Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri

 Terazi Burcu Kadını Özellikleri:

Terazi burcu kadını balık etlidir ve vücudu yay gibi kavislidir. Teni pembemsi beyaz, yüzü yuvarlaktır. Alınları ve gözleri güzeldir. Çok güzel bakışları vardır. Gözleri berraktır. Kalçaları geniş ve çekicidir. Terazi burcu kadınının Yürüyüşü endamlıdır. Cinselliğe düşkündür. Eğlenceyi ve sefayı sever. Çok parası olsun ister ama olduğu zamanda müsrif olur. Sözleri ve yüzü hoştur.. Uğursuz bir saatte doğmuşlarsa bazıları yalancı olurlar ama bu kesin bir bilgi değildir.
Terazi Burcu Kadını Genel Özellikleri

Terazi burcu kadını aşkta çok kuvvetli sever. Ayrıca partneri tarafından da çok sevilir. İş hayatında çok zekidir, planlı çalışır. Sağlığı pek bozulmaz, fakat terazi burcu kadını sindirim sistemi rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalıdır. 

24 eylül ile 3 ekim tarihleri arasında doğan terazi burcu kadını, kırmızımsı beyaz tenlidir. Yüzü güzeldir ve vücudu kalındır. Baygın ve tatlı bakışları vardır.

Bu tarihler arasında doğan terazi burcu kadını, şeref ve haysiyetini korur ve herkes tarafından hürmet görür .İnsanlar tarafından sevilir. Bu vasfın kadını Sevişmeye çok düşkün değildir ,şehveti azdır fakat partnerinin isteklerine uyar. Hemen yatağa giren burçların başında gelir, yeter ki sizden hoşlansın. Dürüst, ümit dolu ve cömerttir.

Size Özel Tarot Falınız için tıklayın. %100 ücretsiz

Bu tarihler arasında doğan bazı terazi burcu kadınları gönül çelen, ayartıcı, cilveli olurlar. Mala ve servete düşkündürler. Zarif ve endamlı olup erkeklerin malını yemeyi severler. Vücutlarında bir ya da bir kaç ben olma olasılığı yüksektir. Göbek altlarında ve göğüslerinde bir ben ya da başka bir alamet bulunur. Yaşlansalar bile hep genç gibi görünmek isterler. Çok güzel giyinirler. Mavi yeşil ve sarı elbiseler bu vasıfta doğan terazi kadınına çok yakışacaktır. Fakat bu renklerin açık renkli olanlarını tercih etmelidirler.

4 ile 13 ekim tarihleri
arasında doğan terazi burcu kadını buğday tenli ya da esmerdir. Dudakları kalıncadır. Kaşları çatık, iri ve geniş göğüslü, orta boylu ve genellikle kiloludur.

Bu vasıfta doğan terazi burcu kadınının ruh durumları dalgalıdır. Eğlenceye düşkündürler. 


Bu vasıfta doğan kadınlar ekşi gıdaları çok sever ve bu ekşi yeme sevdaları yüzünden bazen hastalanabilirler. Hemen karar vermeyi sevmez, temkinli ve akıllıdır. Yaşlandıkça hali daha iyiye gider. Akik taşlı bir yüzük takması iyi olur.

14 ile 23 ekim tarihleri arasında doğan terazi burcu kadını kusurlu görünmeyecek kadar hafif şaşı gözlü(şehla)olabilir. Zarif vücutlu ve ince dudaklıdır. Vücudunda mutlaka bir ben bulunur. Bu vasfın kadınları Sekse düşkün, şehvetli ve tahrikçi olabilir. Rahat tavırları yüzünden dedikoduya maruz kalmaları muhtemeldir. Fakat bu bilgiler kesin değildir.

Bu vasıfta doğan terazi burcu kadını sır saklamayı bilmez ve herkese sırrını açar. Düşman ve dost konusunda çoğu zaman yanılır. Çok iyi bir arkadaştır fakat tenkit etmeyi sever. İş ve Ticaret hayatı iyidir. Planlı çalışır.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı Ve Evlilik

Terazi burcu kadını aşk hayatında mutlu olmak isterse sarıya yakın beyaz tenli erkekleri seçmelidir. Bu burcun kadınları ya bir koca ile bir ömür yaşar ya da 5 kereye kadar evlenir. Ayrıca kıskançtır ve kocasını çok sever. Talipleri her zaman bulunur bu konuda şansı yaverdir. Terazi burcu kadını Başak boğa ve oğlak burçlarıyla iyi anlaşabilir.

Eğer uğursuz bir saatte doğmuşlarsa cimri, merhametsiz ve hileci olabilirler. Ayrıca çok dağınıktırlar. 

Terazi Burcu Kadını Genel Bakış

Terazi burcu kadını vatanından ayrılıp uzak bir yere gidebilir fakat sağ salim tekrar geri döner. Dost ve arkadaşı çoktur ve herkes tarafından sevilip sayılır. Mevki sahibi kişilerden yana bahtı açıktır. Özellikle yüksek mevki sahibi birinden çok destek görür ve bu sebeple kıskanılır. Terazi burcu kadını fiziksel olarak çekicidir.

Esmer tenli kadınlarla pek münasebette bulunmaması onun menfaatinedir. Kadınlar tarafından kıskanılma ihtimali yüksektir. Özellikle esmer, kısa boylu ve yüzünde bir işaret bulan kadından sakınması iyi olur.

Size Özel Tarot Falınız için tıklayın. %100 ücretsiz

Bazı Terazi Burcu Ünlüleri


Ayşen Guruda

İnna

Kate Winslet

Nil Karaibrahimgil

Billur Yazgan

Burcu Esmersoy

Marion Cotillart

Cansu Dere

Gamze Topuz

Hazal Kaya

Hülya Avşar

Hadise

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon