine has bir öğrenme şekli olduğundan,  partnerinizi zorlamak yerine kendi çözümlerini keşfetmesine izin vermelisiniz.

Ters Değnek Kralı Kariyer Anlamı


Kariyer anlamında liderlik ve yön eksikliğine işaret edebilir. Tutkularınıza gerçekten uyan bir şey bulamayabilirsiniz. Kendi istek ve ihtiyaçlarınızı tanımlamaya çalışın.  Aklınızda bir hedef veya kariyer varsa işler iyi gitmeyebilir, çünkü güveniniz yok. 

Bazen başkalarının tavsiyesi konusunda iç güdülerinize güvenmek önemlidir. Herkes dünyaya kendi merceğiyle bakar; 

Bir başkasının ön yargılı yaklaşımı, ihtiyacınız olan şey hakkındaki görüşlerinizi bulanıklaştıracağını unutmayın. Kendinize güvenin.

Ters Değnek Kralı Para Anlamı


Ters Değnek Kralı görürseniz harekete geçin. Evrenin size başarı vermesini beklemek mantıksızdır. Mali durumunuzu kontrol edin. 

Şansın önünüze çıkmasını ummak yerine, ekonomik fırsatları araştırın. Mali durumunuzu çeşitli şekillerde yönetebilirsiniz. 

Zam isteyin. 
Harcamalarınızı düzenleyin. 
Daha fazla istihdam isteyin. 

Pozisyonunuzda size en mantıklı gelen şey muhtemelen en iyisidir.

Beklemek ve paranın kucağınıza düşmesini ummak daha kolaydır, ancak bu nadiren olur. Bunun yerine, hedeflerinize yönelik üretken ve tanımlanmış adımlar atmaya çalışın. Finansal hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Sadece onlar için çalışmalısınız.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon