Yay Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri

Yay Burcu Kadını Fiziksel Özellikleri nelerdir? Yay burcu kadını fiziksel olarak saçları dalgalı ve karışık, gözleri parlak, güler yüzlü, dolgun dudaklı ve orta boylu olup, güzel vücutludur. Yay burcu kadını bazen atletik, kıvrımları güzel ve endamlı dır. Fakat bazı yay burcu kadınlarının ayaklarında bir kusur olabilir. Ama bu kusur göze batmaz.

Yay Burcu Kadını Genel Özellikleri


Yay Burcu Kadını Özellikleri

Yay burcu kadını Rahat giyinir ve makyaj yapmayı sever. Spor yapmaktan zevk alır. Zeki ve sevecendir. Gözünden bir şey kaçmaz.

Açık gözlü ve açık sözlüdür. Neşeli ve espirilidir. Yay kadını Pek Alıngan değildir. Mantığı ön planda olup zekidir. Dışa dönük bir yapısı vardır. Güzel ve endamlı olduğundan her ortamda dikkatleri üzerine çeker. Mantıksız hareketler yapmaz, ayrıca şeref ve haysiyeti yüksektir.

Yay burcu kadını oldukça akıllıdır. Oturup kalkmayı bilir. Aynı zamanda hisleri kuvvetlidir. Çok cazibeli bir yapısı olduğundan erkekler tarafından zarar görme ihtimali de vardır. Fakat yay kadınları zekaları sayesinde bu belaların çoğunu def ederler.

Sevdiği insanların düşüncesiz bir hareketine çok üzülür. Bazen alıngan olabilir fakat bu uzun sürmez. Aynı ortamda fazla kalamaz, sıkılgandır. Huzursuz bir ortamda asla durmaz ve oradan hızla uzaklaşıp bir daha geriye dönmez. Yay burcu kadını enerjiktir. Arkadaşları ve dostları arasında sevilir ve sayılır. O da dost ve arkadaşlarına karşı oldukça şefkatlidir. Tatili ve seyahati çok sever. Yeniliklere açıktır. Aşk hastalığına tutulup ağlama ihtimali vardır.

Fakat bu uzun sürmez. Yay burcu kadını özgürlüğüne düşkündür. Onu kısıtlamak ve engellemek imkansızdır. Baskı altında yaşamaz. Böyle bir kadınla evlenecek erkeklerin kıskanç olmamaları gerekmektedir. Baskı ve aşırı kıskançlık onun doğasına terstir.

Yay burcu kadını iyi bir anne ve iyi bir eş olurlar. Eşlerine son derece sadıktırlar. Uzun süreli ilişkileri sever. Yay burcu kadını aşk hayatında son derece ateşli ve romantiktir. Dürüst bir karaktere sahiptir. Güveninizi kırmaz. Eli açık ve cömerttir. ayrıca İdealist bir kadındır.

Yay burcu kadını olumsuz yönleri


Sinirlendikleri zaman çekilmez bir hal alırlar. Tartıştıkları kişilere ağır ithamlarda bulunmaktan kaçınmaları iyi olur. Başlarına buyruk yaşamak yerine, ara sıra büyüklerinin tecrübelerine kulak vermeleri gerekir. Kendilerini çok beğenirler, hem de abartılı derecede. Her şeyin güzel olmasını isterler. Bir kusur gördüklerinde çekinmeden söylerler. Kaprisli ve huzursuzdurlar bazen Patavatsız ve sorumluluktan kaçan biri olabilirler. 

Bazen dobra olduklarını düşünürler ve dillerinden zehir akar. Karşısındaki insanı çıldırtacak ve aklını yerinden oynatacak ağır bir ithamda bulunabilirler. Artık ok yaydan çıkmıştır, artık her şey karşısındaki insanın merhametine kalmıştır. 

ithama uğrayan kişi eğer olgun biriyse "bu kadın tam bir cahil" der ve geçiştirir, 

Psikopat birine denk geldiyse sonuç ağır olabilir. Bu sebeple cümlelerine çok dikkat etmesi gerekir. İşte bu ince çizgide canına kastedilebilir. 

Karşınızdaki kişi ne kadar sorumsuz Ya da ne kadar adi bir insan olursa olsun,  bu tarz ithamlardan kesinlikle kaçınmalısınız!


Eğer uğursuz bir saatte doğmuşlarsa tembel, dağınık içten pazarlıkçı olurlar. inanılmaz  derecede tembel olabilirler.  Zeki olmalarına rağmen dağınıklıklarına ve tembelliklerine çare yoktur. Bu sebeple ilk kocaları ve kayınları tarafından dışlanabilirler ve sonunda ayrılık gerçekleşir. Bu ayrılıktan sonra hemen evlenirlerse 2. evlilikleri de başarısız olur. 

Değer yargılarını tekrar gözden geçirecek seviyeye ulaşabilirlerse 2 evlilikleri başarılı olur. Farkına varmadıkları sürece 5 defaya kadar boşanıp evlenme ihtimalleri vardır, hatayı sadece karşı tarafta bulurlar, ama hem kendilerinde hem de karşılarında görmeye başladıkları zaman olgunluğa ilk adımı atatmış olurlar.. Bu yazdıklarım uğursuz saatte doğan yay kadınlarını kapsar.

Yay burcu kadınlarının hoşlandığı erkek tipi

Yay burcu kadınının hoşlandığı erkek tipi nedir, nasıl erkeklerden hoşlanır? Yay burcu kadınını elde etmek istiyorsanız Öz güveninizin tam olması gerekmektedir. Ayrıca yakışıklı ve bakımlı olmalısınız. Aşırı kıskanç ve baskıcı biriyseniz yay burcu kadını size göre değil. Maço tavırlardan kaçınmalısınız. 

Yay kadınlarının hoşlandıkları şeyler


Yay kadını hoşlandığı şeyler, Yay kadını nelerden hoşlanır?

Yay burcu kadını sosyaldir ve arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanır. Daima aktiftir. Eğlenceyi gezmeyi tozmayı sever. Yeni şeyler öğrenmeye heveslidir. Sanatçı ruhu taşırlar. Macerayı da severler. Gezmek ,tatile gitmek ve yüzmek yay kadınlarının en sevdiği şeylerdendir. Ayrıca ona bazı fikirler danışırsanız çok hoşlarına gidecektir, çünkü yay kadınları fikir üretmeyi severler.

Yay burcu kadını nasıl etkilenir?


Yay burcu kadınını etkilemenin yolları. Yay burcu kadını nasıl etkilenir? 

Yay burcu kadını size karşı bir anda soğuyup ortadan kaybolabilir. Giderken duygularını hiç belli etmez. Hala sizden hoşlandığını düşünüyor olsanız da öyle değildir. Sizden kaçıyorsa, farkında olmadan ona ters bir davranış yaptığınızdan emin olabilirsiniz. Onlar özgürlüğüne ve bağımsızlığına son derece düşkündür. Şayet Maço bir tipseniz yay burcu kadınının karşısında hiç şansınız olmadığını bilmelisiniz.
Yay burcu kadınları Göz alıcı ve karizmatik erkeklerden hoşlanır. Fazla ciddi olmayın ve yay kadınını sorgulamaya kalkmayın.

Yay burcu kadını cinsellik


Yay burcu kadını cinsel hayatında son derece aktiftir. Kolay uyarılabilir fakat, izzeti nefis sahibi olduklarından herkes onları elde etmeye güç yetiremez. Onlar güvendikleri kişilerle beraber olurlar ve ilişkilerini uzun vadede tutmak isterler. Aradıkları erkeği bulmak için bir çok hayal kırıklığı yaşarlar. Erkekler tarafından çok rağbet görürler. 

Yay Burcu Kadını Aşk


Yay burcu kadını Erkeklerin ilgisini çekmek için kendilerine çok özen gösterirler. Aşkta talihleri açıktır. Hoşlandıkları ya da hoşlanmadıkları herkesi baştan çıkaracak kadar çekici olmayı bilirler. Erkekleri etkilemekte ustadırlar. Kendilerini korumayı da iyi bilirler. Yay kadınları monotonluğu sevmezler ve sürekli farklı şeyler yaşamak isterler.

Onlarla samimi bir dostluk kurabilirseniz size aşık olmayı düşünebilirler. Şıpsevdi bir yapıları yoktur. Ortak yönleriniz olmalıdır. Yay burcu kadını duygularını belli etmez. Aradığı erkeği bulduğu zaman tutkulu bir aşık olacaklardır. Yay kadınları heyecanı sever ve aktif erkeklerden hoşlanır. Pasif ve hareketsiz kişiler yay kadınına göre değildir. özellikle maço erkeklerden hiç hoşlanmazlar.

Yay Burcu Kadını Sağlık


Erken yaşlarından itibaren kabızlık ve selülit gibi rahatsızlıkları olabilir. 
Bu rahatsızlıklara yakalanmamak için kızartma ve işlenmiş gıdalardan uzak durmaları ve sağlıklı yağ tüketmeleri gerekir.
Yay burcu kadını ünlüleri kimlerdir? işte bazıları.

Amy le

Anna Walton

Atiye Deniz

Azra Akın

Britney Spears

Christina Aguilera

Doğa Rutkay 

Elisha Cuthbert

Göksel

Lucy Liu

Müge Anlı

Sertap Erener

Taylor Swift

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon