Yay Burcu Erkeği Genel Özellikleri

Yay Burcu Erkekler Genel Özellikleri, Aşk, Cinsellik, İş Hayatı, Para.


23 Kasım ile 22 aralık tarihleri arasında Doğan erkeklerin burcu Yay Yıldızı müşteri tabiatı ateştir. Bu burçta Doğan erkekler sıhhatli gösterişli Kanlı canlı ve etkili olurlar. Yay burcu erkeklerinin yüzleri yuvarlak gövdeleri ve göğüsleri iri, kafatasları güzeldir.
Yay Burcu Erkeği Özellikleri


Yay burcu erkeklerinin gözleri canlı burunları orta büyüklüktedir. Kapalı fakat büyükçe bir ağızları vardır.  Şakak kemikleri çıkıktır. 

Dudakları koyu kırmızı, çeneleri Çukurlu ve yuvarlak olup, ağır ve sevimli bir sesleri ,geniş ve cüsseli omuzları, açık kestane renginde ve erken dökülmeye müsait saçları vardır. Yay burcu erkekleri zevke düşkündürler, endişe ve kader nedir bilmezler. Güler yüzlü ve Konuşkandırlar. Yay burcu erkekleri tertipli olup Emre etmeyi severler. Amir olmak isterler munis ve İyilik sever kişilikleri vardır.

Yay burcu erkekleri temiz kalpli ve zekidir. Hür olmayı severler. yay burcu erkekleri her şeyin iyi ve kötü taraflarını görebilir. Kanun usul ve prensiplere ziyadesiyle itaat ederler. Yay burcu erkeklerinin aşkları devamlıdır, zariftirler ve kibarlığa çok önem verirler. Yay burcu erkekleri oldukça kıskançtır. Ama bu tabiatları tek tehlikeli değildir.

Midelerine düşkündürler. ay burcunda doğan erkekler kalça ve bacak hastalıklarına müsaittirler. Yay burcunda doğan erkekler için üç ayrı vasıf vardır.

Ayrıca Okuyun
  • Yay Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yay Burcu Erkeği Birinci Vasıf

23 kasım ile 2 aralık tarihleri arasında doğan yay burcu erkekleri 1. vasıftadır. Bu vasıfta doğan erkekler esmer tenli, seyrek siyah saç ve sakalı, yuvarlak yüzlü, orta boylu ve geniş göğüslü olurlar.

Tedbirinde isabetli ,akıllı, otoriter ve idareci olurlar. Yay burcu erkeklerinin bu vasfında doğanların yüz, göz ve ayaklarında bir Alamet bulunur.  

Eğer doğdukları saat Uğurlu bir saatte denk gelmişse Alim ,hakim ,devlet adamı veya buna benzer bir meslek sahibi olurlar. Eğer uğursuz bir saatte doğmuşlar ise, esnaf ya da işçi olurlar.

Bu vasıfta doğan yay burcu erkekleri birçok felaketle karşılaşırlar, hatta bir keresinde öldürülme tehlikesi ile Yüz yüze gelebilirler. 


Yay burcu erkeklerinin Endamları güzeldir ve güzel yüzlü oldukları için ahbap ve dostları arasında Muteber kişilerdir. Ellerinden alınan her şey ne olursa olsun onu türlü zorluklarla tekrar geri almayı başarırlar.

Bu vasıfta doğan yay burcu erkekleri konuşmayı severler fakat dinlemeyi pek sevmezler. İkiyüzlülüğü ve ikiyüzlüleri sevmezler. Yay erkekleri Aşk konusunda hissi değillerdir. Bunun için kendilerini anlayan bir kadınla evlenecek olurlarsa Mesut olurlar.

Yay burcu erkekleri son derece Titizdir. Düşünmeyi de severler. Bu vasıfta doğan yay burcu erkeklerinin Sinirlerine dikkat etmeleri iyi olur.

Ayrıca kalça ve bacak kısımları hastalanmaya Müsaittir. Az yemek yemeleri gerekir. Bu Vasıfta Doğan yay burcu erkekleri hakim, alim, devlet adamı veya esnaf olabilirler. Siyah veya mavi renkli elbiseler giyip elmas ve Yakut taşlı yüzük takarlarsa daha çekici olurlar.

Yay burcu erkekleri düşmanlara karşı dikkatli olmalıdır. Çünkü tehlike her zaman yanlarındadır.

Yay Burcu Erkeği İkinci Vasıf

3 ile 12 aralık tarihleri arasında doğan yay burcu erkeği bu vasıfta dır. Bu vasıfta doğan yay burcu erkekleri, beyaz tenli ,güzel yüzlü, geniş göğüslü, büyükçe başlı, düzgün ve güzel kaşlı, ortadan biraz uzun boylu olurlar. Yüzlerinde bir alamet veya siyah bir ben vardır.

Bu vasıfta doğan yay burcu erkekleri yer değiştirmeyi ve seyahat etmeyi severler. inatçı olup tembelliğe meyillidirler. Çok uyur ve çok unuturlar, bir halde Sebat etmezler. Bu vasıfta doğan yay burcu erkekleri hür yaşamak isterler. Birçok dost ve arkadaş sahibi olurlar.

Bir işte de devamlı çalışmayı sevmezler. Bu vasıfta doğan yay erkeklerinin sabırlı olmayı öğrenmeleri gerekmektedir. Ayrıca sinir hastası olmaya müsaittirler.

Yay burcu erkeklerinin seçtikleri meslekte başarılı olma kabiliyetleri vardır ancak azimli olmayı öğrenmeleri gerekmektedir.

Yay burcu Erkeği Üçüncü Vasıf


13 Aralık ile 22 aralık tarihleri arasında doğan yay burcu erkekleri 3. vasıftadır. Bu vasıfta doğan yay erkekleri sarı veya esmer tenli, kuvvetli, iri pazulu ve orta boylu olurlar. Sebatkar ,temkinli ,vakarlı ve izzeti nefis sahibidirler. Yüzlerinde bir eser ve başlarında bir alamet vardır.

Dostlarından çok felaket görürler. Çok kazanırlar ve miras yerler fakat ellerinde bir şey kalmaz. Şansları açıktır. Bu vasıfta Doğan yay burcu erkekleri disiplinidir. Kendilerine hakim oldukları cihetle herkes tarafından sevilirler.

Açık sözlüdürler. Eşlerine sadık olurlar. Bu vasıfta doğan yay burcu erkeklerinin sinirleri sağlamdır, ancak kalça ve bacak hastalıklarına karşı müsaittirler. Bu vasıfta doğan yay burcu erkekleri ,iyi bir yazar, bankacı idareci ve organizatör olabilirler. Ayrıca buna benzer mesleklerde başarılı olurlar.

Yay burcu Erkekleri her yaptıkları işte Hayır görürler. Kalpleri temizdir. Bunun için tanıyıp bilmedikleri kişilere de iyilik ederler. yaşları ilerledikçe mertebeleri yükselir ve daha çok iyilik yapmaya yönelirler .

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon