NİKOLA TESLA KIYAMET SİLAHI

 NİKOLA TESLA KIYAMET SİLAHI1856 Hırvatistan doğumlu Nikola Tesla, elektirik akımının duayeni olarak dünyaya ün salmış çok ünlü ve çok zeki bir mucittir. Genç yaşından itibaren okumayı sevmiş, hatta yeni bilgiler öğrenmek için çeşitli diller öğrenmiş ve bu dillerdeki kitapları da okuyarak kendini tam anlamıyla geliştirdi..

Nikola Tesla'nın tam olarak 7 ana dili vardı.Çekçe, Macarca, Sırpça, Almanca, İtalyanca, fransızca ve İngilizce dilleri onun ana dilleriydi. Bu dillerin çoğunu üniversite yıllarında öğrenmişti.

Nikola Tesla'nın macerası Budapeşte'de bir santral ofisinde elektrik şefi olmasıyla başladı.
o sıralarda elektrik her yere ulaştırılamadığından Nikola Tesla bu işe kafayı taktı ve aklında canlandırdığı "alternatif elelektrik akımı" projesi için kolları sıvadı. Gece gündüz bu konu üzerinde çalışıyor,neredeyse hiç uyumuyordu. En büyük amacı elektriği tüm dünyaya yaymaktı. Dönen manyetik alan fikri aklına geldiyse de, Ampulün bile henüz keşfedilmediği o zamanlarda, Büyük mucit Nikola Tesla'yı kimse önemsememiş, hiç kimse destek olmamıştı.

Nihayet Edison'un fark ettiği Nikola Tesla, Edison'un yanında elektrik mühendisi olarak işe alındı. Nikola Teslan'ın müthiş Fikirlerini duyan Edison, bir anda Nikola Tesla'yı kendine bir rakip olarak görüp ona ağır bir iş verdi ve o işi yaparsa kendisine yüklü bir miktar para vereceğini vaat etti.

Tesla ,aylarca süren çalışmalarının ardından işi başarıyla tamamlamış fakat Edison sözünü tutmayarak parasını vermemiş ve üzerine bir de onunla dalga geçmiştir.

Projeleri için paraya ihtiyacı olan Tesla bu duruma çok kızmış ve hemen işten ayrılmıştır.

O saatten sonra Tesla ile Edison arasında rekabet başlamıştır.

Tesla, para biriktrip projelerini hayata geçirmek için bir çok basit işlerde çalışmıştır. Fakat bir gün şansı yaver gitmiş ve alternatif elektrik akım projesi için bir şirketten destek almıştır.

Aklındaki tüm projeleri hayata geçiren Tesla, daha fazla ileriye giderek günümüzde bile yapılamayan kablosuz elektriği icat etmiştir. Tahminen ,Atmosferin iyonosfer tabakasınının iletkenliğini kullanarak 40 km uzaktaki 200 adet ampulü kablosuz olarak yakmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra bir elektrik motorunu 40 km uzaktan kablosuz bir şekilde çalıştırarak herkesi hayretler içerisinde bırakmıştır. Yani bu mucit elektriği istediği yere kablosuz olarak yönlendirebiliyordu. Günümüzdeki bilim adamları bile, Tesla'nın 118 yıl önce yaptığı bu başarıyı 3 metrelik bir alanda bile gerçekleştirememektedir.

Tesla bu işin sırrını asla vermemiştir. Sırlarıyla birlikte 86 yaşında yoksul ve yalnız bir şekilde ölüp gitmiştir.

Ayrıca Okuyun

  • Reptilian Nedir - Reptilianlar Ve Anunnaki Irkları Savaşı
  • Lut kavminin helakı

Nikola Tesla (HAARP PROJESİ)

Nikola Tesla'nın en son yaptığı icat, dünyada büyük depremlere ve şiddetli kasırgalara yol açabilecek çok tehlikeli bir projedir. Bu silah, gönderdiği çok güçlü frekanslarla Atmosferin iyonosfer tabakasında gerilimler ve titreşimler yapıp ısısını değiştirerek çok büyük felaketlere yol açabilecek bir projeydi.

Bu projenin ilk deneyini gerçekleştirdiği sırada bir mahallede deprem olmuş ve aşırı yüksek gerilimden ötürü evlerdeki eşyalar anlaşılmaz şekilde havalanmıştır.

Bu projenin dünyayı yok edebilecek kadar güçlü bir silaha dönüştürülebileceği günümüzde de bilinmektedir.

Nikola Tesla, uzak yerlerdeki cisimlere kozmik ışın dalgaları yollayarak bir tür titreşim yaratması ve bu titreşimle Binaların yıkılmasını ya da depremlerin meydana gelmesini sağlayabiliyordu.

Bu gün HAARP silahları son derece geliştirilmiştir ve dünyanın çeşitli yerlerinde" ilkim test cihazı" adı altında yasal olarak kullanılmaktadır.

Hatta bir tanesi, ülkemize" iklim test cihazı" adı altında yasal olarak getirilmiş ve o cihaz İSTANBUL BOĞAZINA girdikten 2 gün sonra iyonosfer tabakasındaki gerilim sonucu İstanbul'da büyük bir fırtına çıkmıştır.

İŞTE İSTANBUL'A GETİRİLEN SÖZDE "İKLİM TEST CİHAZI" (HAARP)HAARP Silahının "Sözde iklim test cihazı" Gökyüzüne gönderdiği güçlü frekanslar sonucunda oluşan belirtiler.HAARP SİLAHININ ÇALIŞMA MANTIĞI VE YASAL OLARAK KULLANILDIĞI ÜLKELER

Çalışma Mantığı: Atmosfer tabakalarından biri olan İyonosfer'in belirli kısımlarını ısıttığınızda ,bu onu gerçek anlamda yukarı iter ve bir boşluk sütunu gibi görünmesini sağlar. Daha sonra,alt atmosfer katmanları O boşluğu doldurmak için harekete geçer ve o bölgedeki basınç sistemlerini değiştirir. Böylece hava koşulları değişir. Sonuç olarak kasırgalar ve depremler oluşturulabilir. Bu şekilde iklimler değiştirilebilir.

Bazı yerlerde kuraklık ve kıtlık yaratılabilir. Bunun yanı sıra ,aynı frekansları yer altına göndererek fay hattı olmasa bile büyük depremler yaratılabilir.

Bu proje birleşik devletlerin kontrolündedir ve yasal olarak yapılmaktadır.

dünyanın 4 bir yanında HAARP tesisleri bulunmaktadır..

Alaska ,Rusya ,Porto Rico ve Rusya gibi..

Bu tesisler dünyanın çeşitli tesislerine radyo frekansları gönderip yayan bir tesis gibi görünseler de aslında öyle değildir..

Bu frekanslar bir fay hattına yönlendirilirse dehşet depremler yaratılabilir

BU TESİSLER İŞ BİRLİĞİ YAPARAK DÜNYADA BÜYÜK FELAKETLERE YOL AÇABİLİRLER.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon