Yengeç Burcu Erkeği Yıldıznamesi - Genel Özellikleri

 Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri


Yengeç burcu erkeği genelde orta boyludur. Çoğunlukla kumral ya da açık tenlidir. Yüz hatları yuvarlaktır. Çeneleri belirgin, güzel gözleri ve kirpikleri vardır. Vücut hatları daireseldir. Dudakları ince ve kıvrımlıdır. Yengeç burcu erkeğinin saçları gür ve bakımlıdır. Ensesi güzeldir.

Yengeç Burcu Erkeği Özellikleri


Yengeç burcu erkeği güzel giyinmeyi bilir .Giyim konusunda aşırı bir öz güveni vardır. Giyim tarzı kendine özeldir. Başkalarına değil kendine yakışanı giyer. Kendi stilini yaratır.

Yengeç Burcu Erkeği Genel Özellikleri


Yengeç burcu erkeği son derece naziktir. Herkesle iyi geçinmek ister fakat çoğu zaman hayal kırıklığı yaşar. Yalanı sevmez. Burçlar kuşağının en hisli olanı yengeç burcudur. Onun analizleri tam ve isabetlidir. Son derece gelişmiş olan hisleriyle her şeyi anında sezer. Hislerine son derece güvenir. Yönetici gezegeni olan ay ona bu özellikleri vermiştir. Ayrıca görebilenler için en gizemli burç yengeç burcudur.

Yengeç burcu erkekleri iki çeşittir. Topluma karışıp yaşayanlar ya da yalnızlığa çekilip kendi kabuğunda yaşayanlar.

Yengeç erkeği sözünü esirgemez bu sebeple yalnızlık çeker. Doğruya doğru yanlışa yanlış der. Yengeç burcu erkeği hayatta çok çeker ve çok tahammül eder, fakat en sonunda istediği başarıyı yakalar.

Yengeç erkeği ağırbaşlı ve ciddidir. Doğası gereği dışardan sert bir görünüşü vardır. Fakat onun öyle göründüğüne bakmayın. İçindeki duygusal çocuğu koruyan bir fedaidir kendisi. Son derece duygusal ve hassas yapısı vardır. Aynı zamanda iç dünyası zengindir. Duygusal olarak Kimseye ihtiyaç duymadan bir ömür yaşayabilecek kadar iç zenginliğine sahiptir.

Ayrıca Okuyun
  • Yengeç Burcu Kadını Yıldıznamesi 

Bu sebeple yengeç erkeğini kıracak ya da üzecek her hareketten kaçınmanız iyi olacaktır. Çünkü yengeç erkeği küstüğü zaman kendi varlığınızdan bile şüphe edebilirsiniz. Yengeç erkeği size küsmüşse hiç bir şekilde ona ulaşamazsınız. En çok küsen burç yengeç burcudur.

Yengeç erkeği vatanına ve dinine son derece bağlıdır. Aynı zamanda insanlara çok değer verir. Bu sebeple onun iyi niyetini suistimal eden kişilerle karşılaşır. Hayatı boyunca başına bir çok bela isabet eder. Fakat sabır ve imanı yengeç erkeğini başarıya götürür.

Yengeç burcu erkeği normalden biraz daha zeki bir burçtur ve pratik bir zekaya sahiptir. Kendine has yöntemleriyle bir çok işin üstesinden gelebilir. Bir konuyu veya durumu kolaylıkla analiz edebilir. Bir işe el attığı vakit o işi başarmadan bırakmaz.

Yengeç erkeği, hayata duygusal bir bağ ile bağlıdır. Duygularını inciten kişileri hayatından çıkarır ve onlarla kendi arasına çelikten bir engel koyar.


Yengeç burcu erkeği son derece kibar ve naziktir. Kavgadan dövüşten uzak kalmak ister. Fakat sevdiklerinin hayatı tehlikeye girdiyse bir anda güçlü bir deve dönüşür ve  karşınızda büyük bir dinozor varmış gibi çaresiz kalabilirsiniz. Hiç ummadığınız kadar tehlikeli olur ve asla acımaz. Kıyma  makinasından çıkmış gibi olursunuz. "uysal atın çiftesi yaman olur" sözü tam yengeç burcu erkeğine göredir.

Yengeç burcu erkeği ikili ilişkilerinde çok açık sözlüdür. Sevdiği kişilere sonsuza kadar bağlıdır. Bu sebeple sırrını herkese açar. Fakat bir gün herkes ona sırtını döner ve neredeyse hiç dostu kalmamış gibi olur. İşte tam da bu sıralar içinden bir cevher çıkar ve başarıyı yakalar.

Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon