Aslan Burcu Erkeği Yıldızname - Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri

 

Aslan Burcu Erkeği Yıldızname - Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri


Aslan Burcu Erkeği Fiziksel Özellikleri

Aslan burcu erkeği dış görünüşüyle kendini hemen belli eder. Saçları aslan yelesi gibi gürdür. Bazılarının saçları kızıl, bazıları ise sarışındır. Yakışıklı ve emindir. Kararları keskindir. Öfkesi şiddetlidir. Fit bir vücutları vardır fakat yaşlandıkça iştahları artar ve kilo alırlar. Boyları ortadır. Gözleri bazen renkli olur ve vücut hatları çekicidir. Kıyafetleri temizdir. Kendine yakışanı giyer.


Aslan Burcu Erkeği Genel Özellikleri


Aslan burcu erkeği oldukça ılımlı ve emin bir kişiliğe sahiptir. Etrafında bulunan herkese karşı anlayışlı ve samimidir. Herkese yardım etmeyi sever. Eli son derece açık ve cömerttir. İnsanları kırmak ve incitmek istemez. Ancak aslan erkeğinin öfkesi şiddetlidir. Onu kızdırmak iyi bir fikir olmayacaktır.

Aslan herkese eşit davranır. Kimseye haksızlık etmez. Başkalarının sorunlarıyla yakından ilgilenir. Herkes tarafından sevilir. Son derece cömert ve iyi kalplidir. Son derece zeki ve pratiktir. Aklını kullanmayı bilir. Uzun vadeli planlar yapar. Aslan erkeği çok gururludur. Gururu incindiğinde içine atmaz. Adeta kükrer.

Aslan liderdir. Onun olduğu her yerde liderliği ön plandadır. Parmağıyla yönetmeyi ve emir vermeyi sever. Sevdiklerini savunmak için dünyayı yakar. Kızdığı zaman Onun şerrinden pek az kişi kurtulabilir. Fakat bu kızgınlığı uzun sürmez.

Aslan burcu erkeği ile çalışanlar iyi bilir. O liderdir ve her zaman öyle kalmalıdır. Bu onun doğasında vardır. İnsanlar tarafından övülmek ister. Yaptığı işler de küçümsenecek işler değildir.

Çok enerjik ve hareketlidir. Gençliğinde bir çok maceraya atılır. Yaşı ilerledikçe durumu daha iyiye gider .Fakat yaşam enerjisini kaybetmez. Kindar değildir. Kızgınlığı şimşek gibi parlar ve çabucak geçer.

Aslan burcu erkeği kafasından planlar ve hesaplamalar yapar. Geçmişi tecrübe etmeyi iyi bilir ve aynı hatalara düşmez. Her zaman Kral olmak ister. Onun krallığını kabul etmeyenlere karşı sert tavırlar sergiler. Fakat iç dünyası çok zengindir. Şefkatli ve merhametlidir. Hayvanlara ve insanlara yardım eder. En cömert burçlar arasındadır.

Aslan Çok güzel rol yapar ve yaptığı bu rol çok ciddiye alınır. Kimse onun rol yaptığına inanmaz. O bazen tam bir tiyatrocudur. Dikkatleri üzerine çekmekte ustadır. Herhangi bir ortamda ön plana geçmeyi iyi bilir. İlgi odağı olur. Aslan burcu erkeği doğası gereği kraldır.

Aslan Dostlarının dertleriyle yakından ilgilenir. Kimseyi yüzüstü bırakmaz. Elindeki tüm imkanları seferber eder. Bir çok dostu ve arkadaşı vardır. Son derece sosyaldir. Vazgeçilmez bir insandır.

Aslan burcu erkeği bağ bahçe işlerini sever. Gezmeye ve yeni şeyler keşfetmeye meraklıdır. Her şeyi doyasıya yaşamak ister. Huzur onun için çok önemlidir. Ayrıca İçkiye meyillidir.

Aslan erkeği son derece güvenilir biridir. Ona bir emanet verdiğinizde hıyanet etmeyecektir. Sorumluluk sahibidir. Görevini kusursuz yerine getirir. Ancak emir altında yaşamak onun için kabus demektir. Ne yapar eder kendini rahatlatacak bir seviyeye çıkar. Bağımsız ve özgürdür. En iyi yöneticiler aslan burcundan çıkmaktadır. İkna kabiliyeti yüksektir. Herkesi etkisi altına alacak zekası vardır.

Aynı zamanda aslan burcu erkeği duygusal, romantik ve merhametlidir. Bu özelliklerini asla unutmamak gerekir.

Size Özel Tarot Falınız için tıklayın. %100 ücretsiz

Aslan burcu erkeği cinsellik


Cinsellik Aslan erkekleri için çok önemlidir. -Aslan belgesellerinde görüldüğü gibi- aslanlar doğal olarak cinselliğe çok önem verirler. Doyuma ulaşana ve ulaştırana kadar cinselliği yaşamak isterler. Ancak yatak odasında çılgın fanteziler yapmak yerine kendi bildikleri klasik ama etkili yolları uygularlar. Ona gücünü göstermesi için izin vermelisiniz. Aslan erkeği cinselliği doruklarda yaşarken, partnerinin de iyi hissettiğinden emin olmak ister. Bencil gibi görünseler de, yatakta empati kurmayı bilirler.


Aslan burcu erkeği Nasıl kadınlardan hoşlanır


Aslan burcu erkeği Nasıl kadınlardan hoşlanır?:

 Aslan burcu erkekleri bakımlı güzel ve kibar kadınlardan hoşlanırlar.  Aslan burcu erkeği karşısında asla üstünlük taslamamanız gerekir . Bu onun doğasına aykırıdır ve sizden hoşlanmaz. Aslan burcu erkeği onu alt edebilecek kadınlardan hoşlanmazlar. Aslan burcu erkeğinin kalbine girmek istiyorsanız onu kızdırmamanız gerekiyor.


Aslan burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır?


Aslan burcu erkeği nasıl giyinen kadınlardan hoşlanır?: Onun karşısında sade, temiz, mütevazi olmanız yeterlidir.  Ondan daha iyi olmak zararınıza olur. Çünkü ön planda olması gereken Aslan burcu erkeğidir. Aslan burcu erkeklerini kıskandıracak bir hareket yapmamalısınız.


Aslan burcu erkeği Kıskanılmayı sever mi?


Aslan burcu erkeği Kıskanılmayı sever mi?:  

Aslan Burcu Erkeği Kıskanç mıdır? Aslan burcu erkeği; kıskanç olmasına karşın kendine hakim olabilir ve akılsız hareketler yapmaz. Kıskanmayı sevmez ama bazı durumlarda kıskanılmayı sever.

Aslan burcu erkeği bazen duygusaldır ve çoğu zaman romantiktir.

Ayrıca Okuyunuz

Size Özel Tarot Falınız için tıklayın. %100 ücretsiz

Bazı Aslan Burcu Erkeği Ünlüleri


arnold-schwarzenegger

Ben-Affleck

Berk Hakman

Edward Norton

Antonio Banderas

Demir Demirkan

Halil Sezai

Jean Reno

Orhan Gencebay

mehmet_akif_alakurt

mick_jagger_wallpaper

misha-collins

sagopa-kajmer

sean_penn

paul-wesley

jason-statham

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon