Yengeç Burcu Kadını Yıldıznamesi - Yengeç kadını Özellikleri

 Yengeç Burcu Kadını Yıldıznamesi - Yengeç kadını Özellikleri 


Yengeç Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri-Yıldıznamesi

Çehresi yuvarlak ve göğüsleri iridir. Teni genellikle açık renkli olur. Beyaz tenli olan yengeç kadınlarının vücudunda mutlaka bir ben bulunur. Gözleri güzeldir. Manalı ve tatlı bakışları vardır. Saçları gür, dudakları incedir.

Esmer tenli Bir erkeğin Yengeç burcu kadınının malını yiyip beş parasız bırakma ihtimali vardır. Böyle bir erkekten sakınmaları iyi olur. Gülümsemeleri hoştur. Yengeç burcu kadını güzel giyinir. Kendine has bir giyinme tarzı vardır. Ayrıca yengeç kadını çok temizdir. Hem etrafını temizler hem de kendini temizler.

Yengeç Burcu Kadını Yıldıznamesi

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri-Yıldıznamesi

Yengeç burcu kadını son derece güvenilir, eli açık, tutumlu ve maddeci olmayan bir kadındır. Bir yandan da ailesi için maddi güven ister. Yengeç kadını ev hayatına aşırı derecede düşkündür. Yuvasını evirip çevirmekte ustadır. Ailesi onun için her şey demektir. Genelde neşeli ve şirindir. Özellikle sevdiklerinin yanında rahatlayıp kabuğundan çıkar. İşte o zaman tadından yenmez.

Yengeç burcu kadını yalanı sevmez ve yalan söyleyenden hoşlanmaz. Niyeti iyi, kalbi temizdir. Eli son derece açıktır. Herkese iyilik eder fakat hak etmeyenlere de iyilik edebilir.

Ayrıca Okuyunuz

Yengeç burcu kadını duygusal, son derece hisli,aynı zamanda zekidir. Romantiktir. Doğayı ,yürümeyi ve gezmeyi sever, yalanı sevmez ve yalan söyleyenden hoşlanmaz. Niyeti iyi, kalbi temizdir. Cömert ve tutumludur.

Yengeç burcu kadını duygusal, son derece hisli, aynı zamanda zekidir. Romantiktir. Doğayı ,yürümeyi ve gezmeyi sever. Onu eve hapsederseniz bunalıma girer. Arasıra çıkıp beraber yürümelisiniz. Yengeç burcu kadını Maceraperesttir. Geleneklere, dinine ve vatanına son derece bağlıdır. İhanet etmez. İhanet edenleri affetmez.

Dünya'nın en iyi anneleri yengeç kadınlarından çıkar. O evinin ustasıdır. Evinizi evirir ,çevirir ve bu işleri gözü kapalı yapar. Yengeç kadını ideal bir annedir. Aşırı hassas ve alıngan olabilir. Bu sebeple onunla konuşurken kelimeleri iyi seçmek gerek.

His mekanizması yengeç erkeği gibi çok gelişmiştir. Sezgileri en kuvvetli burç yengeç burcudur. Yengeç burcu kadınını eleştirmemelisiniz. Bu konuda çok hassastır ve size misliyle karşılık verecektir. Karşılık vermezse hastalanır.

Size Özel Tarot Falınız için tıklayın. %100 ücretsiz

Yengeç Burcu Kadını Aşk-Yıldıznamesi

Yengeç burcu kadını aşk hayatında son derece sadıktır aynı zamanda tehlikeli boyutta kıskançtır. Bu kıskançlık öyle bir uç noktadadır ki bazen partnerini bezdirip ilişkiyi bitirebilir. Siz aldatmasanız bile o sürekli şüphe içinde olabilir. Pertnerinden sevgi sözcükleri duymak ister. Uzun bir birliktelik ister. Sadece dünyada değil ahirette de beraber olmak ister. Yengeç burcu kadını sevgi yüklüdür. Sevdiği zaman size son derece bağlanır ve hiç ayrılmak istemez. Cinsel hayatı son derece kuvvetlidir. Yengeç kadını tek gecelik aşk ile gönül eğlendiren bir kadın değildir. İlişkileri uzun ve devamlı olsun ister.

Bazı Yengeç Burcu Kadını Ünlüleri


Yıldız Tilbe

Çiğdem Batur

Pamela Anderson

Selena Gomez

Tuba Büyüküstün

Sezen Aksu

Türkan Şoray

Deniz Seki

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon