Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri:


Koç burcu kadını fiziksel olarak kırmızıya yakın beyaz tenli ve sarı saçlıdır. Güzel burunludur. Akıllı anlayışlı ve sevimlidir. Çabuk kızan bir tabiatı vardır fakat bu kızgınlığı hemen geçer. Son derece maharetlidir. Çok şaka yaptığı için kimseyle uzun süre dost kalamaz.

Sözünü esirgemez, içi dışı birdir. Genelde orta boyludur ve cazibeli gözleri vardır. Göğsünde bir ben ve yüzünde çil bulunur. Erkeklerle beraber olmayı çok sever. Aynı zamanda İzzeti nefis sahibidir. Genç yaşlarında erkekler onun kahrından telef olur. Erkeklere çok eziyet eder. Çok az erkek onun şerrinden kurtulur.

Koç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Koç burcunun
 Zodyak'ın ilk burcu olduğunu hemen peşin peşin söyleyelim. Yani bir numaralı burç. Onlar bir numara olmayı isterler yani koç burçlarının egoları son derece güçlüdür. Niye ,çünkü onları Mars yönetiyor. Mars adrenalin demektir. Mars yaşam gücü. Mars heyecan, aktivite demektir, hareket demektir .Adrenalin ne kadar güçlüyse O insan o kadar aktif ve hareketli olacaktır.

Mars en çok Koç burcunda kendini gösteriyor. Dolayısıyla koç burcu insanları atak ,girişimci, Cesur, gözünü budaktan sakınmayan ,önce hareket eden sonra düşünen ama ne gariptir ve güzeldir ki sezgisel olarak doğruyu da bulan insanlar koç burçlarıdır .Bir toplumda yürürken hemen Koç Burcu'nun fark edersiniz. kafası önde toslamaya hazır şekilde yürüyen kim varsa bilin ki o koç burcudur.

Hep başının dikine giden zaman zaman "Ah benim eşek kafam" dediği olur .Ama yine iyi ki Ne güzel işte dediğim gibi hatalara sezgisel olarak düşmekten kurtulur.koç burcu Dolayısıyla sabırsız ,aceleci ,aktif, hareketli ama bir çocuk saflığında dır. Çocuk ne kadar saf ne kadar art niyetsiz ise tıpkı koç burcu insanı da öyledir.

Ama aslında o biraz hızlı hareket ettiği için" hani Savaş meydanlarında savaş atı süren Mars görüntüsü vardır ya işte onu hatırlayın" O hep fetih edeceği kaleler arar bir kaleden bir yerine koşarken arkadan ne toz dumanlar bıraktığının farkında değildir koç.

Koç burcunun tek kusuru Sebat etmemesi .Koç burcu olayları başlatır çabuk vazgeçer sıkılır ve bir başka kaleye doğru gider .Dolayısıyla koç burcunun başlattığını Arkadan gelen diğer burçlar Belki de özellikle Terazi burçları tamamlar ve pastayı yer.


Koç Burcu Kadını Aşk Hayatı(Rezzan Kiraz)


Koç burcunun aşk hayatının şöyle bir mercek altına yatırırsak. Koç burcunun aşk anlayışını ,aşkı nasıl algılar ,aşkı nasıl yaşar, kimlerle uyuşur ,kimlerle Uyuşmaz ve ters düşer
Koç ,Zodyak'ın ilk burcuydu ve Mars yönetiyordu. Dolayısıyla yaşam enerjisi Hayat enerjisi neslin devamını sağlayan en büyük etkendir O bir girişimci, o bir cesur ,o bir atak, o sabırsız aceleci.

"Yarın Bana bir koca olacaksa illa bu gece olsun" diyen tiplerden. Dolayısıyla onlar çevrelerinde çok popüler olabilirler. Koç burcunun tarihte yada mitolojide en büyük aşkı Venüs'le yaşadığı aşk hikayesi vardır.

Ayrıca Okuyun


Ama mars bunun sorumlusu olarak kesinlikle kendisini düşürmez ve kendinde hata görmez.Ona göre bu olayın sorumlusu kapıya bekçi olarak koyduğu arkadaşıdır ve arkadaşını onları uyarmadığı için ceza olarak horoza çevirir ki, bundan sonra gizli aşk yaşayan insanları sabahları öterek uyandırsın diye.Yani olaya bu gözle bakarsanız ,koç burcu yaşanan bir krizde asla suçu kendinde aramaz.

Koç burcu kadını en çok kimlerle anlaşır?


Kendileri gibi Ateş grupları Aslan, yaylar ile anlaşabilir veya hava gruplarıyla ikizler , teraziler ve kovalarla mükemmel uyum içinde olabilirler .
Koç burçlarının uzak durulması gereken burçların başında su grupları yengeçler akrepler ve balıklar gelir.

Koç burçlarını hareketlendirecek alevlendirecek coşturacak Ateş grupları ve hava grupları olacaktır. Koçlar çok dışa dönük oldukları için Flört etmeyi çok sevebilirler. Ancak Aşık olduklarında gerçekten aşık olduklarında dünya o kişinin etrafında döner diğer bütün herkesi silebilirler. Sadece o gerçek aşkı yakalayana kadar koçların çapkınlıkları devam eder.

Anlaştığınız Burçların Özelliklerine bakmak ister misiniz?


Bazı Koç Burcu Kadını Ünlüleri

Kate Hudson

Kraliçe Margrethe

Pelin Akil

Kristen Stewart

Lady Gaga

Nurgül Yeşilçay

Şebnem Ferah

Aysun Kayacı

Akasya Asiltürkmen

Celine Dion

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon