Tarot Tılsım Serisi kartları ve Anlamı

Tarot Tılsım Serisi 


Tılsım Serisi dünyevi ve maddi olan her şeyi yansıtır. Tılsım kartları ağırlıklı olarak finansal konularla ilgili olsa da, güvenlik, istikrar, doğa, sağlık ve refah ile ilişkili olduğunu da söyleyebiliriz . Tılsım kartları toprak elementindendir. Tılsım kartları genellikle uzun vadede geleceğiniz, kariyeriniz, cömertliğiniz, eviniz, iş yatırımlarınız ve duygusallık alanınızla ilgilidir. Tılsım kartlarının olumsuz tarafı, açgözlülük, kıskançlık, cimrilik ve hırs olarak ortaya çıkıyor.
tilsim-serisi-anlami


Küçük arkana kartları, 4 takımdan (tılsım , kupa, kılıç, değnek)  ve toplam 56 karttan oluşur. Bu kartlar hayatımızın günlük olayları ile ilgilidir. Bu takımlardan  biri, toprak elementine karşılık gelen tılsım kartlarıdır 

Tılsım kartlarını okurken şu unsuru göz önünde bulundurun; Toprak, üzerinde durduğumuz, sağlam ve güvenilir bir zemindir. Aynı zamanda, bize besin sağlayan şeyleri ektiğimiz yerdir. 

Tılsım kartları bu nedenle dayanma gücümüzü, sorumluluğumuzu ve güveliğimizi temsil eder. Tarot okumanızda Tılsım kartları göründüğünde, genellikle sahip olduğumuz kaynaklardan, bedenimizden, mali durumumuzdan ve güvenliğimizden bahsedilir.


Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon