Rüyada Tamirci Görmek | Rüyada Tamir Görmek

tamirci-tamir-ev-tamiri-lastik-tamiri

TAMİR TAMİRCİ RÜYASI

Rüyanızda bir tamir/tamirci görmek belki de yakında başka bir eve / daireye taşınmaya işaret edebilir. Büyük olasılıkla, yakında neye yatırım yapacağınızı bileceksiniz. Para biriktirme sanatını öğrenin. İlk önce sizin için çok zor gibi görünse de, daha sonra böyle bir beceriye sahip olduğunuzdan çok memnun olacaksınız. Bu tasarruflar gelecekte size çok yardımcı olacak!

Ayrıca, rüyada tamirci görmek, nihayet işe başlamak için bir işarettir! İşleri daha aktif yapın. Aksi takdirde, hem iş hayatında hem de ev hayatında büyük mali kayıplar ve istikrarsızlık baş gösterecektir. Görünüşe göre, zaten zirvelere ulaştınız ve şimdi önceki işinizin meyvelerini topluyorsunuz. Fakat bu yetersiz kalabilir.  Kendinizi çok fazla salmamalısınız,  çünkü kazandığınız her şey bir anda yok olabilir. Bu olumsuz yoruma kulak verin ve  faaliyetlerinize devam edin. Unutmayın, boş durma zamanı değil.

Rüyada tamirci görmek, eğer bir işle meşgulseniz, yakın zamanda sizin için mali istikrar söz konusudur. Kendi alın terinizle iyi  miktarlarda para kazanıyorsunuz. Biraz dinlenmeyi hak ediyorsunuz! Her zaman dilediğiniz bir yere seyahat etmek, uzun süredir hayal ettiğiniz şeyleri satın almak, evinizi / dairenizi yenilemek, eşinize / çocuklarınıza / ebeveynlerinizi mutlu etmek için tüm olanaklara sahipsiniz. Başka bir deyişle, daha önce zaman ya da para bulamadığınız günler geride kalacak. Hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayın! Bunun için mükemmel bir zaman!

TAMİRCİ VERİLEN İŞİ YAPMIYORSA


Rüyanızda bir tamirci işinizi yapmıyorsa  bu rüya olumsuzdur. İş yerinizden kovulma tehlikeniz var.  Buna karşılık, bir süre için kaçınılmaz olarak mali sıkıntılara girersiniz. ('başka bir iş bulana kadar). Çıkış yolu, iş ve çalışma  tutumunuzu değiştirmektir. Bu yüzden önceki işinizden ders çıkarmanız gerek. Tutumunuzu değiştirin, daha sorumluluk sahibi olun ve pozisyonunuzu kurtarın.RÜYADA TAMİRCİ OLMAK


Rüyada tamirci olmak, yakında sıkıcı, monoton ama çok kazançlı bir iş yapacağınız  anlamına gelir. Hayatınızdaki bazı değişiklikler, size yeni ufuklar açacak ve maddi durumunuz büyük ölçüde geliştirecektir! Nasıl çok para kazanacağınızı öğreneceksiniz.
Aynı zamanda, rüyada tamirci olmak, birine ya da bir şeye karşı yakınlık işareti olabilir. Eğer istemiyorsanız, bazı arzulara, konulara veya insanlara karşı tutumunuzu yeniden düşünün.


RÜYADA ARABANIN TAMİR OLMASI


Rüyada arabanın tamir olması rüya gören kişinin iyi bir  bir yaşam elde edeceğine huzursuz geçen günlerin geride kalacağına, hastalıktan kurtularak çok sağlıklı bir şekilde hayatına devam edeceğine işaret eder.

RÜYADA ARABA TAMİRCİSİ GÖRMEK


Rüyada araba Tamircisi görmek, Rüyayı gören kişinin kendini geliştirmek için bazı adımlar atacağına, ilerlemeye ve aynı zamanda yükselmeye vesile olacak davranışlar sergilemeye,  olumlu yönde yeni kararlar alacağına ve başarmak için elinden geleni yapacağına delalet eder.

RÜYADA EVİ TAMİR ETMEK


Rüyada herhangi bir evin yada evin herhangi bir bölümünde tadilat veya tamir yapıldığını görmek rüyayı gören kişinin hayatında ve yaşam alanında bazı değişikler yapmak istediği anlamına gelebilir. Rüya sahibi rüyayı gördüğü dönemde biraz sıkılmış olabilir. Rüya sahibi bir işte çalışıyorsa istediklerini yapacaktır. Çalışmıyorsa hemen iş bulması gerekir. Rüyada eski eve tadilat yaptırmak, kötü giden ev/iş/aile  hayatınızı  yoluna koymak ve eski düzeninizden kurtulmak istediğiniz anlamına gelebilir.

RÜYADA TAMİRCİYLE KONUŞMAK


Rüyada tamirciyle konuşmak hedeflerinize ulaşacağınıza, monoton geçen çalışmalarınıza hız kazandıracağınıza ve yen fikirler geliştireceğinize, projelerinizden kazanç sağlayacağınıza, çok doğru ve yapıcı adımlar atacağınıza işaret eder.

RÜYADA LASTİK TAMİRCİSİ GÖRMEK


Rüyada lastik tamircisi görmek daha önce zorluklarla geçen  İşinizi ve yaşamınızı sağlama alacağınıza işaret edebilir. Sağlam adımlar atacağınızın  ve çok yüksek derecelere çıkacağınızın alametidir. Çünkü patlak lastikle yol alınmaz. Lastik sağlamsa ve rüyanızda lastik tamiri yapılıyorsa tüm yükünüz hafifler ve yola devam edersiniz.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon