Yabancı Köpek İsimleri

 

Yabancı Köpek İsimleri

En iyi arkadaşınızı almaya karar verdiniz. Onun gelişi için tüm hazırlıkları yaptınız ve ona bakmak için gereken her şeyi aldınız. Erkek ya da dişi köpeğinizin yuvasını ve ortamını hazırladınız ve internette köpeklerle ilgili neredeyse her şeyi okudunuz. Şimdi kulağa hoş gelen köpek isimleri arıyorsunuz.


Köpeğinizin tüm hazırlıkları tamam ve şimdi ona en iyi yabancı köpek ismini bulmaya geldi.

Seçilecek o kadar çok yabancı köpek isimleri var ki. Bazı köpekler Clooney, Bogart, Chaplin, Black Jack, Stallone, Willis ve daha birçok ünlü isimlerle adlandırılır.

Ayrıca yabancı ünlü insanların köpekleri olarak, Lassie, Goofy, Balto, Bolt, Snoopy, Spuds McKenzie, Eddie ve Buddy gibi yabancı TV'de görülen ünlü köpeklerin isimleri verilebilir.
Bazen köpeğinizi Dark, Whitey, Browny, Gray ve Spot gibi onun rengine bağlı olarak adlandırabilirsiniz. Köpeklerinizin bazı özelliklerine göre de Sassy, Fluffy, Speedy, Handsome, Fuzzy ve Cuddly, sleepy, lazy gibi isimler de kullanılabilir.

Köpeğinizin yuvasını, tasmasını,  yemek kaplarını, mamasını ve  diğer takımlarını  hazırladınız  mı? Zaten köpeğiniz için tüm gerekli şeyleri satın aldıysanız, şimdi  Yavru köpeğiniz için bir isim seçmek için mükemmel bir zaman.

Köpek İsmi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler


Köpeğinizi adlandırırken kalabalık alanlarda bağırdığınızda utanacağınız bir isim seçmemelisiniz. Stinky ve Farty gibi isimler ilk başta sevimli gelebilir ama sonradan rahatsız edebilir. 

Köpek ismi koyarken uzunluğu düşünmelisiniz. Köpekler çok kısa veya tek hecelik isimleri algılamayabilir, bu yüzden çok kısa isim vermeyin. Aynı zamanda 
köpeğinize  çok uzun isim vermemek de çok önemlidir.

Seçeceğiniz köpek isminin kolayca duyabilecekleri şekilde bir kaç harf daha uzun olması tavsiye edilir. Ayrıca köpeğinize diğer komutlara benzer isimler takmayın. (Hayır, evet, otur, kalk vb kelimelere yakın isimleri tercih etmeyin)

Bu sitede A'dan Z'ye yabancı köpek isimlerini bulacaksınız . Sitemiz her sene güncellenerek yeni köpek isimleri eklenecektir. 

Erkek köpek için erkesi ve dişi köpek için kadınsı bir isim seçin. Evcil hayvanınıza iyi bir isim vermeden önce dikkatlice düşünmeniz gerekir. İsimlerin anlamlarının bir kısmını sitemizde bulabilirsiniz ya da çevrimiçi olarak araştırabilirsiniz. Ayrıca Köpeğiniz için doğru adı nasıl seçeceğinize ilişkin ipuçlarını ve tavsiyelerini de alabilirsiniz.

Yukarıdaki A -Z arası alfabetik tablodan Erkek ve dişi Yabancı Köpek İsimleri listesine ulaşabilirsiniz. Yazıları büyütmek için telefon ya da tabletinizin ekranına çift tıklayınız.

Tavsiyeler


Köpeğinizin ismini seçtikten sonra en çok beğendiğiniz 10 isimden bir liste yapın ve köpeğinize yüksek ses tonunuzla bu isimle seslenerek alıştırma yapın;  
umut verici bir yanıt alırsanız bu ismi takmayı deneyin . Ama bu yöntem herkes için etkili olmayabilir. Köpek hemen hemen tüm isimlere tepki verebilir. Sadece gözlemleyin ve ne tür bir tepki verdiğini görün.

Köpek ismi ararken ilham alacağınız kaynaklar


Ünlüler, tarihteki ünlü köpekler, tarihi figürler, çizgi film karakterleri, bunlar köpek isimleri seçebileceğiniz bir çok kategoriden sadece birkaçıdır.

Doğru ismi bulmak biraz zaman alabilir ama sonunda pişman olmaktansa, doğru ismi düşünerek zaman geçirmek çok daha iyidir.


Yabancı Dişi Köpek İsimleri 


Dişi köpekler genellikle Abby, Molly, Bonny ve Chloe gibi kız isimleridir. Affinity ve Precious gibi isimleri de seçebilirsiniz. Mevsimlerin isimleri Spring, Summer and Autumn gibi isimler dişi köpeklere uyarlanmıştır. Rain, Snow ve Sunshine gibi hava olayları da dişi köpeklere yakışan isimlerdir. Sitemizde daha yüzlercesi ve binlercesi mevcuttur. 

Umarım bu makale yeni köpeğinizi isimlendirirken sağlam bir ilham kaynağı olmuştur.

Yeni dört ayaklı arkadaşınız için doğru ismi bulmak eğlenceli ama bazen zorlu bir süreçtir. 

Bu site köpeğinize isim bulmanız için harika bir yer.

Bekle, dahası da var!


Yaratıcı Köpek İsimleri

Yabancı ünlülerin köpek isimleri

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon