Tarot Kılıç Kartları - Kılıç Serisi - Kılıç Kartı

Kılıç Kartları AnlamlarıTarot kılıç kartları zihnin ve aklın etrafında bulunan zihinsel bilinç seviyesiyle ilgilidir. Kılıç kartları düşünceleriniz, tutumlarınız ve inançlarınızdaki zihin kalitesini yansıtır.

Kılıç kartları genellikle çift kenarlıdır ve bu şekilde akıl ve güç arasındaki ince çizgiyi ve bu iki elementin (iyi ya da kötü) nasıl kullanılabileceğini sembolize eder. Bu nedenle, Kılıç serisi kartları en olumlu etkiyi elde etmek için ruh (Değnek) ve his (Kupa) kartları ile dengelenmelidir.

Kılıç Kartları Hava unsuruyla ilişkilidir. Hava somut ve görülmez, aynı zamanda sürekli hareket halindedir. Hava bir esinti veya şiddetli bir rüzgar olmadan önce fark edilmeyebilir. Güçlü ancak ferahlatıcı ve temizleyicidir. Hava elementi sembolik olarak bilgi, eylem, güç ve değişim ile ilgilidir. Görünmese bile, güce önderlik edebilen erkeksi bir enerjidir.

Kılıç Kartları Ne Anlama Geliyor? 


Tarot Kılıç Kartları eylem, değişim, kuvvet, güç, baskı, hırs, cesaret ve çatışma ile ilişkilidir. Eylem yapıcı ve / veya yıkıcı olabilir.

Kılıç Kartlarının olumsuz yönleri öfke, suçluluk, sert yargı, şefkat eksikliği ile sözlü ve zihinsel kötüye kullanımdır. Kılıç Tarot kartları genellikle Hava grubundaki - Kova, Terazi ve İkizler burcunu temsil eder. Bir Tarot okumasında Kılıç kartı ile birlikte Mahkeme Kartı gördüğünüzde, genellikle Kova, Terazi ve İkizler yıldız işareti olan bir kişi ile ilgilidir.

Kılıç insanları genellikle zeki, düşünceli, rasyonel, mantıklı ve mükemmel iletişimcilerdir. Bunlar rasyonel varlıklardır ve çevrelerinde olup biteni anlayarak ve analiz ederek dünyayı deneyimlemeyi severler. Kılıç insanları acımasız, otoriter, çatışmacı ve katı olabilirler.

Bir Tarot okumasının baskın olarak Kılıç kartları olması durumunda, öncelikle zihinsel mücadeleler, çatışma ve tartışmalar ve alınması gereken kararlara çözüm bulmaya çalışıyorsunuz. Ayrıca, şu anda birçok tartışma hatta şiddet olabilir. Kılıçlar onlarla birlikte çok sayıda olumsuz ya da çok güçlü, güçlü mesaj taşıyabilirken, Kılıçlar da etrafınızda olup bitenlere karşı daha temkinli olmak için bir uyarı görevi görür.


Kılıç Kartları Aşağıda Listelenmiştir


Lütfen Yorum Yapmadan Önce bir dakikanızı ayırarak Yorum Politikası sayfamızı ziyaret ediniz.
EmoticonEmoticon